אליפות ישראל 2022

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 9 (12) עילאי דוידוב
מכבי דימונה
דניס ריבק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
רע קרול שחר
מכבי זאב זכרון יעקב
הראל שרון
בית''ר ראשון לציון
בנים 11 עץ ראשי (16) ניר אנגלר
הפועל לוד
דניאל בר זיו
מכבי רחובות
אריק רובן
הפועל בת ים
שון איכנבאום
הפועל לוד
בנות 11 (12) גלי בצלאל
עירוני גבעתיים
אופק נחושי
הפועל לוד
מאיה לוין
הפועל פתח תקווה
ויקטוריה לוזינסקי
מכבי דימונה
בנים 13 עץ ראשי (32) ליאור סרף
הישגי כרמיאל
ניר אנגלר
הפועל לוד
יהלי מור
מכבי תל אביב
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
בנות 13 עץ ראשי (16) פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
אופק נחושי
הפועל לוד
מאיה לוין
הפועל פתח תקווה
מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
בנים 15 עץ ראשי (32) אורי אלמור
מכבי זאב זכרון יעקב
נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
בן הורנשטיין
עירוני גבעתיים
בנות 15 עץ ראשי (16) אלינור דוידוב
מכבי דימונה
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
בנים 18 עץ ראשי (16) איתי אביבי
הפועל חיפה
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
דניאל קושקרוב
מכבי דימונה
עמית יצחק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בנות 18 (12) אלה שביט
הישגי כרמיאל
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תמר גולן
מכבי שהם
בנים 21 (14) טל ישראלי
הפועל חיפה
איתי אביבי
הפועל חיפה
איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עמית גורן
הפועל עירוני נוף הגליל
גברים א' עץ ראשי (16) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
יניב שרון
הפועל לוד
גל פרפל
הישגי כרמיאל
טל ישראלי
הפועל חיפה
גברים ב' עץ ראשי (16) אליה זבולוני
אופק קריית אונו
יבגני ריזוב
טנש ירושלים
אדם נג'ר
מ. בני הרצליה
יניב יאכלביץ
עירוני גבעתיים
גברים ג' עץ ראשי (16) לירן בונציוק
הפועל טנ''ש באר שבע
ניר חבצלת
טנ''ש נס ציונה
פבל פרנקל
בית''ר באר שבע
ליחי גרינשטיין
עירוני גבעתיים
נשים א' (16) כרמית דור
הפועל ירושלים
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
ויטל קרלין
מ. בני הרצליה
נשים ב' (11) סבטלנה גגולין
הישגי כרמיאל
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
נעמי יחליאל
הפועל גליל תחתון
סניורים 40 עץ ראשי (16) אלכסיי נפלוקוב
מועדון טניס שולחן עפולה
ציגי דיקשטיין
עירוני גבעתיים
אמיר מרציאנו
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
אלון לב
מכבי כוכב יאיר - צור יגאל
סניורים 50 עץ ראשי (16) אמנון בן-שחר
מ. בני הרצליה
בוריס קושניר
טנ''ש נס ציונה
צחי פרום
מכבי תל אביב
עידן לוי
מכבי תל אביב
סניורים 60 עץ ראשי (16) זאב גליקמן
הפועל אשדוד
יפים גורביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
בנימין שניידר
מכבי תל אביב
אלכסנדר זלנסקי
טנ''ש נס ציונה
סניורים 70 פלוס (16) יאיר שרעבי
מכבי הישגים ראשון לציון
ויאצ'סלב סנדקוב
הפועל מבואות חרמון
אלכסנדר ורנברג
הפועל טירת הכרמל
פרדי אמינוב
הפועל בת ים
זוגות בנים 11 (14) ניר אנגלר
הפועל לוד
שון איכנבאום
הפועל לוד
מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
נועם עטיה
הפועל רמת ישי
רע קרול שחר
מכבי זאב זכרון יעקב
עילאי דוידוב
מכבי דימונה
ליאם זהבי
מכבי תל אביב
זוגות בנים 13 (24) עידו דפני
מכבי שהם
יהלי מור
מכבי תל אביב
רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
איילון בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יהלי זגורי
הישגי כרמיאל
ליאור סרף
הישגי כרמיאל
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
זוגות בנות 13 (9) נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
נויה אלטמן
הישגי כרמיאל
מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
אבלין קרבצנקו
מ. בני הרצליה
אופק נחושי
הפועל לוד
גלי בצלאל
עירוני גבעתיים
שירה נבון
עירוני גבעתיים
זוגות בנים 15 (26) נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
אורי אלמור
מכבי זאב זכרון יעקב
עידו אמיגה
הפועל ירושלים
בן הורנשטיין
עירוני גבעתיים
גלעד לוין
בית''ר ראשון לציון
רועי חלמיש
בית''ר ראשון לציון
אור מגן
הפועל פתח תקווה
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
זוגות בנות 15 (8) אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
סופיה נחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
לינה רוז'ילו
הישגי כרמיאל
אליזבט ננחוב
הישגי כרמיאל
זוגות בנים 18 (20) איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
איתי אביבי
הפועל חיפה
דניאל קושקרוב
מכבי דימונה
בן יצחק
מכבי תל אביב
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
נתן סגל
הישגי כרמיאל
מארק פולובץ
הישגי כרמיאל
זוגות גברים א' (16) מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
מתן סימון
עירוני גבעתיים
עמית גורן
הפועל עירוני נוף הגליל
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
יניב שרון
הפועל לוד
שמעון רבינוביץ
בית''ר ראשון לציון
אור בשן
מ. בני הרצליה
יונתן שוסטרמן
מ. בני הרצליה
זוגות גברים ב' (29) איתי חננאל
אופק קריית אונו
אליה זבולוני
אופק קריית אונו
ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
אושרי זפרן
הפועל גליל תחתון
צחי פרום
מכבי תל אביב
עידן לוי
מכבי תל אביב
יובל נוטנקו
הישגי כרמיאל
אביב הלפרן
הישגי כרמיאל
זוגות נשים א' (11) שלי גלמן
הישגי כרמיאל
ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
ויטל קרלין
מ. בני הרצליה
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
כרמית דור
הפועל ירושלים
שני גראואר
הפועל ירושלים
קרינה אדמסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
זוגות סניוריות 40 פלוס (5) אמה טקצנקו
מכבי גבירול באר שבע
טטיאנה טקצ'נקו
מכבי גבירול באר שבע
יסמין לאויב
מ.ק.מתנ''ס קריית גת
טטיאנה קופילוב
הפועל בת ים
מאיה גלשטיין
הפועל פתח תקווה
דיאנה מזור
הפועל פתח תקווה
פנינה גור
הפועל לוד
אנה ליטמן
הפועל לוד
זוגות סניורים 60 פלוס (10) בנימין שניידר
מכבי תל אביב
יוסי רוזנבלט
הפועל אשדוד
דמיטרי אסקוטסקי
מ.ק.מתנ''ס קריית גת
נחום שמיס
הפועל חיפה
יפתח גסר
מכבי תל אביב
יוסף אזולאי
הפועל בת ים
אלכסנדר זלנסקי
טנ''ש נס ציונה
גנאדי גרינברג
מ. בני הרצליה
זוגות מעורבים 13 (15) ליאור סרף
הישגי כרמיאל
מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
אילן אלטמן
אליצור קריית אתא
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
זואי בודניצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
איילון בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
אבלין קרבצנקו
מ. בני הרצליה
זוגות מעורבים 15 (15) מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
עידו אמיגה
הפועל ירושלים
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
גלעד לוין
בית''ר ראשון לציון
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
זוגות מעורבים 18 (9) אלינור דוידוב
מכבי דימונה
דניאל קושקרוב
מכבי דימונה
נתן סגל
הישגי כרמיאל
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
מקסים גולדין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יליזבטה בוברובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
זוגות מעורבים - בוגרים א' (16) אלינור דוידוב
מכבי דימונה
אורי אלמור
מכבי זאב זכרון יעקב
גל פרפל
הישגי כרמיאל
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
יניב שרון
הפועל לוד
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
זוגות מעורבים - בוגרים ב' (15) אלון לב
מכבי כוכב יאיר - צור יגאל
פנינה גור
הפועל לוד
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
ולדימיר שנדרנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביב גורדון
טנ''ש נס ציונה
אלמוג כהן
טנ''ש נס ציונה
סטניסלב בוייקנר
מכבי זאב זכרון יעקב
טטיאנה קופילוב
הפועל בת ים
סניוריות 40-49 (6) פנינה גור
הפועל לוד
יסמין לאויב
מ.ק.מתנ''ס קריית גת
טטיאנה טקצ'נקו
מכבי גבירול באר שבע
טטיאנה קופילוב
הפועל בת ים
סניוריות 50 פלוס (11) אמה טקצנקו
מכבי גבירול באר שבע
זויה ברוזר
טניס שולחן חיפה
אינה קופינקה
הפועל בת ים
מאיה גלשטיין
הפועל פתח תקווה
גברים ד' עץ ראשי (32) שגיא גוטיינר
עירוני גבעתיים
ויקטור מירוניוק
מכבי דימונה
רוסלן פינקלשטיין
הפועל ארנון רמת גן
מתן עופר
עמותת קריית מוצקין
זוגות מעורבים 11 (9) ניר אנגלר
הפועל לוד
גלי בצלאל
עירוני גבעתיים
שון איכנבאום
הפועל לוד
אופק נחושי
הפועל לוד
עילאי דוידוב
מכבי דימונה
ויקטוריה לוזינסקי
מכבי דימונה
ליאם זהבי
מכבי תל אביב
מאיה לוין
הפועל פתח תקווה
זוגות בנות 18 (6) אלה שביט
הישגי כרמיאל
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
סוניה ירובינסקי
הישגי כרמיאל
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
יליזבטה בוברובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com