ליגת ארצית גברים 2019-2020

ארצית גברים צפון

ארצית גברים צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 טניס שולחן חיפה M1 18 15 0 3 33
2 הפועל חיפה M5 18 14 0 4 32
3 אליצור קריית אתא M2 18 13 0 5 31
4 הפועל עירוני נוף הגליל M3 18 10 0 8 28
5 אליצור קריית אתא M3 18 8 0 10 26
6 הפועל עירוני צפת M1 18 8 0 10 26
7 מכבי זכרון יעקב M3 18 8 0 10 26
8 הפועל חיפה M4 18 7 0 11 25
9 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 18 4 0 14 22
10 מכבי זכרון יעקב M4 18 3 0 15 21
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא 06/11/2019 19:00 אליצור קריית אתא M2 1:3 אליצור קריית אתא M3
ז. יעקב 06/11/2019 19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
הפ. חיפה 06/11/2019 19:00 הפועל חיפה M4 3:2 הפועל חיפה M5
כרמל חיפה 06/11/2019 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:0 טניס שולחן חיפה M1
צפת 06/11/2019 19:00 הפועל עירוני צפת M1 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אתא 13/11/2019 19:00 אליצור קריית אתא M3 1:3 אליצור קריית אתא M2
זכרון יעקב 13/11/2019 19:00 מכבי זכרון יעקב M3 2:3 מכבי זכרון יעקב M4
צפת
13/11/2019
19:00 הפועל עירוני צפת M1 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:2 טניס שולחן חיפה M1
הפועל חיפה 13/11/2019 19:00 הפועל חיפה M5 0:3 הפועל חיפה M4
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ז. יעקב
27/11/2019
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 הפועל עירוני צפת M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:1 הפועל עירוני צפת M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M3
הפועל חיפה
27/11/2019
19:00 הפועל חיפה M5 3:1 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל חיפה M4 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 הפועל חיפה M5 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 הפועל חיפה M4 3:2 טניס שולחן חיפה M1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נוף הגליל
04/12/2019
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 אליצור קריית אתא M3
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 אליצור קריית אתא M2
הפועל חיפה
04/12/2019
19:00 הפועל חיפה M5 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 הפועל חיפה M4 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל חיפה M5 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל חיפה M4 3:0 מכבי זכרון יעקב M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא
18/12/2019
19:00 אליצור קריית אתא M3 3:0 טניס שולחן חיפה M1
19:00 אליצור קריית אתא M2 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 אליצור קריית אתא M3 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 אליצור קריית אתא M2 2:3 טניס שולחן חיפה M1
צפת
18/12/2019
19:00 הפועל עירוני צפת M1 0:3 הפועל חיפה M4
20:00 הפועל עירוני צפת M1 1:3 הפועל חיפה M5
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
15/01/2020
19:00 הפועל חיפה M5 1:3 אליצור קריית אתא M3
19:00 הפועל חיפה M4 3:0 אליצור קריית אתא M2
20:00 הפועל חיפה M5 1:3 אליצור קריית אתא M2
20:00 הפועל חיפה M4 2:3 אליצור קריית אתא M3
ז. יעקב
15/01/2020
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:1 טניס שולחן חיפה M1
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 2:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 2:3 טניס שולחן חיפה M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא
22/01/2020
19:00 אליצור קריית אתא M3 2:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 אליצור קריית אתא M2 1:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 אליצור קריית אתא M3 2:3 מכבי זכרון יעקב M4
19:00 אליצור קריית אתא M2 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
טנש חיפה
19/01/2020
19:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:1 הפועל עירוני צפת M1
20:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 הפועל עירוני צפת M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
צפת
29/01/2020
19:00 הפועל עירוני צפת M1 3:2 אליצור קריית אתא M2
20:00 הפועל עירוני צפת M1 1:3 אליצור קריית אתא M3
טנש חיפה 26/01/2020 19:00 טניס שולחן חיפה M1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נוף הגליל
12/02/2020
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 הפועל חיפה M5
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 1:3 הפועל חיפה M4
צפת
12/02/2020
19:00 הפועל עירוני צפת M1 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נוף הגליל
26/02/2020
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 1:3 מכבי זכרון יעקב M4
כרמל חיפה
26/02/2020
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל חיפה M5
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 1:3 הפועל חיפה M4
20:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 הפועל חיפה M4
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:0 הפועל חיפה M5
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא
04/03/2020
19:00 אליצור קריית אתא M3 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 אליצור קריית אתא M2 0:3 הפועל עירוני צפת M1
20:00 אליצור קריית אתא M3 0:3 הפועל עירוני צפת M1
20:00 אליצור קריית אתא M2 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
ז. יעקב
04/03/2020
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 1:3 הפועל חיפה M4
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:1 הפועל חיפה M5
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 1:3 הפועל חיפה M4
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:2 הפועל חיפה M5
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
14/06/2020
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 אליצור קריית אתא M3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:1 אליצור קריית אתא M2
20:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 אליצור קריית אתא M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 3:0 אליצור קריית אתא M3
הפועל חיפה
10/06/2020
19:00 הפועל חיפה M5 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 הפועל חיפה M4 0:3 הפועל עירוני צפת M1
20:00 הפועל חיפה M5 1:3 הפועל עירוני צפת M1
20:00 הפועל חיפה M4 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חיפה
17/06/2020
19:00 אליצור קריית אתא M3 3:1 הפועל חיפה M5
19:00 אליצור קריית אתא M2 3:0 הפועל חיפה M4
20:00 אליצור קריית אתא M3 3:1 הפועל חיפה M4
20:00 אליצור קריית אתא M2 3:0 הפועל חיפה M5
זכרון יעקב
10/06/2020
19:00 טניס שולחן חיפה M1 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
20:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 מכבי זכרון יעקב M4
כרמל חיפה
17/06/2020
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 2:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 2:3 מכבי זכרון יעקב M3
נוף הגליל 17/06/2020 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 הפועל עירוני צפת M1
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ז. יעקב
24/06/2020
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 אליצור קריית אתא M3
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 אליצור קריית אתא M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 אליצור קריית אתא M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:2 אליצור קריית אתא M3
נוף הגליל
24/06/2020
18:45 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
19:30 הפועל עירוני נוף הגליל M3 1:3 טניס שולחן חיפה M1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com