אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022

בנים/ות 10 - רמה א': 3
בנים/ות 12- רמה א': 4
בנים/ות 12 - רמה ב': 21
בנים/ות 14 - רמה א': 14
בנים/ות 14 - רמה ב': 12
נוער ובוגרים - רשימה כללית: 63
נוער ובוגרים רמה א': 12
נוער ובוגרים רמה ב': 12
נוער ובוגרים רמה ג': 12
נוער ובוגרים רמה ד': 12
נוער ובוגרים רמה ה': 15
רמה ה' - מקומות 9-15: 7
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 7668 עילי אביב אופק קריית אונו בנים/ות 12 - רמה ב'
2 6699 קורן אדר הפועל רמת ישי בנים/ות 14 - רמה א'
3 5485 יואב אהרון הפועל לוד נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
4 6895 ניר אולשר אופק קריית אונו בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
5 3143 יפתח אונא בית''ר באר שבע נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
6 4792 גיל איתן מכבי תל אביב נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
7 7308 אריאל אליהו מכבי שהם בנים/ות 14 - רמה ב'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
8 7651 תומר אלמוג הפועל כפר סבא בנים/ות 12 - רמה ב'
9 6025 אסף אלמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
10 7611 הדר אלקסלסי הישגי כרמיאל בנים/ות 14 - רמה ב'
11 7134 לוין אראל כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/ות 14 - רמה ב'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
12 7415 אלון ארגמן מכבי הישגים ראשון לציון נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
13 7186 אילן אשכנזי מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
14 7741 לירן בוגטירוב אופק קריית אונו בנים/ות 10 - רמה א'
15 6898 אופק בלאיש מ. בני הרצליה בנים/ות 12 - רמה ב'
16 6037 נטע בן דוד הפועל רמת ישי נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
17 7671 עידו בן דור אופק קריית אונו בנים/ות 14 - רמה ב'
18 7130 זוהר בן ישי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
19 5558 איתן בן עטיה הפועל פתח תקווה בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
20 4126 אורי בן-זיו אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
21 2596 אמנון בן-שחר מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
22 2369 הילי ברבי בית''ר ראשון לציון נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
23 865 אור בשן מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
24 1294 יבגני גובנקו בית''ר רמלה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
25 7536 איתי גורין הישגי כרמיאל בנים/ות 10 - רמה א'; בנים/ות 12 - רמה ב'
26 676 עמית גורן הפועל עירוני נוף הגליל נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
27 2242 עמוס גינזבורג בית''ר רמלה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
28 7469 אורי גרטמן עירוני גבעתיים בנים/ות 12- רמה א'
29 7625 שירלי גרטמן עירוני גבעתיים בנים/ות 12 - רמה ב'
30 7173 איתי דינקביץ מ. בני הרצליה בנים/ות 14 - רמה א'
31 4090 עירד דניאל אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
32 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
33 6053 שי הדר הפועל באר טוביה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
34 7044 תומר הדר מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
35 4683 נמרוד הורן הפועל רמת ישי בנים/ות 12- רמה א'; בנים/ות 14 - רמה א'
36 7067 יעקב היילברונר אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
37 4128 יהלי וולטר מכבי שהם בנים/ות 14 - רמה א'
38 7304 גיא וילונסקי טנ''ש 2007 נתניה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
39 7249 ליאור וילנר מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
40 4523 אליה זבולוני אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
41 5847 יהלי זגורי הישגי כרמיאל בנים/ות 12- רמה א'; בנים/ות 14 - רמה א'
42 2229 דן זוילי הפועל לוד נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
43 5660 אסף זכריה מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
44 7667 גיא חלימי אופק קריית אונו בנים/ות 12 - רמה ב'
45 4650 רועי חלמיש בית''ר ראשון לציון נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
46 7737 נועם טורגמן מכבי ארזים רמת גן בנים/ות 12 - רמה ב'
47 5546 יניב יאכלביץ עירוני גבעתיים נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
48 7670 עומר יעקב אופק קריית אונו בנים/ות 12 - רמה ב'
49 7350 אביעד יצחקי אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
50 145 אורי יצחקי הפועל ירושלים נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
51 6614 אורי כהן אופק קריית אונו בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
52 5451 ירון כהן אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
53 6825 תומר כהן אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
54 6824 יבגני כצמן אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
55 7543 נדב לוי מ. בני הרצליה בנים/ות 12 - רמה ב'
56 5507 יהלי לויט מ. טנ"ש ויקטור נתניה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
57 5559 מאיה לוין הפועל פתח תקווה בנים/ות 12 - רמה ב'
58 943 אנטולי לוינשטיין הפועל רמת ישי נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
59 7607 יובל לופו טנ''ש 2007 נתניה בנים/ות 12 - רמה ב'
60 7608 נבו לייזר מכבי שהם בנים/ות 12 - רמה ב'
61 7666 יונתן לייש אופק קריית אונו בנים/ות 12 - רמה ב'
62 6558 מקסים לישנסקי מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
63 6771 אור מגן הפועל פתח תקווה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
64 5817 יהלי מור מכבי תל אביב נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
65 1937 רן מנשה טנ''ש 2007 נתניה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
66 5506 אוריאל מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
67 7523 אושרי מתיתיהו מ. בני הרצליה בנים/ות 14 - רמה ב'
68 7673 יאיר נחום הפועל כפר סבא בנים/ות 12 - רמה ב'
69 7051 אופק נחושי הפועל לוד בנים/ות 10 - רמה א'
70 6979 נועם נימרודי הפועל פתח תקווה בנים/ות 14 - רמה א'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
71 958 יפתח נשרי אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
72 7211 איתמר סגל מ. בני הרצליה בנים/ות 14 - רמה ב'
73 2575 גולן סלמן הפועל ארנון רמת גן נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
74 3831 איל סמו אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
75 6934 נועם עטיה הפועל רמת ישי בנים/ות 12- רמה א'; בנים/ות 14 - רמה א'
76 4304 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
77 764 אייל פיירשטיין הפועל ארנון רמת גן נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ב'
78 6933 מתן פלדמן הישגי כרמיאל בנים/ות 12 - רמה ב'
79 7542 רותם פתל מ. בני הרצליה בנים/ות 12 - רמה ב'
80 6965 נדב צ'רני אופק קריית אונו בנים/ות 14 - רמה ב'
81 7738 נועם צבי מכבי ארזים רמת גן בנים/ות 12 - רמה ב'
82 7139 אוהד קורן אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
83 394 יגור קיסרי הפועל חיפה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
84 5775 רוני קליין הפועל רמת ישי נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
85 4146 יואב קמק אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ד'
86 4404 דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה בנים/ות 14 - רמה א'
87 5448 אבלין קרבצנקו מ. בני הרצליה בנים/ות 14 - רמה ב'
88 7355 עמית ראט טניס שולחן חיפה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
89 7600 אוריאל רבצקי מכבי שהם בנים/ות 12 - רמה ב'
90 4366 סיימון רוזין הפועל פתח תקווה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
91 7541 איל רונן מ. בני הרצליה נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
92 7216 אורי רחמים הפועל באר טוביה בנים/ות 14 - רמה ב'; נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
93 7215 רום רחמים הפועל באר טוביה בנים/ות 12 - רמה ב'; בנים/ות 14 - רמה ב'
94 1642 שי רחמני מכבי שהם נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ג'
95 7644 איתי רייך מ. בני הרצליה בנים/ות 12 - רמה ב'
96 6879 אבירם רייכר מכבי רחובות נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'; רמה ה' - מקומות 9-15
97 6478 אדם שורץ מכבי זאב זכרון יעקב נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
98 7530 זיו שורקי הפועל פתח תקווה בנים/ות 14 - רמה ב'
99 4747 ירדן שחם אופק קריית אונו נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה ה'
100 901 יונתן שיפמן מכבי תל אביב נוער ובוגרים - רשימה כללית; נוער ובוגרים רמה א'
101 6245 עומר שמיר עירוני גבעתיים בנים/ות 14 - רמה ב'
102 5612 יאיר שניידר הפועל רמת ישי בנים/ות 14 - רמה א'
103 7407 יובל שר הפועל כפר סבא בנים/ות 12 - רמה ב'
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com