ליגת ארצית גברים 2021-2022

ארצית גברים שפלה

ארצית גברים שפלה

## קבוצות + = - נקודות
1 טנ''ש נס ציונה M2 5 4 0 1 9
2 הפועל טנ''ש באר שבע M3 4 3 0 1 7
3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1 6 1 0 5 7
4 בית''ר רמלה M2 4 3 0 1 7
5 הפועל לוד M3 4 2 0 2 6
6 מכבי רחובות M3 5 1 0 4 6
סיבוב הבא : 08/12/2021 סיבוב : 5
מכבי רחובות M3 בית''ר רמלה M2
הפועל לוד M3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
הפועל טנ''ש באר שבע M3 טנ''ש נס ציונה M2
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
10/10/2021 21:00 מכבי רחובות M3 3:6 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
13/10/2021 20:00 בית''ר רמלה M2 5:4 טנ''ש נס ציונה M2
19:30 הפועל לוד M3 0:9 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20/10/2021 20:00 טנ''ש נס ציונה M2 8:1 בית''ר רמלה M2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
27/10/2021 20:00 טנ''ש נס ציונה M2 1:8 מכבי רחובות M3
19:30 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:6 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
19:30 הפועל לוד M3 8:1 בית''ר רמלה M2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
10/11/2021 19:30 מכבי רחובות M3 5:4 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 טנ''ש נס ציונה M2 3:6 הפועל לוד M3
12/11/2021 12:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1 7:2 בית''ר רמלה M2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
24/11/2021 19:30 הפועל לוד M3 1:8 מכבי רחובות M3
20:00 בית''ר רמלה M2 0:0 הפועל טנ''ש באר שבע M3
26/11/2021 13:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1 7:2 טנ''ש נס ציונה M2
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
08/12/2021 19:30 מכבי רחובות M3 0:0 בית''ר רמלה M2
19:30 הפועל לוד M3 0:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:0 טנ''ש נס ציונה M2
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
10/10/2021 22:00 מכבי רחובות M3 5:4 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
22/12/2021 19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:0 הפועל לוד M3
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
05/01/2022 19:30 מכבי רחובות M3 0:0 טנ''ש נס ציונה M2
20:00 בית''ר רמלה M2 0:0 הפועל לוד M3
27/10/2021 21:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:6 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
19/01/2022 19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:0 מכבי רחובות M3
19:30 הפועל לוד M3 0:0 טנ''ש נס ציונה M2
20:00 בית''ר רמלה M2 0:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
09/02/2022 19:30 מכבי רחובות M3 0:0 הפועל לוד M3
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:0 בית''ר רמלה M2
20:00 טנ''ש נס ציונה M2 0:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
23/02/2022 20:00 בית''ר רמלה M2 0:0 מכבי רחובות M3
20:00 טנ''ש נס ציונה M2 0:0 הפועל טנ''ש באר שבע M3
25/02/2022 13:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M1 0:0 הפועל לוד M3
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com