משחקי דירוג 2014-2015 סבב 2

בנים 11: 16
בנים 11 מקומות 9-16: 8
בנים 13 א: 13
בנים 13 א מקומות 9-13: 5
בנים 13 ב: 16
בנים 13 ב מקומות 9-16: 8
בנים 13 ג : 14
בנים 15 א: 13
בנים 15 א מקומות 9-13: 5
בנים 15 ב: 15
בנים 15 ג: 31
בנים 18 א: 12
בנים 18 א מקומות 5-6: 2
בנים 18 א מקומות 7-8: 2
בנים 18 א משחקי השרדות: 4
בנים 18 ב: 16
בנים 18 ב מקומות 9-16: 8
בנים 18 ג: 23
גברים א: 14
גברים א מקומות 9-14: 6
גברים ב: 20
גברים ג: 23
נשים א: 12
נשים א מקום 3-4: 2
נשים א מקום 5-6: 2
נשים א מקום 7-8: 2
נשים א משחקי הישרדות: 4
נשים ב: 7
נשים ב מקום 3-4: 2
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 856 אלעד קופרברג ז''ל ללא מועדון גברים א
2 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים ג
3 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
4 801 איתמר אברמוב טנ''ש 2007 נתניה גברים א
5 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב גברים ב
6 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 א; בנים 15 ג
7 290 יגאל אוניק ללא מועדון גברים ג
8 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ג
9 1125 טל אוקון ללא מועדון בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
10 666 תומר אחי-טוב ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
11 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 15 א; בנים 18 ב
12 2203 יהונתן איתן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16
13 694 שילה אלי צדק ללא מועדון בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 9-13; בנים 18 ג
14 2281 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15 ג
15 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 15 ב; בנים 18 ג
16 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 13 ג
17 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג
18 820 אושר אשכנזי מכבי שהם בנים 18 א; גברים א; גברים א מקומות 9-14
19 784 נווה אשר ללא מועדון בנים 18 ג
20 702 כפיר בדיחי ללא מועדון בנים 15 ג
21 948 דניאל בהונקר מכבי רחובות גברים ג
22 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב גברים ב
23 804 רון בורובר ללא מועדון גברים א; גברים א מקומות 9-14
24 2136 יואב בירן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16; בנים 13 ג
25 184 נועם בלטיאנסקי ללא מועדון בנים 18 ג
26 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע נשים ב
27 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18 א; גברים ב
28 2402 יפתח בן ארי ללא מועדון בנים 13 ג
29 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים א
30 2287 מאור בן ציון ללא מועדון בנים 13 ג
31 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 15 ג
32 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 11
33 140 יובל בץ טנש ירושלים בנים 18 ג
34 1192 אריאל בר ללא מועדון גברים ג
35 183 אייל ברוך ללא מועדון בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
36 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 11
37 865 אור בשן מכבי בני הרצליה גברים א
38 163 רוי גבאי ללא מועדון בנים 15 ג
39 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים ג
40 1944 עדי גוגנהיים ללא מועדון בנים 15 ג
41 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16; גברים ג
42 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 9-13
43 1814 תמיר גלובוס ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
44 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א
45 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים ג
46 2431 מישל גרויסברג ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16; בנים 13 ג
47 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים גברים ג
48 1059 סטאר גרינשטיין ללא מועדון בנים 15 ג; נשים ב; נשים ב מקום 3-4
49 630 יונתן דבח ללא מועדון בנים 13 א
50 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים בנים 18 א; גברים ב
51 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים א
52 2168 יובל דולב ללא מועדון בנים 15 ג
53 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 15 א; בנים 18 א; בנים 18 א מקומות 5-6
54 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה גברים ב
55 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18 א; בנים 18 א מקומות 7-8; גברים ג
56 322 אילן דרמון מכבי בני הרצליה גברים ג
57 689 יובל הס ללא מועדון בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 9-13; בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
58 2180 אלעד ווינשטוק ללא מועדון בנים 15 ג
59 814 תומר וולוך הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18 ג
60 1076 ליאל וולך ללא מועדון נשים א; נשים א משחקי הישרדות
61 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 15 ב
62 837 נתנאל וזאנה עמותת קריית מוצקין גברים ג
63 1822 מתן ונונו ללא מועדון בנים 13 ב
64 628 אליה זבולוני ללא מועדון בנים 15 ג
65 522 יורם זילכה מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג
66 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
67 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים ב
68 2209 בר זפרן ללא מועדון בנים 15 ג
69 1976 נוי חייט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג
70 642 תמיר חייק ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
71 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 9-13; בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
72 853 מיכאל טאובר עירוני גבעתיים גברים א; גברים א מקומות 9-14
73 1205 גאורגי טוניאן מכבי גבירול באר שבע גברים ב
74 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 13 א; בנים 15 ב
75 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג; נשים א; נשים א מקום 5-6
76 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה גברים א; גברים א מקומות 9-14
77 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו נשים ב
78 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 11
79 2205 רותם יגור-קרול ללא מועדון בנים 13 ג
80 2204 איתי יידוב ללא מועדון בנים 15 ג
81 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 15 א
82 1042 שרן יצחקוב ללא מועדון בנים 15 ג; נשים א; נשים א משחקי הישרדות
83 145 אורי יצחקי ללא מועדון בנים 18 ב
84 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון בנים 15 ב; נשים א; נשים א מקום 3-4
85 845 יוני ירמיהו הפועל לוד בנים 18 א; בנים 18 א משחקי השרדות; גברים ב
86 331 דן ישראל ללא מועדון בנים 15 ג
87 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים א; גברים א מקומות 9-14
88 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 13 א; בנים 15 ג
89 1072 אלמוג כהן טנ''ש נס ציונה נשים א; נשים א מקום 7-8
90 2286 יונתן כהן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16
91 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 15 ב
92 2207 שי כהן ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
93 1992 שחר כרמון מכבי תל אביב גברים ב
94 445 יאיר כרמלי ללא מועדון גברים ג
95 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ב
96 566 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ג
97 1081 גילי לבילב ללא מועדון בנים 18 ג; נשים ב; נשים ב מקום 3-4
98 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג
99 693 עומר לוי ללא מועדון בנים 15 א; בנים 18 ג
100 1824 ארז לויים ללא מועדון בנים 15 ג
101 943 אנטולי לוינשטיין הפועל חיפה גברים ג
102 790 נמרוד לוריא ללא מועדון בנים 18 ג
103 1839 יובל ליאור ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16; בנים 13 א; בנים 13 א מקומות 9-13
104 760 יותם לרמן ללא מועדון בנים 18 ג
105 2288 עילי לרר ללא מועדון בנים 15 ג
106 514 הדר מאירי ללא מועדון גברים ב
107 695 יובל מובסוביץ ללא מועדון בנים 15 ב
108 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 ג
109 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 א; בנים 15 ג
110 1038 נויה מיינצר ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16
111 2407 מיקה מינצר ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16
112 1873 איתי מלמד ללא מועדון בנים 18 ג
113 1838 דוד מנשה ללא מועדון גברים ג
114 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 13 א; בנים 15 ב
115 2069 שליו נגרין ללא מועדון בנים 15 ג
116 1953 סער נוימן ללא מועדון בנים 18 ג
117 170 נדב ניר ללא מועדון בנים 15 ג
118 2197 אורי סבאן ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
119 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 11; בנים 13 א; בנים 13 א מקומות 9-13
120 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
121 710 אילון סולומון ללא מועדון בנים 15 ב
122 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18 ב
123 772 שון סידלר מכבי שהם בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
124 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 13 א; בנים 15 ב
125 341 מתן סימון עירוני גבעתיים בנים 18 א; גברים א
126 1686 נבט סימון מכבי בני הרצליה גברים ג
127 2145 עילי סימון ללא מועדון בנים 11; בנים 11 מקומות 9-16; בנים 13 ג
128 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים ג
129 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד גברים ב
130 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
131 815 בר-אושר עובדיה ללא מועדון בנים 18 ג
132 2253 הראל עובדיה ללא מועדון בנים 15 ג
133 1945 מתן עולי מכבי בני הרצליה גברים ב
134 130 אביב עמידור ללא מועדון בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 9-13; בנים 18 ב
135 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 15 ג
136 1923 גל פדה ללא מועדון בנים 13 ג
137 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 11
138 201 תומר פומפן ללא מועדון בנים 13 ב
139 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18 ג
140 349 אופק פוני הפועל קריית אונו בנים 18 א; בנים 18 א משחקי השרדות; גברים ב
141 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 15 ב
142 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 א; בנים 18 א מקומות 7-8; גברים ב
143 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ב
144 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 13 ב
145 802 אורי פסקל ללא מועדון גברים ב
146 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 15 א; בנים 18 ב
147 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 15 ג
148 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג
149 679 מעיין פרנק הפועל קריית אונו בנים 15 א; בנים 18 א; בנים 18 א משחקי השרדות
150 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18 ב
151 1055 חן צבע ללא מועדון נשים א; נשים א משחקי הישרדות
152 754 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון בנים 18 א; בנים 18 א מקומות 5-6; גברים א; גברים א מקומות 9-14
153 2410 סטניסלב צרקסקי ללא מועדון גברים ג
154 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 18 ג
155 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים א; נשים א מקום 7-8
156 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 א; בנים 18 ב
157 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 א; בנים 15 ג
158 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18 ב
159 2154 ארז קופרווסר ללא מועדון בנים 15 ג
160 1091 דינה קורובין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג; נשים ב
161 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 11; בנים 13 א; בנים 13 א מקומות 9-13
162 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים ב
163 292 דניאל קלוו הפועל חולון גברים ג
164 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים ב
165 1099 שירן קלנר ללא מועדון נשים א; נשים א מקום 3-4
166 1927 טלי קסטלבאום ללא מועדון בנים 15 ג; נשים ב
167 1041 איריס קרונפלד הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15 ב; נשים א; נשים א מקום 5-6
168 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים א
169 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 א; בנים 18 ג
170 756 ניב ראובני ללא מועדון בנים 18 ב; בנים 18 ב מקומות 9-16
171 1044 שלי רבינוביץ ללא מועדון נשים א; נשים א משחקי הישרדות
172 869 שמעון רבינוביץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים א
173 2181 ליאור רובין ללא מועדון בנים 18 ג
174 696 מעיין רוגל ללא מועדון בנים 15 ב
175 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים ב
176 998 יוסי רוזנבלט הפועל אשדוד גברים ב
177 903 רועי רוזנבלט הפועל אשדוד גברים ב
178 1975 זיו רוזנטל ללא מועדון בנים 15 ג
179 798 שי רוטברת מכבי דימונה בנים 18 ג
180 796 אוריה רז הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18 ג
181 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ב
182 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 15 ג
183 2256 ודים ריבק ללא מועדון גברים ג
184 2274 איתן שדה ללא מועדון בנים 15 ג
185 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18 א; בנים 18 א משחקי השרדות; גברים ב
186 805 ניב שורצולד הפועל קריית אונו בנים 18 ג
187 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 15 ב; בנים 18 ג
188 655 עילי שחק ללא מועדון בנים 13 ב
189 2212 בן שיפרין ללא מועדון בנים 13 ג
190 1825 דוד שלם ללא מועדון בנים 11; בנים 13 ב
191 690 יואב שר ללא מועדון בנים 15 ג
192 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 11; בנים 13 א; בנים 13 א מקומות 9-13
193 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים ג
194 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 13 א; בנים 13 א מקומות 9-13; בנים 15 ב
195 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים א
196 345 רועי תורגמן ללא מועדון בנים 13 ב; בנים 13 ב מקומות 9-16
197 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 15 ב
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com