ליגות נוער 2019-2020

מיני קדטים כרמל

מיני קדטים כרמל

## קבוצות + = - נקודות
1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3 6 6 0 0 12
2 עמותת קריית מוצקין K1 7 5 0 2 12
3 אליצור קריית אתא K1 7 5 0 2 12
4 הפועל רמת ישי K1 6 3 0 3 9
5 מכבי זכרון יעקב K1 6 4 0 2 8
6 מכבי זכרון יעקב K2 6 3 0 3 7
7 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4 5 1 0 4 6
8 הפועל רמת ישי K2 5 1 0 4 6
9 הפועל אום אל פחם K1 8 0 0 8 0
סיבוב הבא : 01/04/2020 סיבוב : 0
הפועל אום אל פחם K1 טכני עמותת קריית מוצקין K1
הפועל אום אל פחם K1 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
03/02/2020
17:30 הפועל אום אל פחם K1 טכני מכבי זכרון יעקב K2
18:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני מכבי זכרון יעקב K1
טרם נקבע
01/04/2020
09:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני עמותת קריית מוצקין K1
10:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
רמת ישי
26/12/2019
09:30 הפועל אום אל פחם K1 טכני הפועל רמת ישי K2
10:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3
טרם נקבע
09/03/2020
09:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני אליצור קריית אתא K1
10:00 הפועל אום אל פחם K1 טכני הפועל רמת ישי K1
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת ישי
26/12/2019
09:30 הפועל רמת ישי K1 3:0 מכבי זכרון יעקב K2
09:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4 3:0 אליצור קריית אתא K1
09:30 מכבי זכרון יעקב K1 1:3 עמותת קריית מוצקין K1
10:00 הפועל רמת ישי K2 3:1 מכבי זכרון יעקב K2
10:00 הפועל רמת ישי K1 3:0 עמותת קריית מוצקין K1
10:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4 3:0 מכבי זכרון יעקב K1
11:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3 1:3 אליצור קריית אתא K1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת ישי
07/02/2020
13:00 הפועל רמת ישי K1 2:3 הפועל רמת ישי K2
13:30 אליצור קריית אתא K1 3:2 הפועל רמת ישי K1
14:00 אליצור קריית אתא K1 0:3 הפועל רמת ישי K2
כרמל חיפה
03/02/2020
17:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3
17:30 עמותת קריית מוצקין K1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
18:00 עמותת קריית מוצקין K1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3
זכרון יעקב 03/02/2020 17:00 מכבי זכרון יעקב K1 0:3 מכבי זכרון יעקב K2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא
09/03/2020
17:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3 0:3 הפועל רמת ישי K1
17:00 אליצור קריית אתא K1 טכני מכבי זכרון יעקב K2
17:00 הפועל רמת ישי K2 3:0 עמותת קריית מוצקין K1
18:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3 טכני מכבי זכרון יעקב K1
18:00 מכבי זכרון יעקב K2 טכני עמותת קריית מוצקין K1
18:00 אליצור קריית אתא K1 טכני מכבי זכרון יעקב K1
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרין יעקב
01/04/2020
10:00 הפועל רמת ישי K1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
10:00 מכבי זכרון יעקב K1 0:0 הפועל רמת ישי K2
10:00 עמותת קריית מוצקין K1 0:0 אליצור קריית אתא K1
10:00 מכבי זכרון יעקב K2 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3
11:00 מכבי זכרון יעקב K2 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
11:00 מכבי זכרון יעקב K1 0:0 הפועל רמת ישי K1
11:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K3 0:0 הפועל רמת ישי K2
זכרון יעקב 01/04/2020 12:00 הפועל רמת ישי K2 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K4
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com