ליגות נוער 2019-2020

קדטים מרכז

קדטים מרכז

## קבוצות + = - נקודות
1 טנ''ש נס ציונה C1 11 11 0 0 22
2 בית''ר ראשון לציון C1 11 10 0 1 21
3 בית''ר ראשון לציון C2 11 9 0 2 20
4 טנ''ש 2007 נתניה C1 11 8 0 3 19
5 מכבי שהם C1 11 7 0 4 18
6 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 11 6 0 5 17
7 הפועל לוד C1 11 5 0 6 16
8 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 11 3 0 8 14
9 מכבי תל אביב C1 11 3 0 8 14
10 הפועל תל אביב C1 11 1 0 10 7
11 הפועל בת ים C1 11 2 0 9 7
12 הפועל פתח תקווה C1 11 1 0 10 6
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
לוד
25/12/2019
14:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
14:00 בית''ר ראשון לציון C2 3:0 בית''ר ראשון לציון C1
14:00 הפועל תל אביב C1 3:0 הפועל לוד C1
14:00 הפועל פתח תקווה C1 3:0 הפועל בת ים C1
14:00 מכבי שהם C1 3:1 טנ''ש 2007 נתניה C1
14:00 מכבי תל אביב C1 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 בית''ר ראשון לציון C1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 1:3 הפועל לוד C1
15:00 בית''ר ראשון לציון C2 1:3 הפועל בת ים C1
15:00 הפועל תל אביב C1 3:0 טנ''ש 2007 נתניה C1
15:00 הפועל פתח תקווה C1 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
15:00 מכבי שהם C1 0:3 מכבי תל אביב C1
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 הפועל לוד C1
16:00 בית''ר ראשון לציון C1 0:3 הפועל בת ים C1
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 3:1 טנ''ש 2007 נתניה C1
16:00 בית''ר ראשון לציון C2 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
16:00 הפועל תל אביב C1 3:1 מכבי תל אביב C1
16:00 הפועל פתח תקווה C1 3:0 מכבי שהם C1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ראשלצ ישורון
06/02/2020
17:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:1 הפועל בת ים C1
17:30 הפועל לוד C1 3:0 טנ''ש 2007 נתניה C1
17:30 בית''ר ראשון לציון C1 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
17:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 1:3 מכבי תל אביב C1
17:30 בית''ר ראשון לציון C2 0:3 מכבי שהם C1
17:30 הפועל תל אביב C1 3:0 הפועל פתח תקווה C1
18:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 טנ''ש 2007 נתניה C1
18:30 הפועל בת ים C1 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
18:30 הפועל לוד C1 1:3 מכבי תל אביב C1
18:30 בית''ר ראשון לציון C1 0:3 מכבי שהם C1
18:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 1:3 הפועל פתח תקווה C1
18:30 בית''ר ראשון לציון C2 0:3 הפועל תל אביב C1
19:15 מכבי תל אביב C1 3:0 בית''ר ראשון לציון C1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ראשלצ ישורון
08/06/2020
16:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:1 מכבי שהם C1
16:30 מכבי תל אביב C1 טכני הפועל פתח תקווה C1
16:30 טנ''ש נס ציונה C1 טכני הפועל תל אביב C1
16:30 טנ''ש 2007 נתניה C1 3:2 בית''ר ראשון לציון C2
16:30 הפועל בת ים C1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
16:30 הפועל לוד C1 3:0 בית''ר ראשון לציון C1
17:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 2:3 מכבי תל אביב C1
17:30 טנ''ש נס ציונה C1 0:3 מכבי שהם C1
17:30 טנ''ש 2007 נתניה C1 טכני הפועל פתח תקווה C1
17:30 הפועל בת ים C1 טכני הפועל תל אביב C1
17:30 הפועל לוד C1 3:2 בית''ר ראשון לציון C2
17:30 בית''ר ראשון לציון C1 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
18:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 טנ''ש נס ציונה C1
18:30 טנ''ש 2007 נתניה C1 0:3 מכבי תל אביב C1
18:30 הפועל בת ים C1 טכני מכבי שהם C1
18:30 הפועל לוד C1 טכני הפועל פתח תקווה C1
18:30 בית''ר ראשון לציון C1 טכני הפועל תל אביב C1
18:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4 3:0 בית''ר ראשון לציון C2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ראשלצ ישורון
15/06/2020
17:30 מכבי תל אביב C1 3:0 בית''ר ראשון לציון C2
17:30 טנ''ש 2007 נתניה C1 3:1 בית''ר ראשון לציון C1
17:30 מכבי שהם C1 0:2 הפועל לוד C1
18:30 טנ''ש נס ציונה C1 1:3 טנ''ש 2007 נתניה C1
ראשלצ ישורון
08/06/2020
16:30 הפועל בת ים C1 טכני הפועל לוד C1
17:30 מכבי שהם C1 טכני הפועל תל אביב C1
17:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 טכני הפועל פתח תקווה C1
17:30 טנ''ש נס ציונה C1 0:3 הפועל לוד C1
17:30 טנ''ש 2007 נתניה C1 טכני הפועל בת ים C1
18:30 הפועל פתח תקווה C1 טכני בית''ר ראשון לציון C2
18:30 מכבי שהם C1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
18:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 3:0 בית''ר ראשון לציון C2
18:30 מכבי תל אביב C1 טכני הפועל בת ים C1
16:30 טנ''ש נס ציונה C1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
19:30 הפועל תל אביב C1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C4
19:30 הפועל פתח תקווה C1 טכני בית''ר ראשון לציון C1
16:30 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה C3 טכני הפועל תל אביב C1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com