ליגות נוער 2019-2020

קדטים שרון

קדטים שרון

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל קריית אונו C1 10 10 0 0 20
2 עירוני גבעתיים C1 10 9 0 1 19
3 הפועל קריית אונו C2 10 8 0 2 18
4 עירוני גבעתיים C2 10 6 0 4 16
5 מכבי בני הרצליה C1 10 4 0 6 14
6 הפועל ארנון רמת גן C1 10 5 0 5 13
7 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1 10 3 0 7 13
8 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 10 2 0 8 12
9 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 10 4 0 6 12
10 הפועל ארנון רמת גן C2 10 3 0 7 11
11 הפועל אום אל פחם C1 10 0 0 10 0
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
06/02/2020   הפועל אום אל פחם C1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
31/03/2020   מכבי בני הרצליה C1 טכני הפועל אום אל פחם C1
  הפועל אום אל פחם C1 טכני הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
  הפועל אום אל פחם C1 טכני הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2
03/04/2020   הפועל ארנון רמת גן C2 טכני הפועל אום אל פחם C1
  הפועל ארנון רמת גן C1 טכני הפועל אום אל פחם C1
נתניה
25/12/2019
09:30 הפועל אום אל פחם C1 טכני עירוני גבעתיים C1
10:30 הפועל אום אל פחם C1 טכני עירוני גבעתיים C2
11:30 הפועל קריית אונו C1 טכני הפועל אום אל פחם C1
12:30 הפועל קריית אונו C2 טכני הפועל אום אל פחם C1
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הרצליה
25/12/2019
09:30 מכבי בני הרצליה C1 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2
10:30 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1 3:0 הפועל ארנון רמת גן C1
09:30 מכבי בני הרצליה C1 1:3 הפועל ארנון רמת גן C2
10:30 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 3:0 הפועל ארנון רמת גן C1
11:30 מכבי בני הרצליה C1 3:0 הפועל ארנון רמת גן C1
11:30 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1 3:0 הפועל ארנון רמת גן C2
12:30 מכבי בני הרצליה C1 1:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
12:30 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 3:0 הפועל ארנון רמת גן C2
נתניה
25/12/2019
09:30 הפועל קריית אונו C1 0:3 עירוני גבעתיים C2
09:30 הפועל קריית אונו C2 0:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
10:30 הפועל קריית אונו C1 0:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
10:30 הפועל קריית אונו C2 3:1 עירוני גבעתיים C1
11:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 3:0 עירוני גבעתיים C1
11:30 הפועל קריית אונו C2 0:3 עירוני גבעתיים C2
12:30 הפועל קריית אונו C1 1:3 עירוני גבעתיים C1
12:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 3:0 עירוני גבעתיים C2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בקה 06/02/2020 19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 3:0 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
ק. אונו 06/02/2020 19:00 הפועל קריית אונו C1 1:3 הפועל קריית אונו C2
גבעתיים
06/02/2020
19:00 עירוני גבעתיים C1 0:3 הפועל ארנון רמת גן C2
19:00 עירוני גבעתיים C2 3:0 הפועל ארנון רמת גן C1
20:00 עירוני גבעתיים C1 0:3 הפועל ארנון רמת גן C1
20:00 עירוני גבעתיים C2 0:3 הפועל ארנון רמת גן C2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הרצליה
08/06/2020
16:00 הפועל ארנון רמת גן C1 3:0 הפועל קריית אונו C2
16:00 מכבי בני הרצליה C1 3:0 הפועל קריית אונו C1
17:00 מכבי בני הרצליה C1 3:0 הפועל קריית אונו C2
17:00 הפועל ארנון רמת גן C2 3:0 הפועל קריית אונו C1
18:00 הפועל ארנון רמת גן C1 3:0 הפועל קריית אונו C1
18:00 הפועל ארנון רמת גן C2 3:0 הפועל קריית אונו C2
גבעתיים
11/06/2020
18:00 עירוני גבעתיים C2 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2
18:00 עירוני גבעתיים C1 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2
18:30 עירוני גבעתיים C1 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
18:30 עירוני גבעתיים C2 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 טכני הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 טכני הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אונו
16/06/2020
18:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1 3:0 הפועל קריית אונו C2
18:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 3:0 הפועל קריית אונו C1
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C2 3:0 הפועל קריית אונו C2
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה C1 3:0 הפועל קריית אונו C1
רמת גן 12/06/2020 14:00 הפועל ארנון רמת גן C2 טכני הפועל ארנון רמת גן C1
גבעתיים 12/06/2020 14:00 עירוני גבעתיים C1 0:3 עירוני גבעתיים C2
נתניה
14/06/2020
15:30 הפועל ארנון רמת גן C2 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
16:30 הפועל ארנון רמת גן C1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
17:30 מכבי בני הרצליה C1 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1
הרצליה
16/06/2020
16:00 מכבי בני הרצליה C1 3:0 עירוני גבעתיים C1
16:30 מכבי בני הרצליה C1 3:0 עירוני גבעתיים C2
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com