רנקליסט 1 - עונה 2019-2020

בנים 18: 15
פלייאוף תחתון: 7
בנים 13: 16
פלייאוף תחתון: 8
בנים 15: 16
פלייאוף תחתון: 8
בנות 15: 15
פלייאוף תחתון: 7
בנים/בנות 11: 25
פלייאוף תחתון: 9
גברים: 17
פלייאוף תחתון: 8
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 18; בנים 15
2 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 13; בנים 15
3 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18
4 4811 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן בנים/בנות 11
5 4814 שון איכנבאום הפועל לוד בנים/בנות 11
6 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 15
7 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 18; פלייאוף תחתון; בנים 15
8 4340 גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה בנים 13
9 4707 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה בנים/בנות 11
10 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים; פלייאוף תחתון
11 4191 אופק ביתן בית''ר ראשון לציון בנים 13; פלייאוף תחתון
12 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל גברים
13 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים; פלייאוף תחתון
14 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; פלייאוף תחתון; בנים/בנות 11
15 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/בנות 11
16 5319 דניאל ברוך בית''ר באר שבע בנים 13; פלייאוף תחתון
17 5464 יהונתן ברונשטין הפועל בת ים בנים/בנות 11
18 4537 יהודה ברזילי הפועל ירושלים בנים 15; פלייאוף תחתון
19 4107 מירון ברזין הפועל בת ים בנים/בנות 11
20 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל בנות 15
21 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 18
22 865 אור בשן מכבי בני הרצליה גברים
23 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 15
24 3759 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים/בנות 11
25 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים
26 4167 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון בנים/בנות 11
27 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנים 13; בנות 15
28 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים
29 4278 קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
30 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים
31 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים/בנות 11
32 4683 נמרוד הורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
33 2964 בן הורנשטיין עירוני גבעתיים בנים 13
34 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 18; פלייאוף תחתון
35 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנות 15; פלייאוף תחתון
36 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 18; פלייאוף תחתון
37 3765 ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
38 4187 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן בנות 15
39 853 מיכאל טאובר עירוני גבעתיים גברים
40 3170 קרינה טברובסקי עירוני גבעתיים בנות 15; פלייאוף תחתון
41 1082 ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא גברים; פלייאוף תחתון
42 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 15
43 4286 פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא בנים/בנות 11
44 617 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18
45 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 15
46 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 18; גברים; פלייאוף תחתון
47 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בנים 18; פלייאוף תחתון
48 3122 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 13; בנים 15; פלייאוף תחתון
49 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה בנים 13; פלייאוף תחתון; בנים 15; פלייאוף תחתון
50 2480 אמה לויתן הפועל בת ים בנות 15; פלייאוף תחתון
51 3168 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים בנים 13; בנים 15
52 3774 רועי ליבנר עירוני גבעתיים בנים 15; פלייאוף תחתון
53 4231 דוד מוזיצנקו בית''ר באר שבע בנים 13; פלייאוף תחתון
54 3820 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13; בנים/בנות 11
55 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 15; פלייאוף תחתון
56 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18
57 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 15; פלייאוף תחתון
58 5604 אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
59 5225 גל ניב מכבי ארזים רמת גן בנים/בנות 11
60 5782 מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
61 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנות 15
62 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 18; פלייאוף תחתון; בנים 15
63 3188 סטניסלב סוקולוב בית''ר ראשון לציון בנים 15; פלייאוף תחתון
64 5092 אליה סטפמן הפועל גליל תחתון בנות 15; פלייאוף תחתון
65 3205 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; בנים 15; פלייאוף תחתון
66 4304 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון בנים 13; פלייאוף תחתון
67 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים; פלייאוף תחתון
68 741 גל פרפל הישגי כרמיאל גברים
69 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18
70 4715 כפיר קויש עירוני גבעתיים בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
71 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 18
72 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים; פלייאוף תחתון
73 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15; פלייאוף תחתון
74 4404 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה בנים/בנות 11
75 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים; פלייאוף תחתון
76 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; פלייאוף תחתון
77 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנות 15
78 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות 15; פלייאוף תחתון
79 3808 יעל שוורצברג מכבי רחובות בנות 15; פלייאוף תחתון
80 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנים 13; פלייאוף תחתון; בנות 15
81 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה גברים
82 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; פלייאוף תחתון; בנים 15; גברים; פלייאוף תחתון
83 4753 יעל שנהר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
84 5612 יאיר שניידר הפועל רמת ישי בנים/בנות 11
85 3847 נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
86 5610 עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים/בנות 11; פלייאוף תחתון
87 2930 אורי שר בית''ר באר שבע בנים 13; פלייאוף תחתון
88 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים
89 4175 נועה שרון מכבי ארזים רמת גן בנים/בנות 11
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com