משחקי דירוג 2013-2014 סבב 2

נשים דרג א': 14
נשים א' פלייאוף תחתון: 6
נשים א' מקומות 5-8: 4
נשים א מקומות 13-14: 2
בנות 14 : 9
בנות 14 גמר תחתון: 3
בנות 14 מקומות 5-6: 2
בנים 11 דרג א': 7
בנים 11 א' בית גמר 1-4: 4
בנים 11 דרג ב': 15
בנים 11 א' מקומות 5-7: 3
בנים 11 ב' מקומות 5-8: 4
בנים 18 א' : 13
בנים 18 א' מקומות 5-6: 2
בנים 18 א' מקומות 11-12: 2
בנים 18 א' פלייאוף תחתון: 6
בנים 18 א' מקומות 9-10: 2
בנים 18 ב' : 13
בנים 18 ב' מקומות 5-6: 2
בנים 18 ב' פלייאוף תחתון: 6
בנים 18 ב' מקומות 11-12: 2
בנים 18 ג': 15
בנים 18 ג' מקומות 5-8: 4
בנים 15 א': 12
בנים 15 א' מקומות 5-6: 2
בנים א15' פלייאוף תחתון: 6
בנים א15' מקומות 11-12: 2
בנים 15 ב' : 12
בנים 15 ב' מקומות 5-6: 2
בנים 15 ב' פלייאוף תחתון: 6
בנים 15 ב' מקומות 11-12: 2
בנים 15 ג': 27
בנים 13 א': 12
בנים 13 א' מקומות 5-6: 2
בנים 13 א' פלייאוף תחתון: 6
בנים 13 א' מקומות 11-12: 2
בנים 13 ב': 10
בנים 13 ב' מקומות 5-6: 2
בנים 13 ב' מקומות 7-10: 4
בנים 13 ג' : 27
בנים 13 ג' משחק השלמה: 2
בוגרים א': 12
בוגרים א' מקומות 5-6: 2
בורגרים א' פלייאוף תחתון: 6
בוגרים א' מקומות 11-12 : 2
בוגרים ב': 12
בוגרים ב' מקומות 5-6: 2
בוגרים ב' פלייאוף תחתון: 6
בוגרים ב' מקומות 11-12: 2
בוגרים ג': 17
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 575 שגיא אבני ללא מועדון בנים 13 ג'
2 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 13 ג'
3 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים דרג א'; בנים 18 ג'; בנים 18 ג' מקומות 5-8
4 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב בוגרים ב'
5 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' בית גמר 1-4; בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון
6 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 15 ג'
7 666 תומר אחי-טוב ללא מועדון בנים 13 ג'
8 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון; בנים 13 א'; בנים 13 א' מקומות 5-6
9 172 רן אילין ללא מועדון בנים 15 ג'
10 694 שילה אלי צדק ללא מועדון בנים 15 ג'
11 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 15 ג'
12 561 תומר ארצי ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
13 820 אושר אשכנזי מכבי שהם בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' מקומות 5-6; בוגרים ג'
14 702 כפיר בדיחי ללא מועדון בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 7-10
15 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב בוגרים ג'
16 804 רון בורובר ללא מועדון בנים 18 א' ; בנים 18 א' מקומות 5-6; בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון
17 1916 נועם בלגובסקי ללא מועדון בנים 15 ג'
18 184 נועם בלטיאנסקי ללא מועדון בנים 15 ג'
19 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 ג'
20 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18 א' ; בוגרים א'
21 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים בוגרים א'
22 1926 תהילה בן שושן ללא מועדון נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון; נשים א מקומות 13-14
23 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 13 ג'
24 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 11 דרג ב'; בנים 13 ג'
25 140 יובל בץ טנש ירושלים בנים 18 ג'
26 759 יונתן בר ללא מועדון בנים 15 ג'
27 183 אייל ברוך ללא מועדון בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון
28 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' בית גמר 1-4
29 865 אור בשן מכבי בני הרצליה בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון
30 163 רוי גבאי ללא מועדון בנים 15 ג'
31 518 אלנתן גד מכבי רחובות בוגרים ג'
32 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 א' ; בנים 18 א' פלייאוף תחתון; בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון; בוגרים ב' מקומות 11-12
33 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 ג'
34 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ב'
35 1814 תמיר גלובוס ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
36 637 יונתן גלזר ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
37 1924 אייל גמליאל ללא מועדון בנים 13 ג'
38 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון
39 515 שני גראואר מכבי רחובות נשים דרג א'; בוגרים ג'
40 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים בוגרים ג'
41 823 עומר דבח ללא מועדון בנים 18 ג'
42 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים בנים 18 א' ; בנים 18 א' מקומות 11-12; בנים 18 א' פלייאוף תחתון; בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון
43 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל בוגרים א'
44 1830 זיו דולינגר ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
45 641 רון דור ללא מועדון בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 5-6
46 143 עמוס דורון ללא מועדון בנים 15 ג'
47 716 עומרי דים ללא מועדון בנים 13 ג'
48 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18 ב' ; בנים 15 א'
49 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון; בוגרים א' מקומות 11-12
50 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון
51 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 7-10
52 689 יובל הס ללא מועדון בנים 13 ב'
53 814 תומר וולוך הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18 ג'
54 1076 ליאל וולך ללא מועדון נשים דרג א'; נשים א' מקומות 5-8
55 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 13 ג'
56 879 אביתר ויאולא ללא מועדון בוגרים ג'
57 1914 יובל ויסבוד ללא מועדון בנים 18 ג'
58 1822 מתן ונונו ללא מועדון בנים 13 ג'
59 628 אליה זבולוני ללא מועדון בנים 13 ב'
60 1389 יואב זהר ללא מועדון בנים 15 ג'
61 522 יורם זילכה מ. טנ"ש ויקטור נתניה בוגרים ג'
62 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה בוגרים ב'; בוגרים ב' מקומות 5-6
63 1828 עילי חדד ללא מועדון בנים 13 ג'
64 510 אופיר חיים ללא מועדון בנים 18 ג'; בנים 18 ג' מקומות 5-8
65 698 ים חלווה ללא מועדון בנים 13 ג'
66 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 18 ג'; בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' מקומות 5-6
67 844 מיכאל טברסקי הפועל לוד בנים 18 ג'
68 1205 גאורגי טוניאן מכבי גבירול באר שבע בוגרים ב'
69 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15 ג'; בנים 13 א'; בנים 13 א' מקומות 5-6
70 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה נשים דרג א'; נשים א' מקומות 5-8
71 664 אורי טל ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
72 665 גיא טל ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
73 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה בוגרים ג'
74 1082 ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא נשים דרג א'; בוגרים א'; בוגרים א' מקומות 5-6
75 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' בית גמר 1-4; בנים 13 ג'
76 508 אולג יוסימוב הפועל חיפה בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון; בוגרים ב' מקומות 11-12
77 1045 יעל יחנס ללא מועדון בנות 14
78 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 15 ב' ; בנים 13 א'
79 1042 שרן יצחקוב ללא מועדון בנות 14 ; בנות 14 מקומות 5-6
80 145 אורי יצחקי ללא מועדון בנים 18 ב'
81 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון בנות 14
82 845 יוני ירמיהו הפועל לוד בנים 18 א' ; בוגרים ג'
83 331 דן ישראל ללא מועדון בנים 15 ג'
84 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' בית גמר 1-4; בנים 13 א'
85 1807 אור כהן ללא מועדון בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בנים 18 ב' מקומות 11-12
86 1801 לירון כרמל ללא מועדון בוגרים ג'
87 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 11 דרג ב'; בנים 11 ב' מקומות 5-8
88 693 עומר לוי ללא מועדון בנים 15 ג'
89 790 נמרוד לוריא ללא מועדון בנים 15 ג'
90 1920 איתי לידגי ללא מועדון בנים 13 ג'
91 1925 ליהי לינק ללא מועדון בנות 14 ; בנות 14 מקומות 5-6
92 743 נתן ליצי ללא מועדון בנים 15 ג'
93 574 קורן לרון ללא מועדון בנים 13 ג'
94 760 יותם לרמן ללא מועדון בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון
95 695 יובל מובסוביץ ללא מועדון בנים 15 ג'
96 1117 שלומי מועלם ללא מועדון בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון; בנים 15 ב' מקומות 11-12
97 1660 טל מיטרני מ. טנ"ש ויקטור נתניה בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון
98 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 15 ג'; בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון
99 1928 ויקטור מרקין ללא מועדון בוגרים ג'
100 817 יובל נוטנקו הישגי כרמיאל בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בוגרים ג'
101 650 נדב נוסבוים לנד&סקיי בנים 13 ג'
102 170 נדב ניר ללא מועדון בנים 15 ג'
103 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' מקומות 5-7; בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 7-10
104 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 18 א' ; בנים 18 א' מקומות 11-12; בנים 18 א' פלייאוף תחתון; בנים 15 א'
105 710 אילון סולומון ללא מועדון בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 5-6
106 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18 ב' ; בנים 15 א'; בנים 15 א' מקומות 5-6
107 772 שון סידלר מכבי שהם בנים 18 ג'; בנים 18 ג' מקומות 5-8
108 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' מקומות 5-7; בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון; בנים 13 א' מקומות 11-12
109 644 שחר סידנר ללא מועדון בנים 13 ג'
110 341 מתן סימון עירוני גבעתיים בנים 18 א' ; בוגרים א'
111 688 רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון
112 1704 יורי סמולקין ללא מועדון בוגרים ג'
113 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד בוגרים א'; בורגרים א' פלייאוף תחתון; בוגרים א' מקומות 11-12
114 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
115 1945 מתן עולי מכבי בני הרצליה בוגרים ג'
116 639 אביב עזריאל ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
117 773 חן עזריה מכבי שהם בנים 15 ג'
118 130 אביב עמידור ללא מועדון בנים 15 ג'
119 818 אור עמנואלי ללא מועדון בוגרים ג'
120 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 15 ג'
121 1923 גל פדה ללא מועדון בנים 13 ג' ; בנים 13 ג' משחק השלמה
122 697 שחר פולק ללא מועדון בנים 13 ג'
123 201 תומר פומפן ללא מועדון בנים 11 דרג ב'
124 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' מקומות 5-6; בנים 15 ב'
125 349 אופק פוני הפועל קריית אונו בנים 18 א' ; בנים 18 א' מקומות 5-6
126 793 טל פוני ללא מועדון בנים 18 ג'
127 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון; בנים 13 א' מקומות 11-12
128 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 א' ; בנים 18 א' פלייאוף תחתון
129 519 מרדכי פישמן ללא מועדון בוגרים ג'
130 730 קורן פלדוס ללא מועדון בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון
131 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון
132 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג' ; בנים 13 ג' משחק השלמה
133 802 אורי פסקל ללא מועדון בנים 18 א' ; בוגרים א'; בוגרים א' מקומות 5-6
134 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18 ג'; בנים 15 א'; בנים 15 א' מקומות 5-6
135 679 מעיין פרנק הפועל קריית אונו בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון
136 1036 רויטל פרנקל ללא מועדון בנות 14 ; בנות 14 גמר תחתון
137 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18 ב' ; בנים 15 א'
138 671 מיכאל פרפליצקי לנד&סקיי בנים 13 ג'
139 1052 בר צבע ללא מועדון נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון
140 1055 חן צבע ללא מועדון נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון; נשים א מקומות 13-14
141 754 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון בנים 18 א' ; בוגרים ב'; בוגרים ב' מקומות 5-6
142 755 רותם צוק שגיא ללא מועדון בנים 18 ג'
143 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 15 ג'
144 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון
145 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ב'
146 1095 דנה קוטלרסקי ללא מועדון נשים דרג א'
147 703 עמרי קומפורטי ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' פלייאוף תחתון
148 683 ליאור קוסטינסקי ללא מועדון בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון; בנים א15' מקומות 11-12; בנים 13 א'
149 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון
150 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 11 דרג א'; בנים 11 א' מקומות 5-7; בנים 13 ג'
151 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים דרג א'; נשים א' פלייאוף תחתון; בנים 18 ג'
152 1927 טלי קסטלבאום ללא מועדון בנות 14 ; בנות 14 גמר תחתון
153 1041 איריס קרונפלד הפועל טנ''ש באר שבע בנות 14
154 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ב' ; בנים 13 א'
155 756 ניב ראובני ללא מועדון בנים 18 ג'; בנים 18 ג' מקומות 5-8; בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון; בנים א15' מקומות 11-12
156 843 דוד ראיחל ללא מועדון בנים 18 ג'
157 1044 שלי רבינוביץ ללא מועדון בנות 14
158 696 מעיין רוגל ללא מועדון בנים 15 ג'
159 1881 רותם רוזן לנד&סקיי בנים 11 דרג ב'
160 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב בוגרים ב'
161 1068 שרון רוזנבלום ללא מועדון נשים דרג א'; נשים א' מקומות 5-8
162 903 רועי רוזנבלט הפועל אשדוד בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון
163 798 שי רוטברת מכבי דימונה בנים 15 ג'
164 796 אוריה רז הפועל עירוני נוף הגליל בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' פלייאוף תחתון; בנים 15 ב' מקומות 11-12
165 739 איתי רז ללא מועדון בנים 15 ג'
166 1969 אדיר רחמים ללא מועדון בנים 13 ג'
167 915 רוני רמסניק הפועל אשקלון בוגרים ב'
168 709 רועי שאבי ללא מועדון בנים 13 ג'
169 1037 אליס שוייפר ללא מועדון בנות 14 ; בנות 14 גמר תחתון
170 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים דרג א'; נשים א' מקומות 5-8; בנים 18 ב'
171 740 יאן שויפר ללא מועדון בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בנים 15 א'
172 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18 א' ; בנים 18 א' פלייאוף תחתון; בנים 18 א' מקומות 9-10; בנים 15 א'; בנים א15' פלייאוף תחתון
173 1395 טל שורק ללא מועדון בוגרים ג'
174 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 15 ג'
175 655 עילי שחק ללא מועדון בנים 11 דרג ב'; בנים 11 ב' מקומות 5-8
176 126 אור שטיין הפועל ירושלים בנים 18 א' ; בנים 18 א' פלייאוף תחתון; בנים 18 א' מקומות 9-10
177 1973 עביה שטרית ללא מועדון בנים 13 ג'
178 719 שביט שירזי ללא מועדון בנים 13 ב'
179 1825 דוד שלם ללא מועדון בנים 11 דרג ב'; בנים 11 ב' מקומות 5-8
180 737 איתי שם-טוב ללא מועדון בנים 18 ב' ; בנים 18 ב' פלייאוף תחתון; בנים 18 ב' מקומות 11-12
181 757 ארז שמואלי ללא מועדון בנים 15 ב' ; בנים 15 ב' מקומות 5-6
182 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון
183 690 יואב שר ללא מועדון בנים 15 ג'
184 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 11 דרג ב'; בנים 11 ב' מקומות 5-8; בנים 13 ג'
185 934 רם שר בית''ר באר שבע בוגרים ב'; בוגרים ב' פלייאוף תחתון
186 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 13 ב'; בנים 13 ב' מקומות 7-10
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com