ליגות נוער 2019-2020

קדטים דרום

קדטים דרום

## קבוצות + = - נקודות
1 מכבי דימונה C1 11 11 0 0 22
2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 11 9 0 2 20
3 מכבי רחובות C3 11 9 0 2 20
4 הפועל ירושלים C1 11 8 0 3 19
5 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 11 8 0 3 19
6 בית''ר אשדוד C1 11 4 0 7 15
7 מכבי רחובות C2 11 4 0 7 15
8 הפועל באר טוביה C1 11 2 0 9 13
9 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 11 1 0 10 10
10 מכבי רחובות C1 11 3 0 8 9
11 טנש ירושלים C1 11 3 0 8 9
12 בית''ר באר שבע C1 11 3 0 8 8
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים 10/12/2019 12:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
ירושלים
20/01/2020
19:00 טנש ירושלים C1 3:2 הפועל ירושלים C1
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 2:3 טנש ירושלים C1
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 2:3 הפועל ירושלים C1
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 3:0 הפועל ירושלים C1
19:00 טנש ירושלים C1 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
רחובות
25/12/2019
10:00 מכבי רחובות C3 0:3 בית''ר אשדוד C1
10:00 מכבי רחובות C1 1:3 מכבי רחובות C2
11:00 מכבי רחובות C2 3:0 מכבי רחובות C3
11:00 מכבי רחובות C1 1:3 בית''ר אשדוד C1
12:00 מכבי רחובות C2 3:1 בית''ר אשדוד C1
12:00 מכבי רחובות C1 3:0 מכבי רחובות C3
מבצע יואב 5 באר שבע
25/12/2019
10:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 3:1 בית''ר באר שבע C1
10:00 הפועל באר טוביה C1 3:0 מכבי דימונה C1
11:00 הפועל באר טוביה C1 3:2 בית''ר באר שבע C1
11:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 3:0 מכבי דימונה C1
12:00 הפועל באר טוביה C1 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
12:00 בית''ר באר שבע C1 3:1 מכבי דימונה C1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רחובות
03/02/2020
18:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 1:3 מכבי רחובות C1
18:00 מכבי רחובות C2 3:1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 1:3 מכבי רחובות C2
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 2:3 מכבי רחובות C1
ירושלים
06/02/2020
18:00 טנש ירושלים C1 0:3 הפועל באר טוביה C1
18:00 הפועל ירושלים C1 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
19:00 טנש ירושלים C1 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
19:00 הפועל ירושלים C1 1:3 הפועל באר טוביה C1
אשדוד
06/02/2020
18:00 מכבי דימונה C1 0:3 בית''ר אשדוד C1
18:00 בית''ר באר שבע C1 3:0 מכבי רחובות C3
19:00 מכבי דימונה C1 0:3 מכבי רחובות C3
19:00 בית''ר באר שבע C1 2:3 בית''ר אשדוד C1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ביתר באר שבע
11/06/2020
15:00 הפועל ירושלים C1 טכני מכבי רחובות C1
15:00 מכבי רחובות C2 טכני טנש ירושלים C1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 טכני בית''ר באר שבע C1
15:00 בית''ר אשדוד C1 2:3 הפועל באר טוביה C1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 3:0 מכבי דימונה C1
15:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 3:0 מכבי רחובות C3
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 1:3 הפועל באר טוביה C1
16:00 מכבי רחובות C1 טכני מכבי דימונה C1
16:00 הפועל ירושלים C1 0:3 מכבי רחובות C2
16:00 טנש ירושלים C1 טכני בית''ר באר שבע C1
16:00 בית''ר אשדוד C1 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 3:0 מכבי רחובות C3
17:00 מכבי רחובות C3 טכני טנש ירושלים C1
17:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 1:3 בית''ר אשדוד C1
17:00 מכבי רחובות C2 3:0 מכבי דימונה C1
17:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
17:00 הפועל ירושלים C1 טכני בית''ר באר שבע C1
17:00 הפועל באר טוביה C1 טכני מכבי רחובות C1
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
11/06/2020
15:00 מכבי רחובות C3 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
15:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 טכני מכבי רחובות C1
15:00 הפועל באר טוביה C1 3:2 מכבי רחובות C2
15:00 בית''ר אשדוד C1 טכני טנש ירושלים C1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 טכני בית''ר באר שבע C1
15:00 מכבי דימונה C1 0:3 הפועל ירושלים C1
16:00 בית''ר אשדוד C1 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
16:00 מכבי דימונה C1 טכני טנש ירושלים C1
16:00 בית''ר באר שבע C1 טכני מכבי רחובות C1
16:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1 טכני מכבי רחובות C2
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 1:3 הפועל באר טוביה C1
16:00 מכבי רחובות C3 2:3 הפועל ירושלים C1
17:00 בית''ר באר שבע C1 טכני מכבי רחובות C2
17:00 בית''ר אשדוד C1 3:0 הפועל ירושלים C1
17:00 מכבי דימונה C1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C2
17:00 מכבי רחובות C1 טכני טנש ירושלים C1
17:00 מכבי רחובות C3 0:3 הפועל באר טוביה C1
17:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C1 טכני מ.ק.מתנ''ס קריית גת C1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com