אליפות ישראל ה-60 בטניס שולחן

זוגות בנים 13

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
11/8 11/5 11/4 י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
א לידגי/ע תמם ק.ה. גבעתיים          
  11/6 11/7 11/1 י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
ר דור/א עזריאל ק.ה. גבעתיים          
5/11 5/11 8/11 י ציפורה/ד בסקין אליצור קריית אתא        
י ציפורה/ד בסקין אליצור קריית אתא          
    11/4 11/4 11/9 י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה    
ר אוישר/ת סידלר הפועל טנ''ש באר שבע/מכבי שהם          
11/6 11/5 11/3 ר אוישר/ת סידלר הפועל טנ''ש באר שבע/מכבי שהם        
י לוי/ש סידנר ק.ה. גבעתיים          
  0/0 ר אוישר/ת סידלר הפועל טנ''ש באר שבע/מכבי שהם      
י מיינצר/י זיסקינד טנ''ש ראשון/הפועל לוד          
0/0 י מיינצר/י זיסקינד טנ''ש ראשון/הפועל לוד        
י דבח/ע קומפורטי ק.ה. גבעתיים          
      11/8 11/8 8/11 11/5 י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה  
י הס/א מרקין ק.ה. גבעתיים/בית''ר ראשון לציון          
0/0 י הס/א מרקין ק.ה. גבעתיים/בית''ר ראשון לציון        
ד מוסייב/נ יקימוביץ הפועל עירוני נוף הגליל          
  11/4 12/10 17/15 י הס/א מרקין ק.ה. גבעתיים/בית''ר ראשון לציון      
נ שמיל/נ גולדנברג ק.ה. גבעתיים          
0/0 א הלפרן/ס פליפנקו הישגי כרמיאל        
א הלפרן/ס פליפנקו הישגי כרמיאל          
    9/11 11/8 11/9 8/11 6/11 ע גורן/ט טילקין הישגי כרמיאל    
ד רזניק/י קוחלי טנ''ש ראשון          
0/0 ד רזניק/י קוחלי טנ''ש ראשון        
ע דים/ר דולינגר ק.ה. גבעתיים          
  12/14 3/11 9/11 ע גורן/ט טילקין הישגי כרמיאל      
ע סריקוב/ד שלם ק.ה. גבעתיים          
6/11 5/11 7/11 ע גורן/ט טילקין הישגי כרמיאל        
ע גורן/ט טילקין הישגי כרמיאל          
        11/7 9/11 11/9 16/14 י קרמזין/ז יצחק הפועל לוד/מ. טנ"ש ויקטור נתניה
ט ישראלי/ל קוסטינסקי הפועל לוד          
11/2 11/7 11/1 ט ישראלי/ל קוסטינסקי הפועל לוד        
ע חדד/ר אלוני ק.ה. גבעתיים          
  0/0 ט ישראלי/ל קוסטינסקי הפועל לוד      
ר כהן/י גלזר ק.ה. גבעתיים          
0/0        
א טל/ג טל מכבי שהם          
    11/7 11/13 11/9 11/7 ט ישראלי/ל קוסטינסקי הפועל לוד    
ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע          
11/8 9/11 11/6 11/4 ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע        
ת חייק/מ ונונו ק.ה. גבעתיים          
  5/11 9/11 11/7 11/7 11/6 ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע      
א בסן/ר שגב מכבי שהם          
4/11 11/8 6/11 4/11 כ בדיחי/א סולומון ק.ה. גבעתיים        
כ בדיחי/א סולומון ק.ה. גבעתיים          
      11/9 12/10 11/8 ט ישראלי/ל קוסטינסקי הפועל לוד  
ש שירזי/א פוקס מכבי שהם          
11/5 11/9 11/6 ש שירזי/א פוקס מכבי שהם        
א רחמים/ת אחי-טוב הפועל גליל תחתון          
  11/8 9/11 11/7 11/6 ש שירזי/א פוקס מכבי שהם      
ע טרוסמן/ד גורליק אליצור קריית אתא          
8/11 11/7 9/11 7/11 ש פולק/ע וולפרט הפועל גליל תחתון        
ש פולק/ע וולפרט הפועל גליל תחתון          
    11/13 7/11 5/11 ע אטקין/ר סמוטריצקי ק.ה. גבעתיים/אליצור קריית אתא    
ר זהבי/ת מרק הפועל אילת          
8/11 4/11 11/9 8/11 נ אברהם/נ סגל הישגי כרמיאל        
נ אברהם/נ סגל הישגי כרמיאל          
  5/11 12/14 11/9 3/11 ע אטקין/ר סמוטריצקי ק.ה. גבעתיים/אליצור קריית אתא      
נ חייט/ז רוזנטל הפועל לוד          
4/11 1/11 3/11 ע אטקין/ר סמוטריצקי ק.ה. גבעתיים/אליצור קריית אתא        
ע אטקין/ר סמוטריצקי ק.ה. גבעתיים/אליצור קריית אתא          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com