אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן

בנים 15

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

רון דימנט הישגי כרמיאל          
11/7 11/7 11/2 רון דימנט הישגי כרמיאל        
כפיר בדיחי ק.ה. גבעתיים          
  11/5 11/4 11/8 רון דימנט הישגי כרמיאל      
שילה אלי צדק הפועל גליל תחתון          
4/11 15/13 3/11 3/11 מעיין פרנק הפועל מעוף רעננה        
מעיין פרנק הפועל מעוף רעננה          
    12/10 7/11 11/6 12/10 רון דימנט הישגי כרמיאל    
קורן פלדוס הפועל עירוני נוף הגליל          
11/4 7/11 11/8 11/6 קורן פלדוס הפועל עירוני נוף הגליל        
עידו רייזמן הפועל ירושלים          
  11/6 9/11 2/11 4/11 דור אורן מכבי זכרון יעקב      
אורן פוקס ק.ה. גבעתיים          
9/11 11/3 5/11 5/11 דור אורן מכבי זכרון יעקב        
דור אורן מכבי זכרון יעקב          
      11/2 6/11 9/11 10/12 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים  
אביב עמידור הפועל מעוף רעננה          
11/4 11/0 11/4 אביב עמידור הפועל מעוף רעננה        
דניס לב בית''ר באר שבע          
  11/6 11/5 11/5 אביב עמידור הפועל מעוף רעננה      
יואב זהר הפועל כפר סבא          
8/11 13/11 4/11 1/11 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
    6/11 5/11 4/11 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים    
עמית גורן הישגי כרמיאל          
9/11 11/2 11/4 11/8 עמית גורן הישגי כרמיאל        
עומר לוי הפועל גליל תחתון          
  7/11 11/5 4/11 1/11 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים      
רועי כהן הפועל ארנון רמת גן          
8/11 5/11 3/11 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים        
זיו יצחק ק.ה. גבעתיים          
        7/11 15/13 11/8 11/2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים
גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/6 11/3 11/3 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
עמית וולפרט הפועל גליל תחתון          
  11/5 11/7 11/8 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
תומר גורלניק הישגי כרמיאל          
4/11 7/11 5/11 יובל הס ק.ה. גבעתיים        
יובל הס ק.ה. גבעתיים          
    8/11 8/11 11/4 9/11 איתי חננאל הפועל קריית אונו    
ליאור קוסטינסקי הישגי כרמיאל          
8/11 11/6 11/5 11/7 ליאור קוסטינסקי הישגי כרמיאל        
יובל דולב הפועל גליל תחתון          
  9/11 4/11 5/11 איתי חננאל הפועל קריית אונו      
עידו תמם ק.ה. גבעתיים          
14/12 10/12 4/11 6/11 איתי חננאל הפועל קריית אונו        
איתי חננאל הפועל קריית אונו          
      11/13 10/12 11/9 11/6 6/11 יואב פריבס הפועל קריית אונו  
עידו אטקין ק.ה. גבעתיים          
11/6 11/6 11/5 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים        
רוי גבאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
  16/14 14/12 10/12 11/2 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים      
ארז קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
9/11 11/7 12/10 6/11 11/9 ארז קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
איתי שחק הפועל לוד          
    2/11 11/9 9/11 7/11 יואב פריבס הפועל קריית אונו    
מאור אמור ק.ה. גבעתיים          
11/8 9/11 11/4 10/12 7/11 יואב שר עמותת קריית מוצקין        
יואב שר עמותת קריית מוצקין          
  4/11 9/11 4/11 יואב פריבס הפועל קריית אונו      
איתי יידוב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
3/11 1/11 3/11 יואב פריבס הפועל קריית אונו        
יואב פריבס הפועל קריית אונו          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com