משחקי דירוג 2014-2015 סבב 2

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 11 (16) שון ברקטוב
מכבי דימונה
נתן סגל
הישגי כרמיאל
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה
דניאל בסקין
ללא מועדון
בנים 11 מקומות 9-16 (8) יהונתן איתן
ללא מועדון
יובל ליאור
ללא מועדון
יונתן כהן
ללא מועדון
יואב בירן
ללא מועדון
בנים 13 א (13) טל ישראלי
הפועל חיפה
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
אלון מרקין
ללא מועדון
תום סידלר
מכבי שהם
בנים 13 ב (16) סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תומר פומפן
ללא מועדון
עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
בנים 13 ב מקומות 9-16 (8) ניר אברהם
ללא מועדון
עידן סריקוב
ללא מועדון
תמיר חייק
ללא מועדון
תמיר גלובוס
ללא מועדון
בנים 15 א (13) רון דימנט
הישגי כרמיאל
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יואב פריבס
ללא מועדון
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
בנים 15 א מקומות 9-13 (5) איתי חננאל
הפועל קריית אונו
יובל הס
ללא מועדון
עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביב עמידור
ללא מועדון
בנים 15 ב (15) איתי שחק
הפועל לוד
אילון סולומון
ללא מועדון
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
בנים 18 א (12) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
מתן סימון
עירוני גבעתיים
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
אושר אשכנזי
מכבי שהם
בנים 18 א מקומות 5-6 (2) ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
רון דימנט
הישגי כרמיאל



בנים 18 א מקומות 7-8 (2) אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע



בנים 18 ב (16) גל פרפל
הישגי כרמיאל
יואב פריבס
ללא מועדון
רוי קופיט
ללא מועדון
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בנים 18 ב מקומות 9-16 (8) אייל ברוך
ללא מועדון
ניב ראובני
ללא מועדון
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
דן סולודר
הפועל לוד
גברים א (14) שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
איתמר אברמוב
טנ''ש 2007 נתניה
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
גברים א מקומות 9-14 (6) מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
רון בורובר
ללא מועדון
עמרי טל
מכבי בני הרצליה
ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
נשים א (12) שלי גלמן
הישגי כרמיאל
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
שירן קלנר
ללא מועדון
נשים א מקום 3-4 (2) סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
שירן קלנר
ללא מועדון



נשים א מקום 5-6 (2) איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה



נשים א מקום 7-8 (2) אלמוג כהן
טנ''ש נס ציונה
ניקול קוגן
הפועל לוד



נשים ב (7) אמילי קליין
הישגי כרמיאל
דינה קורובין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
גילי לבילב
ללא מועדון
סטאר גרינשטיין
ללא מועדון
נשים ב מקום 3-4 (2) גילי לבילב
ללא מועדון
סטאר גרינשטיין
ללא מועדון



© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com