ליגות נוער 2019-2020

מיני קדטים דרום

מיני קדטים דרום

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5 8 8 0 0 16
2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6 8 4 0 4 12
3 בית''ר באר שבע K1 6 5 0 1 11
4 בית''ר באר שבע K2 6 4 0 2 10
5 הפועל טנ''ש באר שבע K1 8 2 0 6 10
6 הפועל טנ''ש באר שבע K2 8 2 0 6 10
7 הפועל אילת K2 5 3 0 2 8
8 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 6 1 0 5 7
9 הפועל אילת K1 5 1 0 4 6
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל באר שבע ב
26/12/2019
10:30 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע K1
11:15 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 3:1 הפועל טנ''ש באר שבע K2
11:15 בית''ר באר שבע K2 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע K1
מבשרת ציון 10/12/2019 19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
ביתר באר שבע 16/12/2019 19:00 בית''ר באר שבע K2 3:0 בית''ר באר שבע K1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל באר שבע ב
26/12/2019
12:00 בית''ר באר שבע K1 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע K2
12:30 בית''ר באר שבע K2 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע K2
12:30 בית''ר באר שבע K1 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע K1
אילת 25/12/2019 19:00 הפועל אילת K2 3:2 הפועל אילת K1
הפועל באר שבע 26/12/2019   הפועל טנ''ש באר שבע K1 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע K2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
אילת
31/01/2020
16:00 הפועל אילת K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
16:00 הפועל טנ''ש באר שבע K2 3:1 הפועל אילת K2
16:00 הפועל טנ''ש באר שבע K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5
17:00 הפועל טנ''ש באר שבע K2 0:3 הפועל אילת K1
17:00 הפועל טנ''ש באר שבע K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
17:00 הפועל אילת K2 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5
אילת
01/02/2020
10:00 הפועל טנ''ש באר שבע K1 0:3 הפועל אילת K1
10:00 הפועל טנ''ש באר שבע K2 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5
10:00 הפועל אילת K2 2:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
11:00 הפועל אילת K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5
11:00 הפועל טנ''ש באר שבע K1 3:0 הפועל אילת K2
11:00 הפועל טנ''ש באר שבע K2 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית גת
09/03/2020
14:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5 0:3 בית''ר באר שבע K2
14:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5 0:3 בית''ר באר שבע K1
15:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6 3:2 בית''ר באר שבע K2
16:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 3:2 בית''ר באר שבע K2
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K6 3:0 בית''ר באר שבע K1
17:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K5
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ביתר באר שבע
01/04/2020
10:00 בית''ר באר שבע K2 0:0 הפועל אילת K1
10:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 0:0 הפועל אילת K2
11:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 0:0 הפועל אילת K1
11:00 בית''ר באר שבע K1 0:0 הפועל אילת K2
12:00 בית''ר באר שבע K2 0:0 הפועל אילת K2
12:00 בית''ר באר שבע K1 0:0 הפועל אילת K1
ביתר באר שבע 09/03/2020 13:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת K1 3:0 בית''ר באר שבע K1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com