גביע השגריר 2020

בנים 13: 24
בנים 15: 20
בנים 18: 8
בנות עד 18: 10
בית גמר בנים 13: 8
בית גמר בנים 15: 8
בית גמר בנים 18: 8
בית גמר בנות 18: 8
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בית גמר בנים 15
2 6181 אפק אביבי אופק קריית אונו בנים 15
3 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בית גמר בנים 13
4 5485 יואב אהרן הפועל לוד בנים 13
5 3999 אורי אורליצקי טנ''ש 2007 נתניה בנים 15
6 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בית גמר בנים 13
7 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 18
8 4340 גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה בית גמר בנים 13
9 3185 יהודית בורנשטיין הפועל בת ים בנות עד 18
10 4191 אופק ביתן בית''ר ראשון לציון בנים 13
11 4126 אורי בן-זיו אופק קריית אונו בנים 13; בית גמר בנים 13
12 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; בית גמר בנים 13
13 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13
14 4654 אלמוג בעל צדקה בית''ר ראשון לציון בנים 15
15 4647 אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה בנים 13
16 5678 אחיה ברזילי הפועל ירושלים בנים 15
17 4537 יהודה ברזילי הפועל ירושלים בנים 15
18 4538 יעקב ברזילי הפועל ירושלים בנים 18
19 4540 ישעיה ברזילי הפועל ירושלים בנים 18; בית גמר בנים 18
20 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל בנות עד 18; בית גמר בנות 18
21 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בית גמר בנים 18
22 4851 אלישבע גבריאלוב הפועל לוד בנות עד 18; בית גמר בנות 18
23 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות עד 18; בית גמר בנות 18
24 4167 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון בנים 13
25 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בית גמר בנות 18
26 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים 13
27 2964 בן הורנשטיין עירוני גבעתיים בנים 13
28 4525 מישל וייספפר בית''ר אשדוד בנות עד 18
29 3162 אורן וקרט הפועל גליל תחתון בנים 15
30 4523 אליה זבולוני אופק קריית אונו בנים 18
31 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 18; בית גמר בנים 18
32 3777 אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15
33 4190 אורי חאיה בית''ר ראשון לציון בנים 13
34 4650 רועי חלמיש בית''ר ראשון לציון בנים 13
35 4658 אוהד חן עירוני גבעתיים בנים 15; בית גמר בנים 15
36 3082 אסף חננאל אופק קריית אונו בית גמר בנים 15
37 5468 אילאיי חרמון הפועל בת ים בנים 15
38 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בית גמר בנות 18
39 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בית גמר בנים 15
40 5212 ליעד יפרח אופק קריית אונו בנים 13
41 4551 שי יפרח אופק קריית אונו בנים 15
42 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15; בית גמר בנים 15
43 651 טל ישראלי הפועל חיפה בית גמר בנים 18
44 5584 אור כהן מכבי שהם בנים 15
45 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בית גמר בנים 18
46 2438 רועי כהן אופק קריית אונו בנים 18; בית גמר בנים 18
47 1857 דוד לוי מכבי דימונה בנים 18
48 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה בנים 13; בית גמר בנים 13
49 3168 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים בית גמר בנים 13
50 2979 נדב למדן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15
51 3020 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13
52 3820 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13; בית גמר בנים 13
53 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 15
54 4622 אושרי מלול בית''ר ראשון לציון בנים 13
55 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 15; בית גמר בנים 15
56 5225 גל ניב מכבי ארזים רמת גן בנים 13
57 5092 אליה סטפמן הפועל גליל תחתון בנות עד 18
58 4244 רביד סלודובניק אופק קריית אונו בנים 13
59 3205 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13
60 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 15; בית גמר בנים 15
61 673 עידו פנסו אופק קריית אונו בנים 18; בית גמר בנים 18
62 4621 נדב פרצי בית''ר ראשון לציון בנים 15
63 4759 עומרי קומל הפועל לוד בנים 15
64 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בית גמר בנים 18
65 5499 ניל קלקמן הישגי כרמיאל בנים 15
66 4404 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה בנים 13
67 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה בנות עד 18; בית גמר בנות 18
68 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה בית גמר בנות 18
69 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בית גמר בנות 18
70 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות עד 18
71 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות עד 18
72 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בית גמר בנים 15
73 3851 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון בנים 13
74 4103 גילי שימברג מכבי ארזים רמת גן בנות עד 18
75 2377 מקסים שר הישגי כרמיאל בנים 13
76 4176 איתי שרון בית''ר ראשון לציון בנים 13
77 5599 יובל שריג מכבי שהם בנים 13
78 2655 יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com