ליגות נוער 2019-2020

מיני קדטים ירושלים

מיני קדטים ירושלים

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3 9 8 0 1 17
2 הפועל לוד K2 9 7 0 2 16
3 הפועל ירושלים K1 9 6 0 3 15
4 הפועל לוד K1 9 7 0 2 14
5 מכבי עלה אריאל K2 9 4 0 5 12
6 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4 9 5 0 4 11
7 מכבי עלה אריאל K1 9 4 0 5 11
8 הפועל ירושלים K2 9 2 0 7 9
9 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2 9 1 0 8 7
10 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 9 1 0 8 7
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
דוד רזיאל 29, ירושלים
15/01/2020
18:00 הפועל לוד K1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
18:00 הפועל לוד K2 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
18:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3 0:3 מכבי עלה אריאל K1
18:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4 0:3 מכבי עלה אריאל K2
19:00 הפועל ירושלים K1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
19:00 הפועל ירושלים K2 3:1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
19:00 הפועל לוד K1 0:3 מכבי עלה אריאל K1
19:00 הפועל לוד K2 0:3 מכבי עלה אריאל K2
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3 0:3 מכבי עלה אריאל K2
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4 0:3 מכבי עלה אריאל K1
20:00 הפועל ירושלים K1 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
20:00 הפועל ירושלים K2 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים 02/02/2020 16:00 הפועל ירושלים K1 0:3 הפועל ירושלים K2
לוד
03/02/2020
16:00 הפועל לוד K1 1:3 הפועל לוד K2
17:00 הפועל לוד K1 0:3 הפועל ירושלים K1
17:00 הפועל לוד K2 0:3 הפועל ירושלים K2
18:00 הפועל לוד K2 0:3 הפועל ירושלים K1
18:00 הפועל לוד K1 0:3 הפועל ירושלים K2
אריאל 03/02/2020 17:00 מכבי עלה אריאל K1 1:4 מכבי עלה אריאל K2
מבשרת ציון
03/02/2020
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
16:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
17:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2 3:1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
17:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
18:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
18:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
לוד
09/03/2020
10:00 הפועל ירושלים K1 3:1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
10:00 הפועל ירושלים K2 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
10:00 מכבי עלה אריאל K1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
10:00 מכבי עלה אריאל K2 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
11:00 הפועל לוד K1 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
11:00 הפועל לוד K2 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
11:00 מכבי עלה אריאל K1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
11:00 מכבי עלה אריאל K2 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
12:00 הפועל ירושלים K1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
12:00 הפועל ירושלים K2 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
12:00 הפועל לוד K1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
12:00 הפועל לוד K2 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים, ארמון הנציב
17/06/2020
18:00 מכבי עלה אריאל K1 טכני הפועל ירושלים K1
18:00 מכבי עלה אריאל K2 טכני הפועל ירושלים K2
18:00 הפועל לוד K1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
19:00 מכבי עלה אריאל K1 טכני הפועל ירושלים K2
19:00 מכבי עלה אריאל K2 טכני הפועל ירושלים K1
20:00 הפועל לוד K1 טכני מכבי עלה אריאל K2
20:00 הפועל לוד K2 טכני מכבי עלה אריאל K1
צור הדסה 17/06/2020 19:00 הפועל לוד K2 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com