אליפות ישראל ה-60 בטניס שולחן

זוגות בנים 15

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

מ פרנק/י פריבס לנד&סקיי/מועדון טניס שולחן רעננה          
0/0 מ פרנק/י פריבס לנד&סקיי/מועדון טניס שולחן רעננה        
         
  6/11 6/11 11/9 11/9 11/8 מ פרנק/י פריבס לנד&סקיי/מועדון טניס שולחן רעננה      
מ אמור/ב פומפס עירוני גבעתיים          
11/5 11/13 9/11 13/15 א שמואלי/נ ראובני הפועל גליל תחתון        
א שמואלי/נ ראובני הפועל גליל תחתון          
    7/11 11/7 11/4 9/11 11/2 מ פרנק/י פריבס לנד&סקיי/מועדון טניס שולחן רעננה    
         
0/0 ד אורן/א מרואני מכבי זכרון יעקב        
ד אורן/א מרואני מכבי זכרון יעקב          
  11/7 5/11 11/5 11/6 ד אורן/א מרואני מכבי זכרון יעקב      
         
0/0 ת שמחון/ש רוטברת בית''ר באר שבע        
ת שמחון/ש רוטברת בית''ר באר שבע          
      11/2 11/7 12/14 8/11 12/10 מ פרנק/י פריבס לנד&סקיי/מועדון טניס שולחן רעננה  
נ לוריא/א רז אס''א טכניון/הפועל עירוני נוף הגליל          
0/0 נ לוריא/א רז אס''א טכניון/הפועל עירוני נוף הגליל        
         
  6/11 7/11 5/11 א עמידור/ב סורוקין הפועל ירושלים      
א עמידור/ב סורוקין הפועל ירושלים          
0/0 א עמידור/ב סורוקין הפועל ירושלים        
         
    10/12 14/12 11/6 13/11 א עמידור/ב סורוקין הפועל ירושלים    
ע שטרית/מ רוגל הפועל גליל תחתון          
11/5 2/11 7/11 12/10 8/11 א לויים/ת ברנס עירוני גבעתיים        
א לויים/ת ברנס עירוני גבעתיים          
  3/11 4/11 4/11 א חננאל/א דניאל הפועל קריית אונו      
         
0/0 א חננאל/א דניאל הפועל קריית אונו        
א חננאל/א דניאל הפועל קריית אונו          
        6/11 11/5 6/11 5/11 ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל
ג קוחלי/ד סולודר הפועל לוד          
0/0 ג קוחלי/ד סולודר הפועל לוד        
         
  11/2 12/10 11/8 ג קוחלי/ד סולודר הפועל לוד      
י מובסוביץ/י בר הפועל גליל תחתון          
5/11 11/8 5/11 11/8 9/11 ח עזריה/א שחק מכבי שהם        
ח עזריה/א שחק מכבי שהם          
    11/6 11/2 11/6 ג קוחלי/ד סולודר הפועל לוד    
ש עמנואלי/א קאין עירוני גבעתיים          
5/11 8/11 4/11 ד מאיר/ת גורלניק הישגי כרמיאל        
ד מאיר/ת גורלניק הישגי כרמיאל          
  11/8 8/11 11/8 11/9 ד מאיר/ת גורלניק הישגי כרמיאל      
         
0/0 מ חיון/י בלקין הפועל אילת        
מ חיון/י בלקין הפועל אילת          
      7/11 11/13 9/11 ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל  
א תצבי/נ ליצי עירוני גבעתיים          
0/0 א תצבי/נ ליצי עירוני גבעתיים        
         
  0/0 י שוסטרמן/ר קופיט מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
ר מלדסי/ק פלדוס הפועל עירוני נוף הגליל          
7/11 5/11 7/11 י שוסטרמן/ר קופיט מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
י שוסטרמן/ר קופיט מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
    11/2 11/4 12/14 6/11 16/18 ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל    
א קופרווסר/י שר טנ''ש ראשון          
11/4 11/3 11/8 א קופרווסר/י שר טנ''ש ראשון        
ג שינדלובסקי/י ריבמן טניס שולחן חיפה          
  7/11 2/11 5/11 ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל      
         
0/0 ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל        
ר דימנט/ג פרפל הישגי כרמיאל          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com