ליגת ארצית גברים 2019-2020

ארצית גברים דרום

ארצית גברים דרום

## קבוצות + = - נקודות
1 מכבי דימונה M2 18 16 0 2 34
2 הפועל טנ''ש באר שבע M3 18 12 0 6 30
3 בית''ר אשדוד M1 18 11 0 7 29
4 הפועל טנ''ש באר שבע M4 18 12 0 6 28
5 הפועל ערד M1 18 8 0 10 26
6 הפועל ירושלים M4 18 8 0 10 26
7 הפועל טנ''ש באר שבע M5 18 8 0 10 26
8 הפועל אשדוד M4 18 7 0 11 25
9 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 18 5 0 13 23
10 טנש ירושלים M3 18 3 0 15 19
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע 06/11/2019 19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M4
ירושלים 03/11/2019 19:00 הפועל ירושלים M4 0:3 טנש ירושלים M3
אשדוד 03/11/2019 19:00 הפועל אשדוד M4 3:1 בית''ר אשדוד M1
ערד 06/11/2019 19:00 הפועל ערד M1 3:2 מכבי דימונה M2
קריית גת 06/11/2019 19:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע 20/11/2019 19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
מעלה אדומים 13/11/2019 19:00 טנש ירושלים M3 2:3 הפועל ירושלים M4
אשדוד 10/11/2019 19:00 בית''ר אשדוד M1 3:2 הפועל אשדוד M4
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
24/11/2019
19:00 הפועל ירושלים M4 2:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
19:00 טנש ירושלים M3 3:1 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 טנש ירושלים M3 3:1 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
אשדוד
24/11/2019
19:30 הפועל אשדוד M4 3:2 הפועל ערד M1
19:30 בית''ר אשדוד M1 3:2 מכבי דימונה M2
20:30 הפועל אשדוד M4 2:3 מכבי דימונה M2
20:30 בית''ר אשדוד M1 0:3 הפועל ערד M1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
04/12/2019
19:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 3:1 הפועל טנ''ש באר שבע M3
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
אשדוד
01/12/2019
19:30 הפועל אשדוד M4 0:3 הפועל ירושלים M4
19:30 בית''ר אשדוד M1 0:3 טנש ירושלים M3
20:30 הפועל אשדוד M4 2:3 טנש ירושלים M3
20:30 בית''ר אשדוד M1 1:3 הפועל ירושלים M4
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
18/12/2019
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 2:3 הפועל ערד M1
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 3:0 מכבי דימונה M2
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:2 מכבי דימונה M2
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 2:3 הפועל ערד M1
קריית גת
18/12/2019
19:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 0:3 הפועל אשדוד M4
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 2:3 בית''ר אשדוד M1
20:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 3:0 בית''ר אשדוד M1
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 0:3 הפועל אשדוד M4
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
אשדוד
12/01/2020
19:00 הפועל אשדוד M4 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M3
19:00 בית''ר אשדוד M1 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 הפועל אשדוד M4 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 בית''ר אשדוד M1 3:1 הפועל טנ''ש באר שבע M3
ירושלים
15/01/2020
19:00 הפועל ירושלים M4 3:1 הפועל ערד M1
19:00 טנש ירושלים M3 3:2 מכבי דימונה M2
20:00 הפועל ירושלים M4 3:0 מכבי דימונה M2
20:00 טנש ירושלים M3 3:0 הפועל ערד M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
22/01/2020
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 2:3 הפועל ירושלים M4
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 טנש ירושלים M3
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 2:3 טנש ירושלים M3
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 1:3 הפועל ירושלים M4
דימונה
22/01/2020
19:00 הפועל ערד M1 1:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
19:00 מכבי דימונה M2 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 הפועל ערד M1 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 מכבי דימונה M2 2:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
דימונה 24/01/2020 15:00 מכבי דימונה M2 1:3 הפועל ערד M1
באר שבע 29/01/2020 19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 0:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
26/02/2020
19:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 3:0 הפועל ירושלים M4
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 טכני טנש ירושלים M3
20:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 טכני טנש ירושלים M3
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 3:0 הפועל ירושלים M4
ערד
26/02/2020
19:00 הפועל ערד M1 0:3 הפועל אשדוד M4
19:00 מכבי דימונה M2 1:3 בית''ר אשדוד M1
20:00 הפועל ערד M1 3:2 בית''ר אשדוד M1
20:00 מכבי דימונה M2 2:3 הפועל אשדוד M4
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
04/03/2020
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 1:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 1:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
ירושלים
01/03/2020
19:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל אשדוד M4
19:00 טנש ירושלים M3 3:1 בית''ר אשדוד M1
20:00 הפועל ירושלים M4 3:1 בית''ר אשדוד M1
20:00 טנש ירושלים M3 2:3 הפועל אשדוד M4
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
דימונה
10/06/2020
19:00 הפועל ערד M1 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M3
19:00 מכבי דימונה M2 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 הפועל ערד M1 3:1 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 מכבי דימונה M2 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
אשדוד
07/06/2020
19:00 הפועל אשדוד M4 1:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
19:00 בית''ר אשדוד M1 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 הפועל אשדוד M4 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M5
20:00 בית''ר אשדוד M1 1:3 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
באר שבע
16/06/2020
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:3 הפועל אשדוד M4
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 בית''ר אשדוד M1
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 0:3 בית''ר אשדוד M1
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 3:2 הפועל אשדוד M4
ערד
17/06/2020
19:00 הפועל ערד M1 1:3 הפועל ירושלים M4
19:00 מכבי דימונה M2 1:3 טנש ירושלים M3
20:00 הפועל ערד M1 1:3 טנש ירושלים M3
20:00 מכבי דימונה M2 0:3 הפועל ירושלים M4
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
24/06/2020
19:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
19:00 טנש ירושלים M3 טכני הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 הפועל ירושלים M4 טכני הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 טנש ירושלים M3 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M3
קריית גת
24/06/2020
19:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 0:3 הפועל ערד M1
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 3:0 מכבי דימונה M2
20:00 מ.ק.מתנ''ס קריית גת M1 3:1 מכבי דימונה M2
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M5 2:3 הפועל ערד M1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com