מאסטרס כרמיאל מס' 4

12 ב: 12
16 ב: 14
בנות 14: 4
בנים/בנות 11: 7
בנים 13: 12
בנים 15: 9
נשים: 7
בוגרים: 12
בוגרים פלייאוף: 12
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 7435 מעין אגמון מכבי זאב זכרון יעקב 16 ב
2 6699 קורן אדר הפועל רמת ישי 16 ב; בנים 13
3 4635 יוליה אהרפי הישגי כרמיאל נשים
4 5916 אסף אלטמן הפועל רמת ישי 16 ב; בנים 13
5 5545 נויה אלטמן הישגי כרמיאל בנות 14; בנים 13
6 7174 פטר אפונין הפועל יוקנעם 16 ב; בנים 15
7 6185 רועי בכר הפועל רמת ישי בוגרים; בוגרים פלייאוף
8 7428 גדעון בן אריה הפועל רמת ישי 12 ב
9 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל נשים
10 4851 אלישבע גבריאלוב הפועל לוד בנות 14
11 7200 דן גורל הפועל יוקנעם 12 ב; בנים/בנות 11
12 2621 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל 16 ב
13 4167 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון בנים 15; בוגרים; בוגרים פלייאוף
14 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה נשים
15 6733 עילאי דוידוב מכבי דימונה 12 ב; בנים/בנות 11
16 4278 קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי 12 ב; בנים 13
17 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים 13; בנים 15
18 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה בנות 14
19 4683 נמרוד הורן הפועל רמת ישי 12 ב; בנים/בנות 11
20 4128 יהלי וולטר מכבי שהם בנים 15
21 5847 יהלי זגורי הישגי כרמיאל 16 ב; בנים 13; בוגרים; בוגרים פלייאוף
22 7163 מיכאל טילקין הישגי כרמיאל בוגרים; בוגרים פלייאוף
23 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל נשים
24 4286 פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 12 ב; בנים 13
25 7175 גל כץ זמיר מכבי זאב זכרון יעקב 16 ב; בנים 13
26 5898 רועי לבנון הפועל רמת ישי 16 ב; בנים 13
27 7470 קורן לודויג הפועל רמת ישי 12 ב; בנים/בנות 11
28 6045 ויקטוריה לוזינסקי מכבי דימונה 12 ב; בנים/בנות 11
29 943 אנטולי לוינשטיין הפועל רמת ישי בוגרים; בוגרים פלייאוף
30 6771 אור מגן הפועל פתח תקווה בוגרים; בוגרים פלייאוף
31 5817 יהלי מור מכבי תל אביב בנים 13; בנים 15
32 3820 אלעד מור יוסף בית''ר ראשון לציון בנים 15; בוגרים; בוגרים פלייאוף
33 5137 אנטון מנשין מועדון טניס שולחן עפולה 16 ב
34 7051 אופק נחושי הפועל לוד 12 ב
35 6934 נועם עטיה הפועל רמת ישי 12 ב; בנים/בנות 11
36 4304 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון בוגרים; בוגרים פלייאוף
37 4288 יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא 16 ב; בנים 15
38 6933 מתן פלדמן הישגי כרמיאל 12 ב
39 1940 שמעון פקטרמן הפועל חיפה בוגרים; בוגרים פלייאוף
40 5498 מישל צ'שקין הישגי כרמיאל בנות 14
41 5775 רוני קליין הפועל רמת ישי 16 ב; בוגרים; בוגרים פלייאוף
42 7172 רע קרול שחר מכבי זאב זכרון יעקב 12 ב; בנים/בנות 11
43 6323 אייל רבין מועדון טניס שולחן עפולה 16 ב
44 4453 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 16 ב
45 7266 מאור ריביניק מועדון טניס שולחן עפולה 16 ב; בנים 13
46 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל נשים
47 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל נשים
48 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל נשים
49 901 יונתן שיפמן מכבי תל אביב בוגרים; בוגרים פלייאוף
50 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין בוגרים; בוגרים פלייאוף
51 5612 יאיר שניידר הפועל רמת ישי בנים 13; בנים 15
52 5599 יובל שריג מכבי שהם בנים 15
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com