רנקליסט 3 - דרג ג

תחרות מנצח 2 3 4
בית"ר ראשלצ גיל 13 (7) טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
גבריאל מולוקנדוב
בית''ר ראשון לציון
נועם רפאל
בית''ר ראשון לציון
בית"ר ראשלצ גיל 15 (3) אלמוג בעל צדקה
בית''ר ראשון לציון
נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
רוני פרדין
בית''ר ראשון לציון

בית"ר ראשלצ גיל 18 (3) נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
ערן נמני
בית''ר ראשון לציון
יובל ירוסלמסקי
בית''ר ראשון לציון

בית"ר ראשלצ בוגרים (5) עמית מלמד
בית''ר ראשון לציון
רועי לשם
בית''ר ראשון לציון
שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
אייל זולוטרייב
בית''ר ראשון לציון
אשדוד בוגרים (13) אלעד אברויה
הפועל אשדוד
ויליאם וינשטוק
הפועל אשדוד
קונסטנטין מורוזוב
בית''ר אשדוד
ולדימיר ברוסילובסקי
הפועל אשדוד
אריאל 13 (13) רותם טנא
מכבי עלה אריאל
מארק אלקין
מכבי עלה אריאל
מקסים לסקין
מכבי עלה אריאל
יועד הלברון
מכבי עלה אריאל
3-4 (2) מקסים לסקין
מכבי עלה אריאל
יועד הלברון
מכבי עלה אריאל



אריאל 15 (2) עידן רובצוב
מכבי עלה אריאל
אדם ויסוקובסקי
מכבי עלה אריאל



אילת גיל 13 (9) ריף בטיטו
הפועל אילת
לב מלישב
הפועל אילת
שילת חן
הפועל אילת
עידן פריץ
הפועל אילת
גבעתיים 13 (7) יובל אלחזוב
עירוני גבעתיים
רועי חליפה
עירוני גבעתיים
אורי ירום
עירוני גבעתיים
אליאור אהרון
עירוני גבעתיים
גבעתיים 15 (7) טל דיבון
עירוני גבעתיים
עמרי אלימלך
עירוני גבעתיים
אריאל גולדין
עירוני גבעתיים
גיא לוי
עירוני גבעתיים
גבעתיים 18 (4) און ארמי
עירוני גבעתיים
רוי בן-עמי
עירוני גבעתיים
יואב פיינמסר
עירוני גבעתיים
יהלי חינקיס
עירוני גבעתיים
גבעתיים 11 (3) גבריאל טולדנו
עירוני גבעתיים
יהב גצל
עירוני גבעתיים
עמית ואראס
עירוני גבעתיים

בת ים 13 (8) יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
מירון ברזין
הפועל בת ים
יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
דניס טפויאן
הפועל בת ים
בת ים 15 (5) אדם ביריוקוב
הפועל בת ים
אושרי קטריבס
הפועל בת ים
אמה לויתן
הפועל בת ים
אילאיי חרמון
הפועל בת ים
בת ים בוגרים (16) יוסף אזולאי
הפועל בת ים
פרדי אמינוב
הפועל בת ים
איליה חריטונוב
הפועל בת ים
ויטלי בלנק
הפועל בת ים
הפועל באר שבע בוגרים-1 (16) משה קאיט
הפועל טנ''ש באר שבע
ולדימיר זייד
הפועל טנ''ש באר שבע
אלי גורביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
לאוניד זוסמנוביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
הפועל באר שבע 18 (8) עידו סאלי שריקי
הפועל טנ''ש באר שבע
יונתן גינזבורג
הפועל טנ''ש באר שבע
נתנאל חוטה
הפועל טנ''ש באר שבע
יאן רוסקין
הפועל טנ''ש באר שבע
הפועל באר שבע בוגרים-2 (16) אלכסיי רוייטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
אנז'לה איסקוב
הפועל טנ''ש באר שבע
יצחק אורן
הפועל טנ''ש באר שבע
יעקב אלהורן
הפועל טנ''ש באר שבע
רמת ישי 11 (5) יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
קורן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
אסף אלטמן
הפועל רמת ישי
ניר גביזון
הפועל רמת ישי
רמת ישי 13 (5) נועם אליהו
הפועל רמת ישי
אופק מוסקוביץ
הפועל רמת ישי
יוסף חיים
הפועל רמת ישי
תומר ורמוס
הפועל רמת ישי
רמת ישי 15 (3) רוני קליין
הפועל רמת ישי
נטע בן דוד
הפועל רמת ישי
רותם צבי
הפועל רמת ישי

רמת ישי בוגרים (4) אברהם פרטוש
הפועל רמת ישי
יקיר טאיבי
הפועל רמת ישי
ארז ברקוביץ
הפועל רמת ישי
ישראל גור-אריה
הפועל רמת ישי
מטה יהודה בוגרים (8) גיא צבי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
בועז תירוש
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עידן גראי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
אמיר מנצורה
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
מטה יהודה 13 (19) דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
משה נחמיה גוטליב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
רומי לביא
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
אורי שמשון זרביב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
2007 בוגרים (16) רן מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
אסף אלמן
טנ''ש 2007 נתניה
אופיר ספקטור
טנ''ש 2007 נתניה
יורם פזנד
טנ''ש 2007 נתניה
2007 גיל 15 (5) אורי אורליצקי
טנ''ש 2007 נתניה
עוז גוטגולד
מכבי בני הרצליה
יונתן ביטון
טנ''ש 2007 נתניה
גבריאל קורני
מכבי בני הרצליה
2007 גיל 13 (15) אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
דניאל רוזנפלד
טנ''ש 2007 נתניה
עידו שיינמן
מכבי בני הרצליה
אליאור אסרף
טנ''ש 2007 נתניה
2007 גיל 11 (10) יהלי מור
הפועל תל אביב
אביחי חקמון
טנ''ש 2007 נתניה
יפתח להב
מכבי בני הרצליה
אודי שטרן
טנ''ש 2007 נתניה
מטה יהודה 15 (10) נדב למדן
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
יאיר רומנו
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
אמיתי זיו
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
יונתן שרם
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
כרמיאל 13 (11) מקסים שר
הישגי כרמיאל
לינה רוז'ילו
הישגי כרמיאל
תמיר חזות
הישגי כרמיאל
מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
כרמיאל 18 (3) ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
נועם צברי
הישגי כרמיאל
שני סלוצקי
הישגי כרמיאל

כרמיאל בוגרים (5) נתן סגל
הישגי כרמיאל
אלברט לרמן
הישגי כרמיאל
אלכסנדר פרנקל
הישגי כרמיאל
אמיל ברמן
הישגי כרמיאל
כרמיאל 15 (4) ניל קלקמן
הישגי כרמיאל
נדב שאף
הישגי כרמיאל
אריאל צ'רניקוב
הישגי כרמיאל
שי קייזר
הישגי כרמיאל
נוף הגליל בוגרים (15) שימי אסרף
הפועל עירוני נוף הגליל
אלעד אסרף
הפועל עירוני נוף הגליל
דיאגו שיקינסקי
הפועל עירוני נוף הגליל
זאב סהר
הפועל עירוני נוף הגליל
דימונה 15 (4) אוריאל אמינוב
מכבי דימונה
דניאל יפרח
מכבי דימונה
קורל אמינוב
מכבי דימונה
אילן מושייב
מכבי דימונה
דימונה בוגרים (4) ויקטור מירוניוק
מכבי דימונה
רוסלן ברקוטוב
מכבי דימונה
שלומי טובול
מכבי דימונה
אדוארד מיסיחייב
מכבי דימונה
דימונה 18 (3) אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
מליסה בריימן
מכבי דימונה
ולריה ליבוביץ
מכבי דימונה

דימונה 13 (15) אליאן דרביאן
מכבי דימונה
אריאל שימונוב
מכבי דימונה
אלכסנדר סטרלץ
מכבי דימונה
ליאנה שימונוב
מכבי דימונה
דימונה 11 (15) מאור מרציאנו
מכבי דימונה
עידן אילטוב
מכבי דימונה
אנדרי מולצ'נוב
מכבי דימונה
סופיה גודז
מכבי דימונה
מכבי תל אביב 13 (4) רני ליכטר
מכבי תל אביב
דן אוניק
מכבי תל אביב
רועי הס
מכבי תל אביב
מאור יעקובי
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב 15 (3) רון פרחי
מכבי תל אביב
גיל איתן
מכבי תל אביב
שלומי לכמן
מכבי תל אביב

מכבי תל אביב 18 (2) רפאל שי
מכבי תל אביב
זיו מולכו
מכבי תל אביב


ארנון רמת גן 13 (8) יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
נדב ברסטנו
הפועל ארנון רמת גן
שחר ברנשטין
הפועל ארנון רמת גן
ארנון רמת גן 15 (5) עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
עומר קלישק
הפועל ארנון רמת גן
ירין קנזין
הפועל ארנון רמת גן
יובל בכר
הפועל ארנון רמת גן
ארנון רמת גן בוגרים (14) משה באבא
הפועל ארנון רמת גן
ירוסלב שובוב
הפועל ארנון רמת גן
גולן סלמן
הפועל ארנון רמת גן
חביב דרגולי
הפועל ארנון רמת גן
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com