אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן

בנים 13

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/6 11/3 11/1 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
ניקיטה יקימוביץ הפועל עירוני נוף הגליל          
  11/9 11/8 11/4 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
5/11 2/11 6/11 ניר אברהם הישגי כרמיאל        
ניר אברהם הישגי כרמיאל          
    11/4 11/8 11/8 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה    
אליה זבולוני הפועל קריית אונו          
11/8 11/8 11/5 אליה זבולוני הפועל קריית אונו        
דוד לוי בית''ר באר שבע          
  2/11 8/11 7/11 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע      
עידן סריקוב ק.ה. גבעתיים          
2/11 3/11 3/11 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע        
רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע          
      11/7 14/12 11/9 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה  
תום סידלר מכבי שהם          
11/4 11/4 11/6 תום סידלר מכבי שהם        
אדם אמיר ק.ה. גבעתיים          
  11/5 11/4 11/7 תום סידלר מכבי שהם      
אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע          
6/11 1/11 3/11 עידן לרמן הישגי כרמיאל        
עידן לרמן הישגי כרמיאל          
    11/6 11/7 11/5 תום סידלר מכבי שהם    
מרום כהן הפועל ארנון רמת גן          
3/11 11/5 10/12 13/11 13/11 מרום כהן הפועל ארנון רמת גן        
תומר מרק הפועל אילת          
  4/11 5/11 7/11 אלון מרקין בית''ר ראשון לציון      
יובל ציפורה אליצור קריית אתא          
12/14 9/11 17/15 8/11 אלון מרקין בית''ר ראשון לציון        
אלון מרקין בית''ר ראשון לציון          
        9/11 11/3 11/4 11/7 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/2 11/8 12/10 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
תמיר חייק ק.ה. גבעתיים          
  11/9 12/10 8/11 10/12 11/7 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
גל פדה מכבי זכרון יעקב          
7/11 9/11 11/7 11/8 11/2 גל פדה מכבי זכרון יעקב        
תומר פומפן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
    9/11 11/2 6/11 4/11 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה    
דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/5 11/2 11/4 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
ליאור אורצקי הפועל ראשון לציון          
  11/7 3/11 11/7 11/7 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
תמיר גלובוס הפועל גליל תחתון          
5/11 4/11 7/11 סמיון פליפנקו הישגי כרמיאל        
סמיון פליפנקו הישגי כרמיאל          
      4/11 5/11 9/11 טל טילקין הישגי כרמיאל  
יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/6 11/5 11/6 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
רועי כהן הפועל קריית אונו          
  8/11 12/10 11/8 12/10 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
רותם יגור-קרול הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
4/11 5/11 5/11 שחף שר בית''ר באר שבע        
שחף שר בית''ר באר שבע          
    6/11 9/11 7/11 טל טילקין הישגי כרמיאל    
חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
11/7 7/11 15/13 10/12 10/12 עידו פנסו הפועל מעוף רעננה        
עידו פנסו הפועל מעוף רעננה          
  11/13 3/11 10/12 טל טילקין הישגי כרמיאל      
נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה          
4/11 4/11 4/11 טל טילקין הישגי כרמיאל        
טל טילקין הישגי כרמיאל          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com