אליפויות איזוריות קיץ 1

רמלה-נס ציונה-כפר יונה: 8
חדרה: 12
אליפות הדרום: 15
באר שבע בוגרים א: 4
באר שבע בוגרים ב: 8
באר שבע דרג ג: 8
קריית מוצקין א: 15
קריית מוצקין ב: 13
השרון נוער דרג א: 10
דרג א פלייאוף: 8
השרון נוער דרג ב: 8
דרג ב פלייאוף: 8
השרון בוגרים: 20
תחרות 14: 0
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה קריית מוצקין א
2 3662 רעות אברהם טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
3 3953 בינימין אברהמוף טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
4 3748 איתי אוריאל טנ''ש נס ציונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
5 3999 אורי אורליצקי טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
6 3125 רועי אלונר הפועל פתח תקווה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
7 2238 דילן אלין מכבי גבירול באר שבע אליפות הדרום
8 2851 אנדריי אלעזרי טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
9 3159 לואי אלקתנאני בית''ר באר שבע אליפות הדרום
10 4965 מאגד אמגד ללא מועדון השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
11 4707 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
12 4714 מיכה אנהולט הפועל תל אביב השרון בוגרים
13 2647 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים א
14 2803 מיכאל אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
15 4649 אליאור אסרף טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
16 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל קריית מוצקין א
17 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל קריית מוצקין א
18 1856 מרק בוגופולסקי ללא מועדון אליפות הדרום
19 1307 אהוד בוסי בית''ר חדרה חדרה
20 4848 אורן בורוכוב מכבי מתנ''ס כפר יונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
21 4229 יונתן ביטון טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
22 4309 שי בלזר בית''ר באר שבע אליפות הדרום
23 4013 שמואל בן ארויה טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
24 2906 תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין א
25 3845 נחמה בן חיים טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
26 4647 אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
27 4232 רעות ברגר טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
28 385 חן ברוך בית הלוחם חיפה קריית מוצקין ב
29 3700 אלכסנדר ברייצ'ר ללא מועדון השרון בוגרים
30 3878 בוריס ברסקר ללא מועדון קריית מוצקין ב
31 2054 סרגיי גודז הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
32 4782 עוז גוטגולד מכבי בני הרצליה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
33 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים ב
34 4743 אריאל גולדין הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
35 1300 אולג גולדשטיין בית''ר באר שבע אליפות הדרום
36 1317 לאון גולדשטיין בית''ר חדרה חדרה
37 2060 ישראל גור-אריה הפועל רמת ישי קריית מוצקין ב
38 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים ב
39 999 מיכאל גורביץ אליצור קריית אתא קריית מוצקין ב
40 3876 יורי גורביץ' ללא מועדון קריית מוצקין ב
41 4844 עידו גיורא מכבי מתנ''ס כפר יונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
42 1319 ודים גסיס בית''ר חדרה חדרה
43 2239 כפיר גצל מכבי גבירול באר שבע אליפות הדרום
44 1898 אלכס גרין בית''ר חדרה חדרה
45 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה אליפות הדרום
46 3692 ולדימיר דרביאן מכבי דימונה אליפות הדרום
47 5222 יאיר הלוי הפועל פתח תקווה השרון נוער דרג א
48 2430 אלכסנדר וולדרסקי בית''ר חדרה חדרה
49 2057 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל קריית מוצקין א
50 1561 אלכסנדר ורנברג הפועל טנ''ש באר שבע קריית מוצקין ב
51 1665 אלכסנדר זולוטובסקי בית''ר חדרה חדרה
52 2362 לאוניד זוסמנוביץ הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
53 4129 איילה זמיר טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
54 1321 בנימין זקינוב בית''ר חדרה חדרה
55 1309 אורלי חוזה בית''ר חדרה חדרה
56 1612 אילן חייט טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
57 4761 דוד חלפון טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
58 1617 סיון חלפון טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
59 4706 איכנון חנוכוב בית''ר חדרה חדרה
60 4405 אלון חסון ללא מועדון השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
61 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים א
62 3994 גיא יוחננוב טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
63 5227 אביב יחיאב טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
64 4729 אברהם יצחק בית''ר חדרה חדרה
65 2036 בוריס יקובובסקי אליצור קריית אתא קריית מוצקין ב
66 3650 כתבי ירין טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
67 445 יאיר כרמלי הפועל פתח תקווה השרון בוגרים
68 1640 איליה ליברצוק עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין ב
69 2954 ולדיסלב לשציוב מכבי עירוני שדרות באר שבע בוגרים ב
70 1567 שגיא מאירי הפועל טירת הכרמל קריית מוצקין ב
71 4964 מאגד מגאד הפועל תל אביב השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
72 2611 איתי מילר בית''ר באר שבע אליפות הדרום
73 5226 אור מימרן טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
74 4592 סימון מלכה טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
75 5215 יאיר משה הפועל תל אביב השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
76 2606 איגור נובק אליצור קריית אתא קריית מוצקין א
77 3678 מעיין סיטבון טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
78 4847 יאיר סיני מכבי מתנ''ס כפר יונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
79 1511 אלכסנדר סליטרניק הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים א
80 4192 סיסאי סמיין טניס שולחן חיפה קריית מוצקין ב
81 1311 עוזי ספרי בית''ר חדרה חדרה
82 2442 גילעד סקופ טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
83 4459 בר אושר עובדיה עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין א
84 913 מתן עופר מ. טנ"ש ויקטור נתניה קריית מוצקין א
85 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים א
86 4085 רואי פחימה הפועל תל אביב השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
87 5228 אריאל פינטו טנ''ש 2007 נתניה השרון נוער דרג ב; דרג ב פלייאוף
88 4012 אדוארד פישקו טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
89 3745 עידן פלישטייב בית''ר רמלה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
90 2216 אור פרט הפועל ארנון רמת גן אליפות הדרום
91 4009 יובל פרידמן טנ''ש 2007 נתניה השרון בוגרים
92 946 פבל פרנקל מכבי דימונה אליפות הדרום
93 3682 צבי צור בית''ר חדרה חדרה
94 533 איגור קוגן הפועל עמק הירדן קריית מוצקין א
95 2049 יורי קוצ'ר הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים ב
96 394 יגור קיסרי הפועל טירת הכרמל באר שבע בוגרים ב; קריית מוצקין א
97 1209 ארנסט קלדררו מכבי עירוני שדרות באר שבע בוגרים ב
98 1939 עופר קלטש עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין א
99 2312 אלכסנדר קניס עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין ב
100 4591 אביעד קראדי בית''ר באר שבע אליפות הדרום
101 4404 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה השרון נוער דרג א; דרג א פלייאוף
102 2796 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל קריית מוצקין ב
103 2700 גנאדי קרקיס הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
104 1002 אנדריי רובינשטיין הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
105 1390 ראובן רוזן הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע בוגרים ב
106 3133 אלכסיי רוייטמן הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
107 2631 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין קריית מוצקין ב
108 4751 איתי רסי הפועל פתח תקווה השרון בוגרים
109 2436 אורן שחר הפועל טנ''ש באר שבע באר שבע דרג ג
110 4509 דיאנה שטיינק בית''ר רמלה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
111 4515 אדוארד שימונוב מכבי דימונה אליפות הדרום
112 4517 אריאל שימונוב מכבי דימונה אליפות הדרום
113 4516 ליאנה שימונוב מכבי דימונה אליפות הדרום
114 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל קריית מוצקין א
115 5210 נועם שלום מכבי בני הרצליה השרון נוער דרג א
116 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין באר שבע בוגרים ב; קריית מוצקין א
117 532 אריאל שפירא טניס שולחן חיפה קריית מוצקין א
118 1867 יניב שפס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה קריית מוצקין א
119 4845 יהודה שריד מכבי מתנ''ס כפר יונה רמלה-נס ציונה-כפר יונה
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com