אליפות שוהם 9/10/2021

11א: 5
13א: 10
15א: 12
18א: 12
גברים ב': 25
גברים א': 16
מקום שלישי גברים א: 2
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 5485 יואב אהרון הפועל לוד 15א; 18א
2 3740 נועם אוסניס הפועל לוד גברים ב'
3 4811 אופק אורי עירוני גבעתיים 13א
4 6929 אריאל אזנקוט מכבי שהם גברים א'
5 4814 שון איכנבאום הפועל לוד 11א
6 4792 גיל איתן מכבי תל אביב 18א; גברים ב'
7 4707 ניר אנגלר הפועל לוד 15א
8 2004 אורי אפט מכבי גדרה גברים ב'
9 3088 גלעד אקסלרוד אופק קריית אונו גברים ב'
10 986 משה באבא הפועל ארנון רמת גן גברים ב'
11 948 דניאל בהונקר הפועל חולון גברים ב'; גברים א'
12 6185 רועי בכר הפועל רמת ישי 18א; גברים ב'; גברים א'
13 5558 איתן בן עטיה הפועל פתח תקווה 15א
14 2596 אמנון בן-שחר מ. בני הרצליה גברים א'
15 7070 גל ברלינסקי אופק קריית אונו גברים ב'
16 4518 סופיה גודז מכבי דימונה 13א
17 2764 תמר גולן מכבי שהם גברים ב'
18 3759 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 13א
19 4898 גבריאל גנדלמן בית''ר אשדוד 18א
20 4204 נתן גרמפל הפועל לוד גברים ב'
21 6733 עילאי דוידוב מכבי דימונה 11א
22 4494 עידו דפני מכבי שהם 13א; 15א; גברים ב'
23 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה 15א
24 7044 תומר הדר מ. בני הרצליה גברים א'
25 2964 בן הורנשטיין עירוני גבעתיים גברים א'
26 7067 יעקב היילברונר אופק קריית אונו גברים ב'
27 4128 יהלי וולטר מכבי שהם 15א; 18א
28 6679 דניאל זברסקי מכבי שהם 13א
29 5811 ליאם זהבי מכבי תל אביב 11א
30 3777 אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 18א; גברים ב'; גברים א'
31 6668 יובל טולדנו מכבי עירוני שדרות גברים ב'
32 7052 פבל טרויאנובסקי גברים ב'
33 6678 עידו ישורון מכבי שהם 18א
34 5451 ירון כהן אופק קריית אונו גברים ב'
35 1992 שחר כרמון מכבי תל אביב גברים א'
36 5559 מאיה לוין הפועל פתח תקווה 11א
37 4791 שלומי לכמן מכבי תל אביב 18א
38 6771 אור מגן הפועל פתח תקווה 15א; 18א; גברים א'
39 5817 יהלי מור מכבי תל אביב 13א; 15א
40 2713 אורי מינץ עירוני גבעתיים גברים ב'
41 4037 יורי מירושניק עירוני מודיעין גברים ב'
42 6979 נועם נימרודי הפועל פתח תקווה 13א
43 2189 פבל סטסנקו הפועל בת ים גברים א'; מקום שלישי גברים א
44 523 יבגני ספוזניקוב מכבי שהם גברים א'
45 1776 גולן עוז מכבי שהם גברים א'
46 6174 עידן עופר מכבי רחובות 15א; 18א
47 2572 יוסי עטיה הפועל לוד גברים ב'; גברים א'
48 1772 עופר פוקס מכבי שהם גברים ב'
49 6742 הראל פריזה מכבי כוכב יאיר - צור יגאל 13א
50 946 פבל פרנקל בית''ר באר שבע גברים ב'
51 4638 אביעד צברי אופק קריית אונו גברים ב'
52 5775 רוני קליין הפועל רמת ישי 18א; גברים ב'; גברים א'
53 6254 אריק רובן הפועל בת ים 11א
54 1642 שי רחמני מכבי שהם גברים א'
55 4517 אריאל שימונוב מכבי דימונה 13א
56 901 יונתן שיפמן מכבי תל אביב גברים א'; מקום שלישי גברים א
57 5612 יאיר שניידר הפועל רמת ישי 13א; 15א
58 6928 יואב שפרוני יודסין עירוני גבעתיים 15א
59 5599 יובל שריג מכבי שהם 15א; 18א; גברים ב'
60 1006 יאיר שרעבי מכבי הישגים ראשון לציון גברים ב'
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com