אליפות ישראל 2022

בנים 9: 12
בנים 11 כולל מוקדמות: 34
בנים 11 עץ ראשי: 16
בנות 11: 12
בנים 13 כולל מוקדמות: 70
בנים 13 עץ ראשי: 32
בנות 13 כולל מוקדמות: 6
בנות 13 עץ ראשי: 16
בנים 15 כולל מוקדמות: 75
בנים 15 עץ ראשי: 32
בנות 15 כולל מוקדמות: 7
בנות 15 עץ ראשי: 16
בנים 18 כולל מוקדמות: 56
בנים 18 עץ ראשי: 16
בנות 18: 12
בנים 21: 14
גברים א' כולל מוקדמות: 40
גברים א' עץ ראשי: 16
גברים ב' - כולל מוקדמות: 19
גברים ב' עץ ראשי: 16
גברים ג': 0
גברים ג' מוקדמות צפון : 15
גברים ג' מוקדמות מרכז : 13
גברים ג' מוקדמות דרום : 8
גברים ג' עץ ראשי: 16
גברים ד': 0
גברים ד' מוקדמות צפון: 30
גברים ד' מוקדמות מרכז: 33
גברים ד' מוקדמות דרום: 11
גברים ד' עץ ראשי: 32
נשים א': 16
נשים ב': 11
סניוריות 40-49: 6
סניוריות 50 פלוס: 11
סניורים 40-49 כולל מוקדמות: 13
סניורים 40 עץ ראשי: 16
סניורים 50-59 כולל מוקדמות: 13
סניורים 50 עץ ראשי: 16
סניורים 60-69 כולל מוקדמות: 20
סניורים 60 עץ ראשי: 16
סניורים 70 פלוס: 16
זוגות בנים 11: 14
זוגות בנים 13: 24
זוגות בנות 13: 9
זוגות בנים 15: 26
זוגות בנות 15: 8
זוגות בנים 18: 20
זוגות בנות 18: 6
זוגות גברים א': 16
זוגות גברים ב': 29
זוגות נשים א': 11
זוגות סניוריות 40 פלוס: 5
זוגות סניורים 60 פלוס: 10
זוגות מעורבים 11: 9
זוגות מעורבים 13: 15
זוגות מעורבים 15: 15
זוגות מעורבים 18: 9
זוגות מעורבים - בוגרים א': 16
זוגות מעורבים - בוגרים ב': 15
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2188 שארלי אבגי הפועל עירוני נוף הגליל גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (נ. דהן)
2 7515 אלעד אבוטבול בית''ר באר שבע בנים 15 כולל מוקדמות
3 2920 עדי אביאני מ. בני הרצליה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
4 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 18 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' עץ ראשי; זוגות בנים 18 (א. שושן); זוגות גברים א' (ט. ישראלי)
5 6181 אפק אביבי אופק קריית אונו בנים 18 כולל מוקדמות
6 6841 תמיר אבן הפועל מבואות חרמון בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ט. מורנו)
7 3422 איתי אבנר הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז
8 7677 ליה אברגיל מכבי ארזים רמת גן בנות 15 כולל מוקדמות
9 5595 ניב אברהם כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. מוסקוביץ)
10 935 אלעד אברויה הפועל אשדוד גברים ב' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ר. רוזנבלט)
11 801 איתמר אברמוב מכבי זאב זכרון יעקב גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (א. בן ארי)
12 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 15 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. אלמור); זוגות גברים א' (א. אלמור); זוגות מעורבים 15 (מ. מלמד)
13 220 אורי אגמון מכבי תל אביב גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
14 7477 גיא חיים אדלשטיין מועדון טניס שולחן עפולה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
15 1043 קרינה אדמסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה נשים א'; זוגות נשים א' (ס. יצחקי); זוגות מעורבים - בוגרים א' (י. קרמזין)
16 4250 ישי אדרי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. חאיה)
17 5485 יואב אהרון הפועל לוד בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ר. סלודובניק)
18 4635 יוליה אהרפי הישגי כרמיאל סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (ש. סגל-שלף)
19 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ב. יצחק); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ש. גראואר)
20 1409 אולג אוישר הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 50-59 כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ל. בונציוק); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (י. שרמקוב)
21 3999 אורי אוליצקי טנ''ש 2007 נתניה בנים 18 כולל מוקדמות
22 4536 דוד אולשבסקי הפועל ירושלים סניורים 70 פלוס
23 6895 ניר אולשר אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. קמק)
24 3143 יפתח אונא בית''ר באר שבע בנים 18 כולל מוקדמות
25 961 איתי אוניק מ. בני הרצליה סניורים 50 עץ ראשי
26 5473 ראובן אופציבסקי בית''ר באר שבע גברים ג' מוקדמות דרום
27 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
28 4811 אופק אורי עירוני גבעתיים בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. שימונוב); זוגות מעורבים 13 (ש. נבון)
29 2846 יוסף אזולאי הפועל בת ים סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (י. גסר)
30 3163 יואב אזרד הפועל גליל תחתון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ר. אידלס)
31 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ל. גרינשטיין); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (נ. יוסף)
32 5565 רני אידלס הפועל גליל תחתון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. אזרד)
33 5626 אלכס אייקליס טנ''ש נס ציונה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
34 4814 שון איכנבאום הפועל לוד בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (נ. אנגלר); זוגות מעורבים 11 (א. נחושי)
35 1768 אורן אילוז הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז
36 7029 רואי איציק מכבי ארזים רמת גן בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. שרמן)
37 7604 רוני איצקוביץ׳ הפועל מבואות חרמון בנות 11; זוגות מעורבים 13 (ט. מורנו)
38 4792 גיל איתן מכבי תל אביב בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ג. ברגה)
39 2203 יהונתן איתן עירוני גבעתיים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ת. נעמה)
40 310 דוד אלבז הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
41 3879 אילן אלטמן אליצור קריית אתא בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. מוגילבסקי); זוגות מעורבים 13 (פ. טרנוביך)
42 5916 אסף אלטמן הפועל רמת ישי בנים 13 כולל מוקדמות
43 5545 נויה אלטמן הישגי כרמיאל בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (מ. צ'שקין); זוגות מעורבים 13 (י. זגורי)
44 2807 עידו אלטרץ הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות
45 919 גבור אליאש הפועל לוד גברים ד' מוקדמות מרכז; זוגות גברים ב' (ו. מלינובסקי)
46 7545 אורי אליזם מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. אריש)
47 7693 שי אלימלח כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות
48 3814 עמרי אלימלך עירוני גבעתיים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ש. לכמן)
49 3922 אלון אלמוג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18 כולל מוקדמות
50 7651 תומר אלמוג הפועל כפר סבא בנים 13 כולל מוקדמות
51 2620 אורי אלמור מכבי זאב זכרון יעקב בנים 15 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (נ. אברמוב); זוגות גברים א' (נ. אברמוב); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. דוידוב)
52 6025 אסף אלמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות גברים ב' (ר. מנשה)
53 984 משה אלנשיא בית''ר אשדוד סניורים 60-69 כולל מוקדמות
54 7611 הדר אלקסלסי הישגי כרמיאל בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות בנות 13 (א. טיחונוב); זוגות מעורבים 13 (מ. פלדמן)
55 6350 עידו אמיגה הפועל ירושלים בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 15 (ב. הורנשטיין); זוגות מעורבים 15 (ר. טילקין)
56 1010 פרדי אמינוב הפועל בת ים סניורים 70 פלוס
57 7392 אנדריי אמצ׳יסלבסקי עירוני מעלות תרשיחא בנים 21
58 4707 ניר אנגלר הפועל לוד בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (ש. איכנבאום); זוגות מעורבים 11 (ג. בצלאל)
59 991 דמיטרי אסקוטסקי מ.ק.מתנ''ס קריית גת סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (נ. שמיס); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (י. לאויב)
60 1512 אלעד אסרף הפועל חיפה גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ש. אסרף)
61 7430 טל אסרף הפועל ירושלים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. כהן); זוגות מעורבים 15 (י. קלוו)
62 926 שימי אסרף הפועל חיפה גברים ב' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. אסרף)
63 7174 פטר אפונין הפועל יוקנעם בנים 15 כולל מוקדמות
64 7639 דוד אפללו טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
65 3088 גלעד אקסלרוד אופק קריית אונו גברים ב' - כולל מוקדמות
66 7134 לוין אראל כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. טימצ'נקו)
67 7123 אור ארבל אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז
68 7415 אלון ארגמן מכבי הישגים ראשון לציון גברים ד' עץ ראשי
69 7408 דני ארד מכבי תל אביב גברים ד' מוקדמות מרכז
70 5653 אלכס ארונוב מכבי זאב זכרון יעקב גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (מ. גלשטיין)
71 5523 יוסף חיים אריש מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. אליזם)
72 890 רועי ארליך מכבי תל אביב סניורים 40 עץ ראשי; זוגות גברים א' (ע. גרטמן)
73 1107 שרי ארנליב אופק קריית אונו סניוריות 50 פלוס; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (י. כצמן)
74 820 אושר אשכנזי הפועל פתח תקווה גברים א' כולל מוקדמות
75 7186 אילן אשכנזי מ. בני הרצליה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
76 5867 אלמגור אשכנזי הפועל גליל תחתון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. טל)
77 7688 רינה אשכנזי בית''ר רמלה סניוריות 50 פלוס
78 4220 איתי אשנר הפועל מבואות חרמון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ג. לב)
79 7617 עדן בדינטר הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (ש. בולשינסקי); זוגות מעורבים 11 (ע. בולשינסקי)
80 948 דניאל בהונקר הפועל חולון גברים ג' מוקדמות מרכז ; גברים ג' עץ ראשי
81 6751 הדר בהט הפועל חיפה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
82 6752 יליזבטה בוברובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 18; נשים א'; זוגות בנות 18 (ש. קליאוט); זוגות נשים א' (ש. קליאוט); זוגות מעורבים 18 (מ. גולדין); זוגות מעורבים - בוגרים א' (מ. גולדין)
83 5689 בנימין בודניצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
84 6285 זואי בודניצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (נ. פרילפסקי); זוגות מעורבים 13 (א. בניימין)
85 6617 מיקה בודניצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 11; זוגות בנות 13 (נ. גסין); זוגות מעורבים 11 (מ. ניחנביץ)
86 996 שמעון בוזגן הפועל עירוני נוף הגליל סניורים 60-69 כולל מוקדמות
87 7167 תמיר בוזובסקי הפועל בת ים בנים 15 כולל מוקדמות
88 6762 ליאב בוטבול מכבי תל אביב בנים 15 כולל מוקדמות
89 1735 סטניסלב בוייקנר מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 50 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (נ. פרדריך); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ט. קופילוב)
90 7157 עידן בולשינסקי הישגי כרמיאל בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ת. פרנקל); זוגות מעורבים 11 (ע. בדינטר)
91 7156 שלי בולשינסקי הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (ע. בדינטר); זוגות מעורבים 11 (ת. פרנקל)
92 7461 ילנה בונדרנקו מועדון טניס שולחן עפולה סניוריות 50 פלוס
93 528 לירן בונציוק הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג' מוקדמות דרום ; גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. אוישר)
94 6949 רני בורוק עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (א. גרטמן)
95 3185 יהודית בורנשטיין הפועל בת ים בנות 15 עץ ראשי; נשים א'; זוגות בנות 15 (א. גבריאלוב); זוגות נשים א' (ס. ברקוביץ); זוגות מעורבים 15 (מ. פוקס)
96 2249 דניאל ביקרט עירוני גבעתיים גברים ד' מוקדמות מרכז
97 4191 אופק ביתן בית''ר ראשון לציון בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 15 (א. מגן); זוגות מעורבים 15 (א. גבריאלוב)
98 6185 רועי בכר הפועל רמת ישי בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ר. קליין)
99 6898 אופק בלאיש מ. בני הרצליה בנים 13 כולל מוקדמות
100 1015 פדרו בלוק אליצור קריית אתא סניורים 70 פלוס
101 4309 שי בלזר בית''ר באר שבע סניורים 50-59 כולל מוקדמות
102 4179 אלקסנדר בליאחוב הפועל ירושלים זוגות גברים ב' (א. גורדון)
103 3646 יבגני בלמן הפועל בת ים סניורים 40-49 כולל מוקדמות
104 4485 ערן בן אבי טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
105 524 אביב בן ארי מכבי זאב זכרון יעקב גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (א. אברמוב)
106 7133 איתן בן ארי מ. בני הרצליה בנים 18 כולל מוקדמות
107 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים א' כולל מוקדמות
108 7428 גדעון בן אריה הפועל רמת ישי בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ק. לודויג)
109 6991 גיא בן בנימין הפועל כפר סבא בנים 13 כולל מוקדמות
110 6990 עומר בן בנימין הפועל כפר סבא בנים 15 כולל מוקדמות
111 1204 חביב בן דוד בית''ר באר שבע גברים ב' עץ ראשי
112 7130 זוהר בן ישי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ע. ששון)
113 5558 איתן בן עטיה הפועל פתח תקווה בנים 15 כולל מוקדמות
114 303 דני בן שיטרית הפועל ירושלים גברים ג' מוקדמות מרכז ; גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. רייצס)
115 7309 דור בן שלום הירש מכבי ארזים רמת גן בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (נ. סימון)
116 4126 אורי בן-זיו אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. כהן)
117 2830 עמית בן-עמי אופק קריית אונו בנים 18 כולל מוקדמות; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. חננאל)
118 2919 רוי בן-עמי הפועל ארנון רמת גן גברים ד' מוקדמות מרכז
119 2596 אמנון בן-שחר מ. בני הרצליה סניורים 50 עץ ראשי
120 7528 נהוראי בנט הפועל ירושלים בנים 15 כולל מוקדמות
121 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 עץ ראשי; זוגות בנים 13 (ר. בניימין); זוגות מעורבים 13 (ז. בודניצקי)
122 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. בניימין); זוגות מעורבים 13 (נ. פרילפסקי)
123 4654 אלמוג בעל צדקה בית''ר ראשון לציון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ד. זוילי)
124 140 יובל בץ הפועל ירושלים גברים ב' - כולל מוקדמות
125 6960 גלי בצלאל עירוני גבעתיים בנות 11; זוגות בנות 13 (ש. נבון); זוגות מעורבים 11 (נ. אנגלר)
126 7207 דניאל בר זיו מכבי רחובות בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ל. קירה)
127 6086 ערן בר טוב רוטמן הפועל ירושלים בנים 11 כולל מוקדמות
128 6972 יונתן בר-זיו מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ש. עומסי)
129 1408 יבגני ברבוי הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 40 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ז. גוטמן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. לנצמן)
130 2369 הילי ברבי בית''ר ראשון לציון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (נ. פרצי)
131 6763 גדי ברגה מכבי תל אביב בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ג. איתן)
132 2428 רון ברגר מכבי זאב זכרון יעקב גברים ד' מוקדמות צפון
133 7695 זויה ברוזר טניס שולחן חיפה סניוריות 50 פלוס; זוגות נשים א' (ס. גגולין); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. שפירא)
134 5319 דניאל ברוך בית''ר באר שבע בנים 15 כולל מוקדמות
135 5731 סהר ברוך הפועל לוד בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. שרון); זוגות מעורבים 15 (מ. שירמן)
136 5464 יהונתן ברונשטין הפועל בת ים בנים 13 כולל מוקדמות
137 5678 אחיה ברזילי הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות
138 4537 יהודה ברזילי הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. ברזילי)
139 4540 ישעיה ברזילי הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. ברזילי)
140 1702 פליקס ברלין מכבי גבירול באר שבע גברים ד' עץ ראשי
141 7070 גל ברלינסקי אופק קריית אונו סניורים 50-59 כולל מוקדמות
142 6210 נדב ברסטנו אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות
143 6709 סהר ברסלב טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ל. קנופוב)
144 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל בנות 18; נשים א'; זוגות בנות 18 (ל. שוט); זוגות נשים א' (י. בורנשטיין); זוגות מעורבים 18 (ד. זוילי)
145 865 אור בשן מ. בני הרצליה גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (י. שוסטרמן)
146 7690 עילי גבאי בית''ר ראשון לציון בנים 9
147 6671 בליצקי גבי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11 כולל מוקדמות
148 4441 רונן גבע הפועל יוקנעם גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות גברים ב' (נ. חן)
149 4851 אלישבע גבריאלוב הפועל לוד בנות 15 עץ ראשי; בנות 18; זוגות בנות 15 (י. בורנשטיין); זוגות מעורבים 15 (א. ביתן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (י. שרון)
150 7149 סבטלנה גגולין הישגי כרמיאל נשים ב'; זוגות נשים א' (ז. ברוזר); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. לוינשטיין)
151 518 אלנתן גד הפועל חולון סניורים 50-59 כולל מוקדמות
152 4518 סופיה גודז מכבי דימונה בנות 13 עץ ראשי
153 2582 שגיא גוטיינר עירוני גבעתיים גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
154 6705 ודים גוטין טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
155 5634 יאיר גוטלר מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות
156 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג' מוקדמות דרום ; גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (י. ברבוי)
157 7460 מריה גולדוורג מועדון טניס שולחן עפולה סניוריות 50 פלוס
158 6601 מקסים גולדין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ע. יצחק); זוגות מעורבים 18 (י. בוברובסקי); זוגות מעורבים - בוגרים א' (י. בוברובסקי)
159 7467 יפים גולדמן מועדון טניס שולחן עפולה סניורים 70 פלוס
160 922 דוד גולן מכבי הישגים ראשון לציון סניורים 40 עץ ראשי
161 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 18; זוגות בנות 18 (י. שוורצברג); זוגות מעורבים 18 (י. שריג)
162 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות גברים ב' (ע. סגל)
163 1579 אסף גונן מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 40-49 כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ג. הוזליך)
164 1245 לריסה גונצ'רוק הפועל טנ''ש באר שבע זוגות נשים א' (א. לנצמן); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (י. גורביץ)
165 407 אסף גופר אופק קריית אונו גברים ג' מוקדמות מרכז
166 1101 פנינה גור הפועל לוד סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (א. ליטמן); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. לב)
167 2060 ישראל גור-אריה הפועל עירוני נוף הגליל גברים ד' מוקדמות צפון
168 989 יפים גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (ז. מנשה); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ל. גונצ'רוק)
169 1381 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. בליאחוב); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. כהן)
170 7200 דן גורל הפועל יוקנעם בנים 11 כולל מוקדמות
171 676 עמית גורן הפועל עירוני נוף הגליל בנים 21; גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (ר. דוידוביץ)
172 978 ערן גיט מכבי תל אביב סניורים 50-59 כולל מוקדמות
173 1439 שחר גילעד הפועל עירוני צפת זוגות גברים ב' (א. מרנבך)
174 5772 דימיטרי גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום
175 5548 יונתן גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. שריקי)
176 1257 שגיא גלילי מכבי רחובות גברים ד' מוקדמות דרום; זוגות גברים ב' (ע. שקד)
177 362 זאב גליקמן הפועל אשדוד סניורים 60-69 כולל מוקדמות
178 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א'; זוגות נשים א' (נ. טרוסמן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ג. פרפל)
179 1897 דמיטרי גלפרין מכבי גבירול באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום
180 1613 מאיה גלשטיין הפועל פתח תקווה סניוריות 50 פלוס; זוגות סניוריות 40 פלוס (ד. מזור); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. ארונוב)
181 5536 נועם גמזו הפועל מבואות חרמון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. לב)
182 2621 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ת. חזות); זוגות מעורבים 15 (א. ננחוב)
183 4898 גבריאל גנדלמן בית''ר אשדוד בנים 18 כולל מוקדמות
184 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים ב' עץ ראשי
185 6639 אורי גניר הפועל לוד בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ש. עומר)
186 6473 יונתן גסין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. מרקו)
187 7008 נועה גסין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 11; זוגות בנות 13 (מ. בודניצקי); זוגות מעורבים 11 (ד. ריבק)
188 1685 יפתח גסר מכבי תל אביב סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (י. אזולאי)
189 6911 דין גקט טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
190 515 שני גראואר הפועל ירושלים נשים א'; זוגות נשים א' (כ. דור); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ע. אוגורצב)
191 7469 אורי גרטמן עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ר. בורוק); זוגות מעורבים 13 (ש. גרטמן)
192 930 עודד גרטמן מכבי תל אביב זוגות גברים א' (ר. ארליך)
193 7625 שירלי גרטמן עירוני גבעתיים בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות מעורבים 13 (א. גרטמן)
194 995 גנאדי גרינברג מ. בני הרצליה סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (א. זלנסקי)
195 4167 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ד. קרבצ'נקו); זוגות מעורבים 13 (נ. שרון)
196 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ע. אטקין)
197 6491 רנאט גרמנוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (נ. רזניק)
198 124 משה גרשון הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (פ. מעיין)
199 7210 ידידיה דדון בית''ר באר שבע בנים 13 כולל מוקדמות
200 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ש. אבגי)
201 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנות 15 עץ ראשי; נשים א'; זוגות בנות 15 (א. דרביאן); זוגות נשים א' (ו. קרלין); זוגות מעורבים 18 (ד. קושקרוב); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. אלמור)
202 6733 עילאי דוידוב מכבי דימונה בנים 9; בנים 11 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (ל. זהבי); זוגות מעורבים 11 (ו. לוזינסקי)
203 806 רונאל דוידוב מכבי דימונה גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ד. קושקרוב)
204 4278 קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. שניידר)
205 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (ע. גורן)
206 1290 שי דוקטורי מכבי רחובות גברים ד' מוקדמות דרום; גברים ד' עץ ראשי
207 1096 כרמית דור הפועל ירושלים נשים א'; זוגות נשים א' (ש. גראואר); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ב. סורוקין)
208 6952 איגור דורפמן הפועל יוקנעם גברים ד' מוקדמות צפון
209 675 רון דימנט הישגי כרמיאל גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ג. פרפל)
210 7173 איתי דינקביץ מ. בני הרצליה בנים 13 כולל מוקדמות
211 970 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים סניורים 40 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (י. יאכלביץ)
212 738 אדיר דניאל אופק קריית אונו גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (א. חננאל)
213 4090 עירד דניאל אופק קריית אונו בנים 18 כולל מוקדמות
214 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. מור)
215 1956 אברהם דקל מכבי הישגים ראשון לציון גברים ד' מוקדמות מרכז; זוגות סניורים 60 פלוס (א. תומר)
216 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 15 (א. דוידוב); זוגות מעורבים 15 (א. שימונוב)
217 3692 ולדימיר דרביאן מכבי דימונה גברים ד' מוקדמות דרום
218 952 דניאל דרזנר מכבי גדרה גברים ג' מוקדמות דרום
219 7642 אושרי דרי מכבי ארזים רמת גן בנים 13 כולל מוקדמות
220 322 אילן דרמון מ. בני הרצליה סניורים 60-69 כולל מוקדמות
221 6053 שי הדר הפועל באר טוביה בנים 15 כולל מוקדמות
222 526 גילעד הוזליך מכבי זאב זכרון יעקב גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות גברים ב' (א. גונן)
223 4683 נמרוד הורן הפועל רמת ישי בנים 11 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (מ. ניחנביץ)
224 2964 בן הורנשטיין עירוני גבעתיים בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 15 (ע. אמיגה)
225 7490 דוד היילברונר הפועל פתח תקווה בנים 11 כולל מוקדמות
226 7067 יעקב היילברונר אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
227 7485 חגי הכהן מכבי רחובות בנים 13 כולל מוקדמות
228 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (י. נוטנקו)
229 7699 אייל הנדלסמן עירוני גבעתיים בנים 13 כולל מוקדמות
230 2198 תומר הרכבי מכבי כוכב יאיר - צור יגאל גברים ג' עץ ראשי
231 6286 יואב ואנונו הפועל ארנון רמת גן בנים 13 כולל מוקדמות
232 6727 ארי ואקיל מכבי כוכב יאיר - צור יגאל סניורים 60-69 כולל מוקדמות
233 4128 יהלי וולטר מכבי שהם בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. שריג)
234 2057 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל סניורים 40-49 כולל מוקדמות
235 6371 אביב וייג הפועל רמת ישי גברים ב' - כולל מוקדמות
236 7486 עומר וייס מכבי רחובות בנים 11 כולל מוקדמות
237 7224 איתי וייסמן מכבי שהם בנים 11 כולל מוקדמות
238 4525 מישל וייספפר בית''ר אשדוד בנות 18
239 7249 ליאור וילנר מ. בני הרצליה בנים 15 כולל מוקדמות
240 7168 ניקולאי וינוגרצקי הפועל בת ים בנים 15 כולל מוקדמות
241 7681 יונתן וינטראוב הפועל ירושלים בנים 11 כולל מוקדמות
242 291 סרגיי וינטראוב הפועל ירושלים גברים ב' - כולל מוקדמות
243 1173 דניאל וקנין מכבי הישגים ראשון לציון גברים ד' עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (י. שרעבי)
244 5808 תומר ורמוס הפועל רמת ישי בנים 15 כולל מוקדמות
245 1561 אלכסנדר ורנברג הפועל טירת הכרמל סניורים 70 פלוס
246 4523 אליה זבולוני אופק קריית אונו גברים ב' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. חננאל)
247 6679 דניאל זברסקי מכבי שהם בנים 13 כולל מוקדמות
248 5847 יהלי זגורי הישגי כרמיאל בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ל. סרף); זוגות מעורבים 13 (נ. אלטמן)
249 5811 ליאם זהבי מכבי תל אביב בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ע. דוידוב); זוגות מעורבים 11 (מ. לוין)
250 7223 מאור זהבי הפועל מבואות חרמון גברים ד' מוקדמות צפון
251 2028 דניאל זהר אופק קריית אונו גברים ב' - כולל מוקדמות
252 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 18 כולל מוקדמות; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. בעל צדקה); זוגות מעורבים 18 (ס. ברקוביץ)
253 3777 אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (נ. למדן)
254 7150 אברהם זילבר הפועל ירושלים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (צ. מושינסקי)
255 5660 אסף זכריה מ. בני הרצליה בנים 15 כולל מוקדמות
256 921 ארז זכריה מ. בני הרצליה גברים ב' - כולל מוקדמות
257 6480 אריק זכריה טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
258 6373 אלעד זלוסקי עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות
259 2908 אלכסנדר זלנסקי טנ''ש נס ציונה סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (ג. גרינברג)
260 1023 אלי זלצר אליצור קריית אתא סניורים 70 פלוס
261 1172 אושרי זפרן הפועל גליל תחתון גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (נ. רחליס); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ס. יצחקי)
262 4190 אורי חאיה בית''ר ראשון לציון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. אדרי)
263 1978 ניר חבצלת טנ''ש נס ציונה גברים ג' עץ ראשי
264 5475 שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג' מוקדמות צפון
265 4628 לידור חומארי הפועל בת ים בנים 18 כולל מוקדמות
266 5500 תמיר חזות הישגי כרמיאל בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. גנדל); זוגות מעורבים 15 (ל. רוז'ילו)
267 1268 אומר חטמוב הפועל ירושלים גברים ג' מוקדמות מרכז
268 1787 דורון חכם מכבי תל אביב סניורים 50-59 כולל מוקדמות
269 6667 בר חלאוי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. ספקטור)
270 4650 רועי חלמיש בית''ר ראשון לציון בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 15 (ג. לוין)
271 7532 יהלי חמרה מכבי רחובות בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. ענבר)
272 4576 ניר חן הפועל יוקנעם גברים ג' מוקדמות צפון ; גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ר. גבע)
273 687 איתי חננאל אופק קריית אונו גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. זבולוני)
274 3082 אסף חננאל אופק קריית אונו בנים 18 עץ ראשי; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ע. בן-עמי); זוגות גברים א' (א. דניאל)
275 3197 מיכאל חסקלסקי מכבי אבן יהודה גברים ד' מוקדמות מרכז
276 5974 איליה חריטונוב הפועל בת ים סניורים 50-59 כולל מוקדמות
277 5468 אילאיי חרמון מכבי תל אביב בנים 18 כולל מוקדמות
278 853 מיכאל טאובר עירוני גבעתיים גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (מ. סימון); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ר. טילקין)
279 6923 יקיר טאיבי טניס שולחן חיפה גברים ג' מוקדמות צפון
280 7640 אמיליה טיחונוב אליצור קריית אתא בנות 11; זוגות בנות 13 (ה. אלקסלסי); זוגות מעורבים 11 (ד. ספקטור)
281 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנות 15 עץ ראשי; נשים א'; זוגות בנות 18 (א. שביט); זוגות נשים א' (א. שביט); זוגות מעורבים 15 (ע. אמיגה); זוגות מעורבים - בוגרים א' (מ. טאובר)
282 6475 אולג טימצ'נקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ל. אראל)
283 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה נשים ב'; זוגות נשים א' (מ. קרסובה); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ו. שנדרנקו)
284 5866 אסף טל הפועל גליל תחתון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. אשכנזי)
285 6959 יובל טל עירוני גבעתיים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ד. לנדוי)
286 4119 יניב טל טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
287 4087 ניר טל טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
288 6691 דוד טלישינסקי מ. בני הרצליה בנים 13 כולל מוקדמות
289 1394 טטיאנה טקצ'נקו מכבי גבירול באר שבע סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (א. טקצנקו); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (פ. קושנר)
290 1094 אמה טקצנקו מכבי גבירול באר שבע סניוריות 50 פלוס; זוגות סניוריות 40 פלוס (ט. טקצ'נקו)
291 6349 נתנאל טרבלסי בית''ר באר שבע בנים 15 כולל מוקדמות
292 1082 ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא זוגות נשים א' (ש. גלמן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ע. טרוסמן)
293 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 18 עץ ראשי; בנים 21; זוגות בנים 18 (ע. כהן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (נ. טרוסמן)
294 4286 פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא בנות 13 עץ ראשי; בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (נ. שרון); זוגות מעורבים 13 (א. אלטמן)
295 5546 יניב יאכלביץ עירוני גבעתיים גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (צ. דיקשטיין)
296 2799 סרגיי יגורוב אליצור קריית אתא גברים ג' מוקדמות צפון
297 6941 רתם יגיל עירוני גבעתיים בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (כ. קויש); זוגות מעורבים 13 (ש. נבון)
298 6950 ינאי ידיד עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ב. קורלנד)
299 4123 אלעד יוזבגי טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ע. נזרי)
300 508 אולג יוסימוב הפועל חיפה סניורים 50-59 כולל מוקדמות
301 1098 נוי יוסף הפועל ארנון רמת גן נשים א'; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ע. אטקין)
302 5553 נועם יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. רובין)
303 1089 נעמי יחליאל הפועל גליל תחתון נשים ב'; זוגות נשים א' (א. סטפמן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (נ. רחליס)
304 6873 אופיר יניב טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
305 7670 עומר יעקב אופק קריית אונו בנים 11 כולל מוקדמות
306 3832 הראל יפת אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז
307 617 בן יצחק מכבי תל אביב בנים 18 עץ ראשי; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ד. קושקרוב); זוגות גברים א' (ע. אוגורצב); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ו. קרלין)
308 2957 עמית יצחק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (מ. גולדין)
309 7350 אביעד יצחקי אופק קריית אונו בנים 18 כולל מוקדמות
310 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים א'; זוגות נשים א' (ק. אדמסקי); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. זפרן)
311 2036 בוריס יקובובסקי אליצור קריית אתא סניורים 70 פלוס
312 7241 נתנאל יצחק יקונט הפועל גליל תחתון בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (נ. שטרית)
313 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 18; זוגות בנות 18 (נ. רפין)
314 3112 יעקב ירוסלימסקי בית''ר ראשון לציון סניורים 50-59 כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (י. ירוסלמסקי)
315 4145 יובל ירוסלמסקי בית''ר ראשון לציון גברים ד' מוקדמות מרכז; זוגות גברים ב' (י. ירוסלימסקי)
316 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 21; גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (א. אביבי)
317 6614 אורי כהן אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. בן-זיו)
318 7527 אורי כהן הפועל ירושלים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ט. אסרף); זוגות מעורבים 15 (ת. קלוו)
319 1072 אלמוג כהן טנ''ש נס ציונה נשים ב'; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. גורדון)
320 937 יואל כהן אופק קריית אונו גברים ג' מוקדמות מרכז
321 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בנים 18 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ע. טרוסמן)
322 2438 רועי כהן אופק קריית אונו גברים ב' - כולל מוקדמות
323 6825 תומר כהן אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז
324 6961 עדי כץ מכבי תל אביב בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. רחמים)
325 7175 גל כץ זמיר מכבי זאב זכרון יעקב בנים 13 כולל מוקדמות
326 6824 יבגני כצמן אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ש. ארנליב)
327 1992 שחר כרמון מכבי תל אביב גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (י. שיפמן)
328 4226 אדם כרמל בית''ר באר שבע בנים 15 כולל מוקדמות
329 7037 יסמין לאויב מ.ק.מתנ''ס קריית גת סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (ט. קופילוב); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ד. אסקוטסקי)
330 5581 איתמר יוסף לב הפועל מבואות חרמון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (נ. גמזו)
331 949 אלון לב מכבי כוכב יאיר - צור יגאל סניורים 40 עץ ראשי; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (פ. גור)
332 5580 גלעד אברהם לב הפועל מבואות חרמון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. אשנר)
333 7049 יונתן לב-רן מכבי תל אביב בנים 18 כולל מוקדמות
334 6476 גלעד לביא טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
335 5946 תמיר לביא מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות
336 7170 עידן לבייב מכבי דימונה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (מ. פלדמן)
337 5898 רועי לבנון הפועל רמת ישי בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ה. פריזה)
338 456 יגאל לגזיאל בית''ר אשדוד סניורים 50-59 כולל מוקדמות
339 7697 אליסה לובנוב מכבי רחובות בנות 11
340 7470 קורן לודויג הפועל רמת ישי בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ג. בן אריה)
341 6045 ויקטוריה לוזינסקי מכבי דימונה בנות 11; זוגות מעורבים 11 (ע. דוידוב)
342 6957 אופיר לוי עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (י. נוימן)
343 1857 דוד לוי מכבי דימונה גברים ג' עץ ראשי
344 4249 יהונתן לוי מכבי תל אביב בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ר. מעוז)
345 693 עומר לוי הפועל גליל תחתון גברים ג' מוקדמות צפון
346 2491 עידן לוי מכבי תל אביב סניורים 50 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (צ. פרום)
347 5507 יהלי לויט מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. מרציאנו)
348 1199 אבנר לוין מכבי תל אביב גברים א' כולל מוקדמות
349 2720 גלעד לוין בית''ר ראשון לציון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ר. חלמיש); זוגות מעורבים 15 (ל. שוט)
350 5559 מאיה לוין הפועל פתח תקווה בנות 11; בנות 13 עץ ראשי; זוגות מעורבים 11 (ל. זהבי)
351 943 אנטולי לוינשטיין הפועל רמת ישי גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות מעורבים - בוגרים א' (ס. גגולין)
352 7591 נוה ליבוביץ מכבי רחובות גברים ד' מוקדמות דרום
353 2484 מיכאל ליטבק מכבי רחובות בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות מעורבים 18 (י. שוורצברג)
354 2982 אנה ליטמן הפועל לוד סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (פ. גור); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ו. מלינובסקי)
355 4791 שלומי לכמן מכבי תל אביב בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ע. אלימלך)
356 2979 נדב למדן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. זיו)
357 1376 יאן לנדה הפועל אשדוד סניורים 40-49 כולל מוקדמות
358 6958 דניאל לנדוי עירוני גבעתיים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. טל)
359 1399 אלינה לנצמן הפועל טנ''ש באר שבע נשים ב'; זוגות נשים א' (ל. גונצ'רוק); זוגות מעורבים - בוגרים א' (י. ברבוי)
360 1370 חנוך לנר הפועל באר טוביה גברים א' כולל מוקדמות
361 7685 טל לפינר עירוני גבעתיים בנים 9
362 7684 יובל לפינר עירוני גבעתיים גברים ד' מוקדמות מרכז
363 1528 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים ד' מוקדמות צפון
364 7048 יונתן לקס עמותת קריית מוצקין גברים ד' מוקדמות צפון
365 6570 איתי לשם מ. בני הרצליה בנים 18 כולל מוקדמות
366 6771 אור מגן הפועל פתח תקווה בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 15 (א. ביתן)
367 6608 אייל מוגילבסקי אליצור קריית אתא בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. אלטמן); זוגות מעורבים 15 (ל. ספקטור)
368 6906 נועם מוגילבסקי אליצור קריית אתא בנים 9; זוגות בנים 11 (ה. שרון)
369 4700 יורם מוזס הפועל תל אביב סניורים 60-69 כולל מוקדמות
370 7701 הילה מויאל הפועל ארנון רמת גן בנות 11
371 3020 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (נ. אברהם); זוגות מעורבים 15 (ס. נחנביץ)
372 3667 דוד מוסקוביץ בית''ר אשדוד סניורים 60 עץ ראשי
373 5817 יהלי מור מכבי תל אביב בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. דפני)
374 5488 אורי מור פרץ הפועל לוד בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. רוזנברג)
375 6840 טאו מורנו הפועל מבואות חרמון בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ת. אבן); זוגות מעורבים 13 (ר. איצקוביץ׳)
376 7374 צור מושינסקי הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. זילבר)
377 1670 דיאנה מזור הפועל פתח תקווה זוגות סניוריות 40 פלוס (מ. גלשטיין); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ע. סגל)
378 2296 בצלאל מייר הפועל חיפה סניורים 50-59 כולל מוקדמות
379 2698 רומאו מיכאלה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
380 2713 אורי מינץ עירוני גבעתיים גברים ג' עץ ראשי
381 3658 ויקטור מירוניוק מכבי דימונה גברים ד' עץ ראשי
382 7503 נעם מישאל מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות
383 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ש. שטרית)
384 2068 ולדימיר מלינובסקי הפועל לוד גברים ד' מוקדמות מרכז; זוגות גברים ב' (ג. אליאש); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. ליטמן)
385 4500 לב מלישב הפועל אילת בנים 13 כולל מוקדמות
386 4692 מיקה מלמד בית''ר ראשון לציון בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (מ. שירמן); זוגות מעורבים 15 (נ. אברמוב)
387 4695 עמית מלמד בית''ר ראשון לציון סניורים 40-49 כולל מוקדמות
388 4624 אורי מלרון אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות
389 7 עולה ממוקדמות בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנות 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
390 17 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
391 25 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
392 10 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
393 20 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
394 1 עולה ממוקדמות גבעה צרפתית בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנות 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
395 14 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
396 23 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
397 4 עולה ממוקדמות בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנות 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
398 8 עולה ממוקדמות בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
399 18 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
400 27 עולה ממוקדמות מועדון טניס שולחן עפולה בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
401 12 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
402 21 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
403 2 עולה ממוקדמות בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנות 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
404 5 עולה ממוקדמות גבעה צרפתית בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנות 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
405 16 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
406 24 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
407 9 עולה ממוקדמות בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנות 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
408 19 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
409 28 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
410 13 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
411 22 עולה ממוקדמות בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי
412 3 עולה ממוקדמות בית זית בנים 11 עץ ראשי; בנים 13 עץ ראשי; בנות 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; בנות 15 עץ ראשי; בנים 18 עץ ראשי; גברים א' עץ ראשי; גברים ב' עץ ראשי; סניורים 40 עץ ראשי; סניורים 50 עץ ראשי; סניורים 60 עץ ראשי
413 1016 יוסף מנדלמן אליצור קריית אתא סניורים 70 פלוס
414 3113 ארז מנחם מכבי הישגים ראשון לציון גברים ד' מוקדמות מרכז
415 1878 זוריק מנשה הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (י. גורביץ)
416 1937 רן מנשה טנ''ש 2007 נתניה גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. אלמן)
417 5137 אנטון מנשין מועדון טניס שולחן עפולה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. רבין)
418 7144 יונתן מסטר הפועל יוקנעם גברים ד' מוקדמות צפון
419 6935 ערן מעוז מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות גברים ב' (א. סנדק)
420 5813 רני מעוז מכבי אבן יהודה זוגות בנים 15 (י. לוי)
421 7656 פבלו מעיין טנש ירושלים זוגות גברים ב' (מ. גרשון)
422 4561 אור מצר טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
423 7305 חיים מרגוליס מכבי תל אביב גברים ד' מוקדמות מרכז
424 1327 אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע גברים ג' מוקדמות דרום
425 4296 רוני מרטון הפועל חיפה סניורים 60-69 כולל מוקדמות
426 4831 אלעד מרנבך הפועל מבואות חרמון גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ש. גילעד)
427 5506 אוריאל מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. לויט)
428 4266 אמיר מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
429 5604 אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. גסין)
430 994 חנוך מרקשייד מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (א. שורץ)
431 7523 אושרי מתיתיהו מ. בני הרצליה בנים 15 כולל מוקדמות
432 3456 דימטרי נאומוב הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז
433 4184 שירה נבון עירוני גבעתיים בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (ג. בצלאל); זוגות מעורבים 13 (א. אורי)
434 6604 אדם נג'ר מ. בני הרצליה גברים ב' עץ ראשי
435 7504 אלעזר נוביק מכבי רחובות בנים 18 כולל מוקדמות
436 817 יובל נוטנקו הישגי כרמיאל גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. הלפרן)
437 6931 יובל נוימן עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (א. לוי)
438 4645 אירינה נורדקין הישגי כרמיאל סניוריות 50 פלוס
439 4562 עדן נזרי טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. יוזבגי)
440 7673 יאיר נחום הפועל כפר סבא בנים 13 כולל מוקדמות
441 7051 אופק נחושי הפועל לוד בנות 11; בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (א. קרבצנקו); זוגות מעורבים 11 (ש. איכנבאום)
442 7689 סופיה נחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (א. סטפמן); זוגות מעורבים 15 (א. מוסקוביץ)
443 1248 עודד נחשול הפועל חיפה גברים ג' מוקדמות צפון
444 5782 מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (נ. הורן); זוגות מעורבים 11 (מ. בודניצקי)
445 6979 נועם נימרודי הפועל פתח תקווה בנים 13 כולל מוקדמות
446 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 15 (ל. רוז'ילו); זוגות מעורבים 15 (י. גנדל)
447 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. איתן)
448 7692 אלכסיי נפלוקוב מועדון טניס שולחן עפולה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
449 7211 איתמר סגל מ. בני הרצליה בנים 13 כולל מוקדמות
450 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 18 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (מ. פולובץ); זוגות מעורבים 18 (נ. רפין)
451 1206 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג' מוקדמות צפון ; גברים ג' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ד. גונוחוב); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ד. מזור)
452 4073 שירלי סגל-שלף טנ''ש 2007 נתניה סניוריות 50 פלוס; זוגות סניוריות 40 פלוס (י. אהרפי)
453 2644 זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל סניורים 50 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. שפירא)
454 144 בן סורוקין הפועל ירושלים גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ג. קלוו); זוגות מעורבים - בוגרים א' (כ. דור)
455 2189 פבל סטסנקו הפועל בת ים גברים ב' - כולל מוקדמות
456 5092 אליה סטפמן הפועל גליל תחתון בנות 15 עץ ראשי; נשים א'; זוגות בנות 15 (ס. נחנביץ); זוגות נשים א' (נ. יחליאל); זוגות מעורבים 15 (ש. שטרית)
457 1711 עופר סיארה מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 50-59 כולל מוקדמות
458 1778 עדי סידלר מכבי שהם זוגות גברים ב' (ש. סידלר)
459 772 שון סידלר מכבי שהם זוגות גברים ב' (ע. סידלר)
460 341 מתן סימון עירוני גבעתיים גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (מ. טאובר)
461 7593 נעם סימון מכבי אבן יהודה בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ד. בן שלום הירש)
462 2145 עילי סימון מכבי אבן יהודה בנים 18 כולל מוקדמות
463 993 איגור סלבנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זוגות סניורים 60 פלוס (ו. שנדרנקו)
464 6135 נטע סלגן מכבי דימונה בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (מ. קזימוב)
465 4244 רביד סלודובניק עירוני גבעתיים בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. אהרון)
466 1511 אלכסנדר סליטרניק הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 40 עץ ראשי
467 7196 איתן סלע מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות
468 6903 אלון סלע מכבי רחובות בנים 11 כולל מוקדמות
469 3762 איילה סמורי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (י. שנהר)
470 6978 איתן סנדק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 11 כולל מוקדמות
471 2956 ארז סנדק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ע. מעוז)
472 4805 ויאצ'סלב סנדקוב הפועל מבואות חרמון סניורים 70 פלוס
473 523 יבגני ספוזניקוב מכבי שהם גברים א' כולל מוקדמות
474 7544 דניאל ספקטור אליצור קריית אתא בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ד. פורמן); זוגות מעורבים 11 (א. טיחונוב)
475 7283 יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ב. חלאוי)
476 7187 ליה ספקטור אליצור קריית אתא בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (א. רוקינזלג); זוגות מעורבים 15 (א. מוגילבסקי)
477 5481 מיכל ספקטור אליצור קריית אתא בנות 18; זוגות בנות 18 (י. פורטנוי); זוגות מעורבים 18 (נ. פרצי)
478 2298 גל ספרן טנ''ש 2007 נתניה נשים ב'
479 4248 סרגיי סקובלו מכבי גבירול באר שבע גברים ג' מוקדמות דרום
480 2442 גילעד סקופ טנ''ש 2007 נתניה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
481 6930 אלכסיי סקידנוב הפועל אשדוד סניורים 40-49 כולל מוקדמות
482 3804 ולרי סרייב הפועל ירושלים גברים ג' מוקדמות מרכז ; גברים ג' עץ ראשי
483 3205 ליאור סרף הישגי כרמיאל בנים 13 עץ ראשי; בנים 15 עץ ראשי; זוגות בנים 13 (י. זגורי); זוגות מעורבים 13 (מ. צ'שקין)
484 7384 עומר סרף טנ''ש 2007 נתניה בנים 13 כולל מוקדמות
485 7546 עילאי סרף טנ''ש 2007 נתניה בנים 13 כולל מוקדמות
486 7547 עמית סרף טנ''ש 2007 נתניה בנים 9
487 2148 גיל סתתי הפועל עירוני נוף הגליל גברים ד' מוקדמות צפון
488 7142 שליו עומסי מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. בר-זיו)
489 7700 שניאור עומר הפועל לוד בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. גניר)
490 913 מתן עופר עמותת קריית מוצקין גברים ד' עץ ראשי
491 6174 עידן עופר מכבי רחובות בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (מ. פוקס)
492 6934 נועם עטיה הפועל רמת ישי בנים 11 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (ר. קרול שחר)
493 130 אביב עמידור הפועל ירושלים גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (א. שטיין)
494 4306 אברהם עמידן הפועל טנ''ש באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום; גברים ד' עץ ראשי
495 7696 עמית ענבר מכבי רחובות בנים 9
496 7293 ערן ענבר מכבי רחובות בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. חמרה)
497 7589 איתי פוגל מ. בני הרצליה בנים 11 כולל מוקדמות
498 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (נ. סגל); זוגות מעורבים 18 (א. שביט)
499 7420 אליאור פולישצ'וק הפועל בת ים בנים 18 כולל מוקדמות
500 7457 דרור פולק הפועל עמק הירדן זוגות סניורים 60 פלוס (ב. פרידמן)
501 4304 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ע. עופר); זוגות מעורבים 15 (י. בורנשטיין)
502 876 דובי פורטנוי מכבי תל אביב סניורים 40 עץ ראשי
503 4288 יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 18 (מ. ספקטור); זוגות מעורבים 15 (א. שרון)
504 7462 לאוניד פורטנוי מועדון טניס שולחן עפולה סניורים 70 פלוס
505 4545 דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ד. ספקטור)
506 1027 נתן פז מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 70 פלוס
507 1630 יורם פזנד טנ''ש 2007 נתניה גברים ד' מוקדמות צפון; גברים ד' עץ ראשי
508 4477 יובל פיין הפועל גליל תחתון גברים ד' מוקדמות צפון
509 7406 גיא פילברג מכבי אבן יהודה גברים ד' מוקדמות מרכז
510 3972 רוסלן פינקלשטיין הפועל ארנון רמת גן גברים ד' עץ ראשי
511 6607 דימיטרי פלאי הפועל טנ''ש באר שבע גברים א' כולל מוקדמות
512 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
513 6933 מתן פלדמן הישגי כרמיאל בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. לבייב); זוגות מעורבים 13 (ה. אלקסלסי)
514 1448 נעם פלייסינג הפועל חולון סניורים 50-59 כולל מוקדמות
515 1766 אנדריי פלייר הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז; זוגות גברים ב' (א. צור)
516 1940 שמעון פקטרמן הפועל חיפה סניורים 50 עץ ראשי
517 7031 יותם פקר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ד. תורג’מן)
518 2604 ניצן פרדריך מכבי זאב זכרון יעקב גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ס. בוייקנר)
519 965 צחי פרום מכבי תל אביב סניורים 50 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ע. לוי)
520 4680 אברהם פרטוש הפועל רמת ישי גברים ג' מוקדמות צפון
521 7429 עדן פריאנטה הפועל ירושלים נשים ב'; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. צור)
522 6761 אלי פרידמן מכבי כוכב יאיר - צור יגאל גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
523 2278 בנימין פרידמן הפועל עמק הירדן סניורים 70 פלוס; זוגות סניורים 60 פלוס (ד. פולק)
524 3048 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין בנים 13 כולל מוקדמות
525 3087 צבי פרידמן אופק קריית אונו סניורים 70 פלוס
526 6742 הראל פריזה מכבי כוכב יאיר - צור יגאל בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ר. לבנון)
527 6591 דניאל פרילפסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9
528 6590 ניקול פרילפסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות בנות 13 (ז. בודניצקי); זוגות מעורבים 13 (ר. בניימין)
529 4777 עידן פריץ הפועל אילת בנים 15 כולל מוקדמות
530 2675 איסאק פרנקל עמותת קריית מוצקין סניורים 70 פלוס
531 946 פבל פרנקל בית''ר באר שבע גברים ג' עץ ראשי
532 7618 תומר פרנקל הישגי כרמיאל בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ע. בולשינסקי); זוגות מעורבים 11 (ש. בולשינסקי)
533 741 גל פרפל הישגי כרמיאל גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ר. דימנט); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ש. גלמן)
534 4621 נדב פרצי בית''ר ראשון לציון בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ה. ברבי); זוגות מעורבים 18 (מ. ספקטור)
535 5498 מישל צ'שקין הישגי כרמיאל בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (נ. אלטמן); זוגות מעורבים 13 (ל. סרף)
536 4638 אביעד צברי אופק קריית אונו גברים ג' מוקדמות מרכז
537 4528 אורי צור הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. פלייר); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ע. פריאנטה)
538 7579 אלון צמיר הפועל חולון בנים 15 כולל מוקדמות
539 1757 רוני צציק מכבי הישגים ראשון לציון סניורים 60-69 כולל מוקדמות
540 5541 יהונתן קדר עירוני גבעתיים בנים 13 כולל מוקדמות
541 533 איגור קוגן הפועל עמק הירדן סניורים 60-69 כולל מוקדמות
542 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים א' כולל מוקדמות
543 4715 כפיר קויש עירוני גבעתיים בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ר. יגיל)
544 7122 יהודה קוסטנוביץ הפועל ירושלים בנים 13 כולל מוקדמות
545 4198 טטיאנה קופילוב הפועל בת ים סניוריות 40-49; זוגות סניוריות 40 פלוס (י. לאויב); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ס. בוייקנר)
546 4458 אינה קופינקה הפועל בת ים סניוריות 50 פלוס
547 6970 בן קורלנד עירוני גבעתיים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (י. ידיד)
548 1375 אלכסנדר קורנמן הפועל אשדוד סניורים 60 עץ ראשי
549 4535 יאיר קורסקוב הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. שרון)
550 1235 אלכסנדר קושבצקי אליצור קריית אתא סניורים 60-69 כולל מוקדמות
551 972 בוריס קושניר טנ''ש נס ציונה סניורים 50 עץ ראשי; זוגות גברים ב' (פ. קושנר)
552 2387 פיליפ קושנר מכבי גבירול באר שבע גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (ב. קושניר); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ט. טקצ'נקו)
553 620 דניאל קושקרוב מכבי דימונה בנים 18 עץ ראשי; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ב. יצחק); זוגות גברים א' (ר. דוידוב); זוגות מעורבים 18 (א. דוידוב)
554 6141 מילאנה קזימוב מכבי דימונה בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות בנות 13 (נ. סלגן)
555 7267 אביאל קיגל מועדון טניס שולחן עפולה בנים 15 כולל מוקדמות
556 394 יגור קיסרי הפועל חיפה גברים ד' עץ ראשי
557 6854 ליאם קירה מכבי רחובות בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (ד. בר זיו)
558 3755 איתן קירש הפועל ירושלים גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
559 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ב. סורוקין)
560 7152 יעל קלוו הפועל ירושלים בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (ת. קלוו); זוגות מעורבים 15 (ט. אסרף)
561 7153 ישי קלוו הפועל ירושלים בנים 11 כולל מוקדמות
562 7151 תמר קלוו הפועל ירושלים בנות 15 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (י. קלוו); זוגות מעורבים 15 (א. כהן)
563 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 18; נשים א'; זוגות בנות 18 (י. בוברובסקי); זוגות נשים א' (י. בוברובסקי); זוגות מעורבים 18 (א. שושן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. שושן)
564 2672 גיא קליג הפועל ירושלים גברים ג' מוקדמות מרכז
565 5775 רוני קליין הפועל רמת ישי בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ר. בכר)
566 4146 יואב קמק אופק קריית אונו בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (נ. אולשר)
567 6708 לאון קנופוב טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ס. ברסלב)
568 6706 אלון קנטרז'י טניס שולחן חיפה גברים ד' מוקדמות צפון
569 4404 דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה בנים 13 עץ ראשי; זוגות בנים 13 (ט. גרינפלד); זוגות מעורבים 13 (א. קרבצנקו)
570 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים ב'; זוגות מעורבים - בוגרים א' (ש. רוטברת)
571 5448 אבלין קרבצנקו מ. בני הרצליה בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (א. נחושי); זוגות מעורבים 13 (ד. קרבצ'נקו)
572 7172 רע קרול שחר מכבי זאב זכרון יעקב בנים 9; בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (נ. עטיה)
573 2796 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג' מוקדמות צפון ; גברים ג' עץ ראשי
574 7199 נועם קריסטל בית''ר ראשון לציון זוגות בנים 13 (ו. שפובלוב)
575 1033 ויטל קרלין מ. בני הרצליה נשים א'; זוגות נשים א' (א. דוידוב); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ב. יצחק)
576 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (א. שושן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ק. אדמסקי)
577 6925 מריה קרסובה מכבי תל אביב נשים ב'; זוגות נשים א' (ס. טיפליצקי)
578 6834 דוד קרסנטי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 כולל מוקדמות
579 6835 יוסף קרסנטי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 9
580 2700 גנאדי קרקיס הפועל טנ''ש באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום
581 1559 יעקב קרקר הפועל חיפה סניורים 60-69 כולל מוקדמות
582 5759 אהרן קרשטיין מכבי רחובות גברים ד' מוקדמות דרום; גברים ד' עץ ראשי
583 7355 עמית ראט טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
584 6323 אייל רבין מועדון טניס שולחן עפולה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (א. מנשין)
585 5611 מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. שפירר)
586 7641 נעמי רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות מעורבים 13 (ע. שפירר)
587 869 שמעון רבינוביץ בית''ר ראשון לציון זוגות גברים א' (י. שרון)
588 6975 איתי רובין הפועל גליל תחתון בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (נ. יוסף)
589 1002 אנדריי רובינשטיין הפועל טנ''ש באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום; גברים ד' עץ ראשי
590 6254 אריק רובן הפועל בת ים בנים 11 עץ ראשי; זוגות בנים 11 (ע. שלום)
591 7137 קיריל רודובסקי מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי
592 4284 לינה רוז'ילו הישגי כרמיאל בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 15 (א. ננחוב); זוגות מעורבים 15 (ת. חזות)
593 4366 סיימון רוזין הפועל פתח תקווה גברים ג' מוקדמות מרכז
594 7306 סרג'יו רוזנבוים מכבי תל אביב גברים ד' מוקדמות מרכז
595 998 יוסי רוזנבלט הפועל אשדוד סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (ב. שניידר)
596 903 רועי רוזנבלט הפועל אשדוד גברים ב' - כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. אברויה)
597 4453 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (א. מור פרץ); זוגות מעורבים 13 (י. שנהר)
598 798 שי רוטברת מכבי דימונה זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. קרבצוב)
599 2648 דיאנה רויף מכבי תל אביב נשים ב'
600 7188 אליס רוקינזלג אליצור קריית אתא בנות 13 כולל מוקדמות; זוגות בנות 15 (ל. ספקטור); זוגות מעורבים 13 (ו. שפובלוב)
601 6224 טל רזומוב אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז
602 4455 נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ר. גרמנוביץ)
603 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים ב' (א. זפרן); זוגות מעורבים - בוגרים א' (נ. יחליאל)
604 7239 עילי רחמים מכבי תל אביב בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ע. כץ)
605 1642 שי רחמני מכבי שהם גברים ג' מוקדמות מרכז
606 7393 ולרי ריאבצב עירוני מעלות תרשיחא סניורים 40-49 כולל מוקדמות
607 1855 דן ריביניק הפועל בת ים גברים ג' מוקדמות מרכז
608 7266 מאור ריביניק מועדון טניס שולחן עפולה בנים 13 כולל מוקדמות
609 6519 דניס ריבק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9; זוגות מעורבים 11 (נ. גסין)
610 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים ב' עץ ראשי
611 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים ב' - כולל מוקדמות
612 1330 אלכסנדר ריטבין בית''ר באר שבע סניורים 60-69 כולל מוקדמות
613 289 אלכס רייצס הפועל ירושלים גברים ג' מוקדמות מרכז ; זוגות גברים ב' (ד. בן שיטרית)
614 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנות 18; זוגות בנות 18 (ס. ירובינסקי); זוגות מעורבים 18 (נ. סגל)
615 7034 אליה שאלתיאל בית''ר באר שבע בנים 18 כולל מוקדמות
616 6633 ניתאי שאלתיאל בית''ר באר שבע בנים 13 כולל מוקדמות
617 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות 18; נשים א'; זוגות בנות 18 (ר. טילקין); זוגות נשים א' (ר. טילקין); זוגות מעורבים 18 (מ. פולובץ)
618 6704 עידו שביט הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 כולל מוקדמות
619 7300 רביב שגב הפועל ביחד עברון מזרעה גברים ד' מוקדמות צפון
620 3808 יעל שוורצברג מכבי רחובות בנות 18; זוגות בנות 18 (ת. גולן); זוגות מעורבים 18 (מ. ליטבק)
621 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות 15 עץ ראשי; בנות 18; נשים א'; זוגות בנות 18 (ס. ברקוביץ); זוגות מעורבים 15 (ג. לוין)
622 745 יונתן שוסטרמן מ. בני הרצליה גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (א. בשן)
623 1374 שמואל שור הפועל אשדוד סניורים 60-69 כולל מוקדמות
624 6478 אדם שורץ מכבי זאב זכרון יעקב סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (ח. מרקשייד)
625 1395 טל שורק אופק קריית אונו גברים ג' מוקדמות מרכז
626 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 עץ ראשי; בנים 21; גברים א' כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (א. אביבי); זוגות גברים א' (י. קרמזין); זוגות מעורבים 18 (ש. קליאוט); זוגות מעורבים - בוגרים א' (ש. קליאוט)
627 4747 ירדן שחם אופק קריית אונו גברים ד' מוקדמות מרכז
628 720 איתי שחק הפועל לוד גברים ג' מוקדמות דרום ; זוגות גברים ב' (א. שטיין)
629 2436 אורן שחר הפועל טנ''ש באר שבע גברים ד' מוקדמות דרום
630 813 אבישי שטיין הפועל לוד גברים ד' מוקדמות מרכז; גברים ד' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (א. שחק)
631 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (א. עמידור)
632 5785 אריאל שטיינפר מועדון טניס שולחן עפולה בנים 13 כולל מוקדמות
633 6322 ניצן שטרית הפועל גליל תחתון בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (נ. יקונט)
634 3851 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (ר. מלינגר); זוגות מעורבים 15 (א. סטפמן)
635 5621 נועם שטרנברג כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 כולל מוקדמות
636 7539 אדם שיין הפועל תל אביב בנים 11 כולל מוקדמות
637 7540 לני שיין הפועל תל אביב בנים 11 כולל מוקדמות
638 4517 אריאל שימונוב מכבי דימונה בנים 13 עץ ראשי; זוגות בנים 13 (א. אורי); זוגות מעורבים 15 (א. דרביאן)
639 901 יונתן שיפמן מכבי תל אביב גברים א' כולל מוקדמות; זוגות גברים א' (ש. כרמון)
640 5868 בוריס שיפרין הפועל יוקנעם סניורים 70 פלוס
641 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג' עץ ראשי
642 4897 מלכות שירמן הפועל לוד בנות 15 עץ ראשי; זוגות בנות 15 (מ. מלמד); זוגות מעורבים 15 (ס. ברוך)
643 7387 אבנר שלו הפועל ביחד עברון מזרעה גברים ד' מוקדמות צפון
644 906 דניאל שלום טנ''ש נס ציונה גברים ג' עץ ראשי
645 7269 עידן שלום הפועל בת ים בנים 11 כולל מוקדמות; זוגות בנים 11 (א. רובן)
646 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין גברים ד' מוקדמות צפון
647 7303 רן שלף טנ''ש 2007 נתניה בנים 13 כולל מוקדמות
648 987 נחום שמיס הפועל חיפה סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (ד. אסקוטסקי)
649 985 ולדימיר שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ג' מוקדמות צפון ; זוגות סניורים 60 פלוס (א. סלבנקו); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ס. טיפליצקי)
650 4753 יעל שנהר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 15 (א. סמורי); זוגות מעורבים 13 (י. רוזנברג)
651 2847 בנימין שניידר מכבי תל אביב סניורים 60 עץ ראשי; זוגות סניורים 60 פלוס (י. רוזנבלט)
652 5612 יאיר שניידר הפועל רמת ישי בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ק. דוידוביץ)
653 7189 ולדי שפובלוב אליצור קריית אתא בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (נ. קריסטל); זוגות מעורבים 13 (א. רוקינזלג)
654 532 אריאל שפירא טניס שולחן חיפה גברים ב' עץ ראשי; זוגות גברים ב' (ז. סהר); זוגות מעורבים - בוגרים ב' (ז. ברוזר)
655 5610 עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (מ. רבינוביץ); זוגות מעורבים 13 (נ. רבינוביץ)
656 7265 נתנאל שצ'ופק מועדון טניס שולחן עפולה בנים 9
657 6670 קונסטנטין שצ'וקין הפועל בת ים גברים ד' עץ ראשי
658 7141 עומרי שקד מכבי רחובות גברים ג' מוקדמות דרום ; זוגות גברים ב' (ש. גלילי)
659 4230 דבורה שקולניק מכבי תל אביב נשים ב'
660 877 ניקולאי שר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 40-49 כולל מוקדמות
661 934 רם שר בית''ר באר שבע סניורים 40 עץ ראשי
662 7694 לירוי שרגר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות
663 4176 איתי שרון בית''ר ראשון לציון בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ס. ברוך); זוגות מעורבים 15 (י. פורטנוי)
664 7053 הראל שרון בית''ר ראשון לציון בנים 9; זוגות בנים 11 (נ. מוגילבסקי)
665 882 יניב שרון הפועל לוד גברים א' עץ ראשי; זוגות גברים א' (ש. רבינוביץ); זוגות מעורבים - בוגרים א' (א. גבריאלוב)
666 110 יניב שרון הפועל ירושלים בנים 18 כולל מוקדמות; זוגות בנים 18 (י. קורסקוב)
667 4175 נועה שרון בית''ר ראשון לציון בנות 13 עץ ראשי; זוגות בנות 13 (פ. טרנוביך); זוגות מעורבים 13 (ט. גרינפלד)
668 5599 יובל שריג מכבי שהם בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. וולטר); זוגות מעורבים 18 (ת. גולן)
669 5547 עידו סאלי שריקי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (י. גינזבורג)
670 6807 ערן שרמן מכבי ארזים רמת גן בנים 13 כולל מוקדמות; זוגות בנים 13 (ר. איציק)
671 7119 יוליה שרמקוב הפועל טנ''ש באר שבע סניוריות 50 פלוס; זוגות מעורבים - בוגרים ב' (א. אוישר)
672 1006 יאיר שרעבי מכבי הישגים ראשון לציון סניורים 70 פלוס; זוגות סניורים 60 פלוס (ד. וקנין)
673 6490 עידו ששון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (ז. בן ישי)
674 1796 אייל תומר מכבי הישגים ראשון לציון סניורים 60-69 כולל מוקדמות; זוגות סניורים 60 פלוס (א. דקל)
675 7698 דביר תורג’מן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 כולל מוקדמות; זוגות בנים 15 (י. פקר)
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com