ליגה א 2013-2014

א גברים מחוז מרכז 1

א גברים מחוז מרכז 1

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל בת ים M1 14 13 0 1 27 3/3=1.00 14/11=1.27
2 מכבי כפר המכביה 14 13 0 1 27 3/3=1.00 11/14=0.79
3 בית''ר אשדוד M3 14 8 0 6 22
4 ק.ה. גבעתיים 1 14 6 0 8 20
5 הפועל ארנון רמת גן M3 14 6 0 8 20
6 הפועל קריית אונו M4 14 6 0 8 20
7 הפועל בת ים M2 14 4 0 10 18
8 טניס שולחן בבלי ת''א 14 0 0 14 14
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בת ים 29/12/2013   הפועל בת ים M1 0:3 הפועל בת ים M2
ת"א 29/12/2013   טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 הפועל ארנון רמת גן M3
כפר מכביה 29/12/2013   מכבי כפר המכביה 2:3 הפועל קריית אונו M4
אשדוד 29/12/2013   בית''ר אשדוד M3 0:3 ק.ה. גבעתיים 1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
12/01/2014
  ק.ה. גבעתיים 1 3:2 הפועל בת ים M2
  בית''ר אשדוד M3 3:0 הפועל בת ים M1
  ק.ה. גבעתיים 1 3:2 הפועל בת ים M1
  בית''ר אשדוד M3 2:3 הפועל בת ים M2
קריית אונו
12/01/2014
  הפועל קריית אונו M4 1:3 הפועל ארנון רמת גן M3
  מכבי כפר המכביה 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  הפועל קריית אונו M4 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  מכבי כפר המכביה 0:3 הפועל ארנון רמת גן M3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בת ים
26/01/2014
  הפועל בת ים M2 3:2 הפועל קריית אונו M4
  הפועל בת ים M1 0:3 מכבי כפר המכביה
  הפועל בת ים M2 3:0 מכבי כפר המכביה
  הפועל בת ים M1 0:3 הפועל קריית אונו M4
אשדוד
26/01/2014
  ק.ה. גבעתיים 1 1:3 הפועל ארנון רמת גן M3
  בית''ר אשדוד M3 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  ק.ה. גבעתיים 1 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  בית''ר אשדוד M3 1:3 הפועל ארנון רמת גן M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן
09/02/2014
  הפועל ארנון רמת גן M3 1:3 הפועל בת ים M2
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 הפועל בת ים M1
  הפועל ארנון רמת גן M3 3:0 הפועל בת ים M1
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 הפועל בת ים M2
אשדוד
09/02/2014
  ק.ה. גבעתיים 1 0:3 הפועל קריית אונו M4
  בית''ר אשדוד M3 3:0 מכבי כפר המכביה
  ק.ה. גבעתיים 1 3:1 מכבי כפר המכביה
  בית''ר אשדוד M3 2:3 הפועל קריית אונו M4
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בת ים 05/01/2014   הפועל בת ים M2 3:0 הפועל בת ים M1
רמת גן 16/02/2014   הפועל ארנון רמת גן M3 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
קריית אונו 16/02/2014   הפועל קריית אונו M4 3:1 מכבי כפר המכביה
גבעתיים 16/02/2014   ק.ה. גבעתיים 1 3:0 בית''ר אשדוד M3
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בת ים
23/02/2014
  הפועל בת ים M2 2:3 ק.ה. גבעתיים 1
  הפועל בת ים M1 2:3 בית''ר אשדוד M3
  הפועל בת ים M2 3:0 בית''ר אשדוד M3
  הפועל בת ים M1 0:3 ק.ה. גבעתיים 1
ת"א
23/02/2014
  הפועל ארנון רמת גן M3 2:3 הפועל קריית אונו M4
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 מכבי כפר המכביה
  הפועל ארנון רמת גן M3 3:0 מכבי כפר המכביה
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 הפועל קריית אונו M4
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר המכביה
09/03/2014
  הפועל קריית אונו M4 1:3 הפועל בת ים M2
  מכבי כפר המכביה 0:3 הפועל בת ים M1
  הפועל קריית אונו M4 3:0 הפועל בת ים M1
  מכבי כפר המכביה 0:3 הפועל בת ים M2
רמת גן
09/03/2014
  הפועל ארנון רמת גן M3 3:1 ק.ה. גבעתיים 1
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 בית''ר אשדוד M3
  הפועל ארנון רמת גן M3 0:3 בית''ר אשדוד M3
  טניס שולחן בבלי ת''א 3:0 ק.ה. גבעתיים 1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בת ים
23/03/2014
  הפועל בת ים M2 3:2 הפועל ארנון רמת גן M3
  הפועל בת ים M1 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  הפועל בת ים M2 0:3 טניס שולחן בבלי ת''א
  הפועל בת ים M1 1:3 הפועל ארנון רמת גן M3
קריית אונו
23/03/2014
  הפועל קריית אונו M4 3:1 ק.ה. גבעתיים 1
  מכבי כפר המכביה 1:3 בית''ר אשדוד M3
  הפועל קריית אונו M4 1:3 בית''ר אשדוד M3
  מכבי כפר המכביה 0:3 ק.ה. גבעתיים 1
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com