משחקי דירוג 2013-2014 סבב 2

תחרות מנצח 2 3 4
נשים דרג א' (14) ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
דנה קוטלרסקי
ללא מועדון
שני גראואר
מכבי רחובות
נשים א' פלייאוף תחתון (6) חני פלדמן
אליצור קריית אתא
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
ניקול קוגן
הפועל לוד
בר צבע
ללא מועדון
נשים א' מקומות 5-8 (4) נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
ליאל וולך
ללא מועדון
שרון רוזנבלום
ללא מועדון
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
נשים א מקומות 13-14 (2) חן צבע
ללא מועדון
תהילה בן שושן
ללא מועדון



בנות 14 (9) סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
שלי רבינוביץ
ללא מועדון
יעל יחנס
ללא מועדון
בנות 14 גמר תחתון (3) אליס שוייפר
ללא מועדון
רויטל פרנקל
ללא מועדון
טלי קסטלבאום
ללא מועדון

בנות 14 מקומות 5-6 (2) שרן יצחקוב
ללא מועדון
ליהי לינק
ללא מועדון



בנים 11 א' בית גמר 1-4 (4) טל ישראלי
הפועל חיפה
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
שון ברקטוב
מכבי דימונה
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
בנים 11 דרג ב' (15) דניאל בסקין
ללא מועדון
תומר פומפן
ללא מועדון
אורי טל
ללא מועדון
גיא טל
ללא מועדון
בנים 11 א' מקומות 5-7 (3) נתן סגל
הישגי כרמיאל
תום סידלר
מכבי שהם
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה

בנים 11 ב' מקומות 5-8 (4) עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עילי שחק
ללא מועדון
דוד שלם
ללא מועדון
נועם שר
בית''ר באר שבע
בנים 18 א' (13) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
מתן סימון
עירוני גבעתיים
אורי פסקל
ללא מועדון
ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
בנים 18 א' מקומות 5-6 (2) רון בורובר
ללא מועדון
אופק פוני
הפועל קריית אונו



בנים 18 א' מקומות 11-12 (2) רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
דן סולודר
הפועל לוד



בנים 18 א' פלייאוף תחתון (6) ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
זיו גוטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
זיו גוטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
בנים 18 א' מקומות 9-10 (2) יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
אור שטיין
הפועל ירושלים



בנים 18 ב' (13) גל פרפל
הישגי כרמיאל
רון דימנט
הישגי כרמיאל
נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
בן סורוקין
הפועל ירושלים
בנים 18 ב' מקומות 5-6 (2) אושר אשכנזי
מכבי שהם
בר פומפס
ללא מועדון



בנים 18 ב' פלייאוף תחתון (6) יאן שויפר
ללא מועדון
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
יובל נוטנקו
הישגי כרמיאל
רוי קופיט
ללא מועדון
בנים 18 ב' מקומות 11-12 (2) איתי שם-טוב
ללא מועדון
אור כהן
ללא מועדון



בנים 18 ג' (15) יואב פריבס
ללא מועדון
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
רותם צוק שגיא
ללא מועדון
מיכאל טברסקי
הפועל לוד
בנים 18 ג' מקומות 5-8 (4) ניב ראובני
ללא מועדון
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
שון סידלר
מכבי שהם
אופיר חיים
ללא מועדון
בנים 15 א' (12) רון דימנט
הישגי כרמיאל
גל פרפל
הישגי כרמיאל
יאן שויפר
ללא מועדון
דן סולודר
הפועל לוד
בנים 15 א' מקומות 5-6 (2) בן סורוקין
הפועל ירושלים
יואב פריבס
ללא מועדון



בנים א15' פלייאוף תחתון (6) אייל ברוך
ללא מועדון
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
רוי קופיט
ללא מועדון
בנים א15' מקומות 11-12 (2) ניב ראובני
ללא מועדון
ליאור קוסטינסקי
ללא מועדון



בנים 15 ב' (12) גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
זיו יצחק
מכבי שהם
בר פומפס
ללא מועדון
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בנים 15 ב' מקומות 5-6 (2) איתי חננאל
הפועל קריית אונו
ארז שמואלי
ללא מועדון



בנים 15 ב' פלייאוף תחתון (6) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
קורן פלדוס
ללא מועדון
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
יותם לרמן
ללא מועדון
בנים 15 ב' מקומות 11-12 (2) שלומי מועלם
ללא מועדון
אוריה רז
הפועל עירוני נוף הגליל



בנים 13 א' (12) זיו יצחק
מכבי שהם
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
טל ישראלי
הפועל חיפה
ליאור קוסטינסקי
ללא מועדון
בנים 13 א' מקומות 5-6 (2) טל טילקין
הישגי כרמיאל
עידו אטקין
עירוני גבעתיים



בנים 13 א' פלייאוף תחתון (6) רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
רונן סמוטריצקי
אליצור קריית אתא
אלון מרקין
ללא מועדון
עמרי קומפורטי
ללא מועדון
בנים 13 א' מקומות 11-12 (2) אורן פוקס
ללא מועדון
תום סידלר
מכבי שהם



בנים 13 ב' (10) עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אליה זבולוני
ללא מועדון
שביט שירזי
ללא מועדון
יובל הס
ללא מועדון
בנים 13 ב' מקומות 5-6 (2) אילון סולומון
ללא מועדון
רון דור
ללא מועדון



בנים 13 ב' מקומות 7-10 (4) שחף שר
בית''ר באר שבע
כפיר בדיחי
ללא מועדון
אביב הלפרן
הישגי כרמיאל
נתן סגל
הישגי כרמיאל
בנים 13 ג' משחק השלמה (2) גל פדה
ללא מועדון
סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה



בוגרים א' (12) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
מתן סימון
עירוני גבעתיים
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
בוגרים א' מקומות 5-6 (2) אורי פסקל
ללא מועדון
ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא



בורגרים א' פלייאוף תחתון (6) רון בורובר
ללא מועדון
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
אור בשן
מכבי בני הרצליה
סמיון גנדלר
מכבי גבירול באר שבע
בוגרים א' מקומות 11-12 (2) ציגי דיקשטיין
מכבי בני הרצליה
יבגני ספוזניקוב
הפועל לוד



בוגרים ב' (12) עידן אוגורצב
מכבי תל אביב
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
גאורגי טוניאן
מכבי גבירול באר שבע
רוני רמסניק
הפועל אשקלון
בוגרים ב' מקומות 5-6 (2) ארז זכריה
מכבי בני הרצליה
ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון



בוגרים ב' פלייאוף תחתון (6) טל מיטרני
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
רם שר
בית''ר באר שבע
אדר שקד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
רועי רוזנבלט
הפועל אשדוד
בוגרים ב' מקומות 11-12 (2) זיו גוטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
אולג יוסימוב
הפועל חיפה



© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com