ליגה למקומות עבודה ירושלים 2019-2020

דרג ב'

דרג ב'

## קבוצות + = - נקודות
1 הסוכנות היהודית 14 14 0 0 28
2 ה.בתי המשפט 15 10 0 5 25
3 בית הלוחם ד 13 11 0 2 24
4 מ. הבריאות א 13 7 0 6 20
5 חברת בזק 13 5 0 8 18
6 מ. מ. המדינה 13 4 0 9 17
7 עובדי הכנסת 14 7 0 7 17
8 ביה"ח הדסה 12 2 0 10 13
9 ע. ירושלים 13 0 0 13 11
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
07/11/2019 19:00 בית הלוחם ד 3:0 עובדי הכנסת
19:00 ה.בתי המשפט 0:3 ע. ירושלים
19:00 הסוכנות היהודית 1:3 מ. מ. המדינה
19:00 חברת בזק 3:0 מ. הבריאות א
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
07/11/2019 19:45 עובדי הכנסת 2:3 ביה"ח הדסה
19:45 מ. מ. המדינה 3:1 בית הלוחם ד
19:45 מ. הבריאות א 1:3 ה.בתי המשפט
19:45 חברת בזק 3:0 הסוכנות היהודית
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
21/11/2019 19:00 ביה"ח הדסה 2:3 ע. ירושלים
19:00 עובדי הכנסת 1:3 מ. מ. המדינה
19:00 בית הלוחם ד 0:3 חברת בזק
19:00 ה.בתי המשפט 3:0 הסוכנות היהודית
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
21/11/2019 19:45 מ. מ. המדינה 2:3 ביה"ח הדסה
19:45 מ. הבריאות א 0:3 ע. ירושלים
19:45 חברת בזק 3:2 עובדי הכנסת
19:45 ה.בתי המשפט 3:2 בית הלוחם ד
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
05/12/2019 19:00 ביה"ח הדסה 3:1 מ. הבריאות א
19:00 מ. מ. המדינה 3:2 חברת בזק
19:00 ע. ירושלים 3:0 הסוכנות היהודית
19:00 עובדי הכנסת טכני ה.בתי המשפט
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
05/12/2019 19:45 חברת בזק 2:3 ביה"ח הדסה
19:45 הסוכנות היהודית 0:3 מ. הבריאות א
19:45 ה.בתי המשפט 2:3 מ. מ. המדינה
19:45 בית הלוחם ד 1:3 ע. ירושלים
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
19/12/2019 18:30 חברת בזק 3:0 ה.בתי המשפט
18:30 מ. הבריאות א 3:0 בית הלוחם ד
18:30 ע. ירושלים טכני עובדי הכנסת
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
19/12/2019 19:30 ה.בתי המשפט 2:3 ביה"ח הדסה
19:30 עובדי הכנסת 1:3 מ. הבריאות א
19:30 ע. ירושלים טכני מ. מ. המדינה
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
09/01/2020 18:45 ביה"ח הדסה 3:0 בית הלוחם ד
18:45 הסוכנות היהודית טכני עובדי הכנסת
18:45 חברת בזק 1:3 ע. ירושלים
18:45 מ. הבריאות א 1:3 מ. מ. המדינה
19:30 ביה"ח הדסה 3:1 הסוכנות היהודית
20:15 בית הלוחם ד 3:0 הסוכנות היהודית
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
06/02/2020 18:45 עובדי הכנסת 3:0 בית הלוחם ד
18:45 ע. ירושלים 3:0 ה.בתי המשפט
18:45 מ. מ. המדינה 3:0 הסוכנות היהודית
18:45 מ. הבריאות א 3:2 חברת בזק
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
06/02/2020 19:45 ביה"ח הדסה טכני עובדי הכנסת
19:45 בית הלוחם ד 0:3 מ. מ. המדינה
19:45 ה.בתי המשפט 2:3 מ. הבריאות א
19:45 הסוכנות היהודית 0:3 חברת בזק
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
20/02/2020 18:30 ע. ירושלים 3:0 ביה"ח הדסה
18:30 מ. מ. המדינה טכני עובדי הכנסת
18:30 חברת בזק 3:2 בית הלוחם ד
18:30 הסוכנות היהודית 0:3 ה.בתי המשפט
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
20/02/2020 19:30 ביה"ח הדסה 3:2 מ. מ. המדינה
19:30 ע. ירושלים 3:0 מ. הבריאות א
19:30 עובדי הכנסת טכני חברת בזק
19:30 בית הלוחם ד 1:3 ה.בתי המשפט
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
05/03/2020 18:30 מ. הבריאות א 0:3 ביה"ח הדסה
18:30 חברת בזק 0:0 מ. מ. המדינה
18:30 הסוכנות היהודית 0:3 ע. ירושלים
18:30 ה.בתי המשפט 1:3 עובדי הכנסת
מחזור 15 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
05/03/2020 19:30 ביה"ח הדסה 0:0 חברת בזק
19:30 מ. הבריאות א 3:1 הסוכנות היהודית
19:30 מ. מ. המדינה 3:0 ה.בתי המשפט
19:30 ע. ירושלים 3:0 בית הלוחם ד
מחזור 16 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
19/03/2020 18:30 הסוכנות היהודית 0:0 ביה"ח הדסה
18:30 ה.בתי המשפט 1:3 חברת בזק
18:30 בית הלוחם ד 0:0 מ. הבריאות א
18:30 עובדי הכנסת 0:0 ע. ירושלים
מחזור 17 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
19/03/2020 19:30 ביה"ח הדסה 0:0 ה.בתי המשפט
19:30 הסוכנות היהודית 0:0 בית הלוחם ד
19:30 מ. הבריאות א 0:0 עובדי הכנסת
19:30 מ. מ. המדינה 0:0 ע. ירושלים
מחזור 18 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
16/04/2020 18:45 בית הלוחם ד 0:0 ביה"ח הדסה
18:45 עובדי הכנסת 3:0 הסוכנות היהודית
18:45 ע. ירושלים 0:0 חברת בזק
18:45 מ. מ. המדינה 0:0 מ. הבריאות א
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com