אליפות ישראל 2022

זוגות בנים 15

1/16 1/8 1/4 1/2 גמר מנצח
נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב          
0/0 נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב        
         
  11/2 11/5 11/7 נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב      
י טל/ד לנדוי עירוני גבעתיים          
11/6 11/8 11/8 י טל/ד לנדוי עירוני גבעתיים        
י לוי/ר מעוז מכבי תל אביב/מכבי אבן יהודה          
    11/7 11/5 11/2 נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב    
ז בן ישי/ע ששון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/6 11/8 6/11 5/11 6/11 נ גמזו/א לב הפועל מבואות חרמון        
נ גמזו/א לב הפועל מבואות חרמון          
  10/12 4/11 10/12 י וולטר/י שריג מכבי שהם      
א אשכנזי/א טל הפועל גליל תחתון          
4/11 2/11 4/11 י וולטר/י שריג מכבי שהם        
י וולטר/י שריג מכבי שהם          
      11/1 11/7 11/7 נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב  
י אהרון/ר סלודובניק הפועל לוד/עירוני גבעתיים          
0/0 י אהרון/ר סלודובניק הפועל לוד/עירוני גבעתיים        
         
  11/5 11/6 13/11 י אהרון/ר סלודובניק הפועל לוד/עירוני גבעתיים      
ב חלאוי/י ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
0/0 נ אברהם/א מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
נ אברהם/א מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
    11/7 3/11 7/11 6/11 ג לוין/ר חלמיש בית''ר ראשון לציון    
י אדרי/א חאיה טניס שולחן חיפה/בית''ר ראשון לציון          
0/0 א טימצ'נקו/ל אראל כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
א טימצ'נקו/ל אראל כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
  4/11 10/12 5/11 ג לוין/ר חלמיש בית''ר ראשון לציון      
         
0/0 ג לוין/ר חלמיש בית''ר ראשון לציון        
ג לוין/ר חלמיש בית''ר ראשון לציון          
        11/6 11/9 11/7 נ אברמוב/א אלמור בית''ר ראשון לציון/מכבי זאב זכרון יעקב
ע אמיגה/ב הורנשטיין הפועל ירושלים/עירוני גבעתיים          
0/0 ע אמיגה/ב הורנשטיין הפועל ירושלים/עירוני גבעתיים        
         
  11/3 11/4 11/4 ע אמיגה/ב הורנשטיין הפועל ירושלים/עירוני גבעתיים      
ש עומסי/י בר-זיו מכבי רחובות          
0/0 ש עומסי/י בר-זיו מכבי רחובות        
י גנדל/ת חזות הישגי כרמיאל          
    13/11 11/6 8/11 7/11 11/3 ע אמיגה/ב הורנשטיין הפועל ירושלים/עירוני גבעתיים    
א שרון/ס ברוך בית''ר ראשון לציון/הפועל לוד          
11/2 11/7 11/5 א שרון/ס ברוך בית''ר ראשון לציון/הפועל לוד        
ד תורג’מן/י פקר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
  7/11 4/11 8/11 א בן-זיו/א כהן אופק קריית אונו      
         
0/0 א בן-זיו/א כהן אופק קריית אונו        
א בן-זיו/א כהן אופק קריית אונו          
      11/7 11/7 12/10 ע אמיגה/ב הורנשטיין הפועל ירושלים/עירוני גבעתיים  
מ פוקס/ע עופר בית''ר ראשון לציון/מכבי רחובות          
11/6 11/4 11/6 מ פוקס/ע עופר בית''ר ראשון לציון/מכבי רחובות        
א כהן/ט אסרף הפועל ירושלים          
  11/5 11/3 11/6 מ פוקס/ע עופר בית''ר ראשון לציון/מכבי רחובות      
ר גרמנוביץ/נ רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
9/11 12/10 5/11 5/11 י קמק/נ אולשר אופק קריית אונו        
י קמק/נ אולשר אופק קריית אונו          
    8/11 5/11 9/11 א מגן/א ביתן הפועל פתח תקווה/בית''ר ראשון לציון    
י אזרד/ר אידלס הפועל גליל תחתון          
0/0 א מנשין/א רבין מועדון טניס שולחן עפולה        
א מנשין/א רבין מועדון טניס שולחן עפולה          
  0/0 א מגן/א ביתן הפועל פתח תקווה/בית''ר ראשון לציון      
         
0/0 א מגן/א ביתן הפועל פתח תקווה/בית''ר ראשון לציון        
א מגן/א ביתן הפועל פתח תקווה/בית''ר ראשון לציון          
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com