אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019

בנים 9: 12
בנים 11: 37
בנות 11: 8
בנים 13: 56
בנות 13: 15
בנים 15: 46
בנות 15: 13
בנים 18: 45
בנות 18: 6
בנים 21: 7
גברים ג: 43
גברים ב: 32
גברים א: 32
נשים א: 10
נשים ב: 10
סניורים 40 : 21
סניורים 50: 13
סניורים 60: 12
סניורים 70: 5
זוגות גברים א: 17
זוגות גברים ב: 31
זוגות נשים: 6
זוגות בנים 18: 19
זוגות בנות 15: 7
זוגות בנים 15: 18
זוגות בנים 13: 25
זוגות בנות 13: 7
זוגות בנים 11: 14
זוגות בנים 9: 0
זוגות סניורים - בית אחד: 5
תנחומים בנים 9: 3
תנחומים בנים 11: 11
תנחומים בנות 11: 4
תנחומים בנים 13: 23
תנחומים בנות 13: 4
תנחומים בנים 15: 19
תנחומים בנות 15: 5
תנחומים בנים 18: 13
תנחומים גברים ג: 13
תנחומים סניורים 40: 6
תנחומים סניורים 50: 5
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2920 עדי אביאני מכבי בני הרצליה סניורים 40 ; תנחומים סניורים 40
2 397 אילן אביבי הפועל חיפה סניורים 60; זוגות גברים ב (ג. אביבי)
3 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. שושן)
4 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים א; זוגות גברים ב (א. אביבי)
5 4610 גיא אבני הפועל ארנון רמת גן בנים 13; זוגות בנים 13 (א. סעדי); תנחומים בנים 13
6 4803 יהלי אבני הפועל ארנון רמת גן בנים 11; זוגות בנים 11 (א. אורי); תנחומים בנים 11
7 2392 לב אברוסקין הפועל אילת סניורים 40 ; זוגות גברים ב (ו. ליטבק); תנחומים סניורים 40
8 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. ליבוביץ)
9 911 אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה גברים ב; זוגות גברים ב (ר. סיגלוב)
10 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים א; זוגות נשים (נ. קוגן)
11 4250 ישי אדרי טניס שולחן חיפה בנים 11; זוגות בנים 13 (א. מצר)
12 2949 עומר אהרונוביץ הפועל ארנון רמת גן בנים 13
13 4507 נתנאל אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 9
14 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18; זוגות גברים א (ו. פורמן); זוגות בנים 18 (י. אסינובסקי)
15 961 איתי אוניק מכבי בני הרצליה סניורים 40
16 3740 נועם אוסניס הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (ב. שלפמן); תנחומים גברים ג
17 4811 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן בנים 11; זוגות בנים 11 (י. אבני)
18 3999 אורי אורליצקי טנ''ש 2007 נתניה בנים 15; זוגות בנים 18 (ש. זלמה); זוגות בנים 15 (ש. זלמה); תנחומים בנים 15
19 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 21; גברים א; זוגות גברים א (ג. פרפל)
20 2902 יצחק אורן הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70
21 2846 יוסף אזולאי מכבי תל אביב סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (מ. שטיין)
22 4415 דניאל אזרד הפועל אילת בנים 9; תנחומים בנים 9
23 3163 יואב אזרד הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. וקרט)
24 3677 יהונתן אזרי טנ''ש 2007 נתניה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. ביטון); תנחומים בנים 13
25 705 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (י. מיינצר)
26 2231 פיוטר אייכנבאום הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (ק. אייכנבאום)
27 2772 קונסטנטין אייכנבאום הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (פ. אייכנבאום)
28 4814 שון איכנבאום הפועל לוד בנים 9; תנחומים בנים 9
29 4806 יובל אלחזוב ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (י. בכר); תנחומים בנים 13
30 3879 אילן אלטמן אליצור קריית אתא בנים 9; זוגות בנים 11 (י. זינגר)
31 3814 עמרי אלימלך ק.ה. גבעתיים בנים 13; תנחומים בנים 13
32 2238 דילן אלין מכבי גבירול באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (י. דרניקוב); תנחומים בנים 18
33 2997 דוד אלכסנדרוביץ הפועל לוד גברים ב; זוגות גברים ב (א. שחק)
34 3922 אלון אלמוג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. יוניוב); תנחומים בנים 15
35 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 15; זוגות בנים 15 (ר. מלינגר)
36 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 13; זוגות בנים 13 (א. כוכבי)
37 3063 אור-רון אמזלג הפועל אילת בנים 13; תנחומים בנים 13
38 3657 אוריאל אמינוב מכבי דימונה בנים 15
39 1781 אדם אמיר ק.ה. גבעתיים בנים 18
40 4340 גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה בנים 13; זוגות בנים 13 (נ. עמר)
41 4707 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה בנים 9
42 3782 סשה אנין ק.ה. גבעתיים בנים 15
43 2647 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ר. אוישר)
44 2647 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (א. גורביץ)
45 991 דמיטרי אסקוטסקי מכבי דימונה סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (א. קורנברג)
46 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים א; זוגות גברים א (נ. דהן)
47 916 סרדר אפג'אן הפועל אילת סניורים 40 ; זוגות גברים ב (א. שול)
48 3088 גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו גברים ג; זוגות גברים ב (ג. סלמן)
49 4171 ליאור ארז הפועל תל אביב בנים 13; זוגות בנים 13 (א. דנאי); תנחומים בנים 13
50 890 רועי ארליך מכבי תל אביב סניורים 40
51 3775 און ארמי ק.ה. גבעתיים בנים 15; זוגות בנים 15 (א. גולדין); תנחומים בנים 15
52 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים א; זוגות גברים א (ש. כרמון)
53 948 דניאל בהונקר מכבי רחובות סניורים 40 ; זוגות גברים ב (ע. טל)
54 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב סניורים 60
55 4627 ריף בטיטו הפועל אילת בנים 11; זוגות בנים 11 (ל. מלישב); תנחומים בנים 11
56 4229 יונתן ביטון טנ''ש 2007 נתניה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. אזרי); תנחומים בנים 13
57 2591 עידן בירן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. רגב); תנחומים בנים 15
58 4191 אופק ביתן ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ר. ליבנר)
59 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 18
60 4506 יובל בכר ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (י. אלחזוב); תנחומים בנים 13
61 4179 אלקסנדר בליאחוב טנש ירושלים סניורים 50; זוגות גברים ב (א. גורדון)
62 1600 יבגני בלכר הישגי כרמיאל סניורים 40 ; זוגות גברים ב (ל. לנגר); תנחומים סניורים 40
63 4495 אשל בלמקר מכבי שהם בנים 11; זוגות בנים 11 (ע. דפני)
64 878 בנצי בלנק הפועל לוד זוגות גברים א (י. בלנק)
65 929 יניב בלנק בית''ר רמלה גברים ב; זוגות גברים א (ב. בלנק)
66 524 אביב בן ארי ללא מועדון בנים 21; גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (מ. סימון)
67 894 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים גברים ג; גברים ב; גברים א
68 1204 חביב בן דוד בית''ר באר שבע גברים ב; זוגות גברים ב (א. ריטבין)
69 2906 תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין סניורים 40 ; זוגות גברים א (א. זפרן)
70 4126 אורי בן-זיו הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (י. עיואן)
71 2830 עמית בן-עמי הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (א. חננאל)
72 2919 רוי בן-עמי ק.ה. גבעתיים בנים 18; תנחומים בנים 18
73 2596 אמנון בן-שחר מכבי בני הרצליה סניורים 50
74 4363 יעל בנדלק ללא מועדון בנות 15; תנחומים בנות 15
75 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; זוגות בנים 11 (ר. בניימין); תנחומים בנים 11
76 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; זוגות בנים 11 (א. בניימין); תנחומים בנים 11
77 4513 גולן בנימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (א. קרפינובסקי); תנחומים בנים 15
78 140 יובל בץ טנש ירושלים גברים ב; זוגות גברים א (א. שטיין)
79 4647 אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה בנים 11
80 4225 עידן בר שאן טנ''ש 2007 נתניה בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. מקוב); תנחומים בנים 13
81 2369 הילי ברבי הפועל לוד בנים 15
82 2236 סרגיי ברזונסקי הפועל ארנון רמת גן סניורים 40 ; זוגות גברים ב (ת. הרכבי)
83 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה בנות 18; זוגות נשים (ג. פורשטט)
84 2994 לב בריינר הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (נ. גרמפל); תנחומים גברים ג
85 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנות 15; זוגות בנות 15 (י. רייפלר)
86 1540 עירן ברנזון הפועל עירוני צפת גברים ג; זוגות גברים ב (ד. שיקינסקי)
87 2569 אדל ברנסקי הפועל עירוני נוף הגליל בנות 13; זוגות בנות 15 (ע. גנטמן)
88 4147 שחר ברנשטין הפועל ארנון רמת גן בנים 11; זוגות בנים 11 (ט. גרינפלד); תנחומים בנים 11
89 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל בנות 15; זוגות בנות 15 (ס. ירובינסקי)
90 1328 רוסלן ברקוטוב מכבי דימונה סניורים 40
91 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. קושקרוב)
92 2393 אביחי ג'קסון הפועל אילת סניורים 50; זוגות גברים ב (ד. פורמן); תנחומים סניורים 50
93 4851 אלישבע גבריאלוב הפועל לוד בנות 11; זוגות בנות 13 (ס. דיבסי); תנחומים בנות 11
94 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים א; זוגות גברים ב (ע. מלמד)
95 1103 מור גולדבלום ק.ה. גבעתיים נשים ב
96 3797 יניב גולדברג הישגי כרמיאל בנים 13
97 3784 אריאל גולדין ק.ה. גבעתיים בנים 15; זוגות בנים 15 (א. ארמי)
98 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 15; זוגות בנות 15 (י. יהוד)
99 1101 פנינה גור מכבי שהם נשים ב; זוגות נשים (א. ליטמן)
100 2060 ישראל גור-אריה הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג; זוגות גברים ב (ד. קריב); תנחומים גברים ג
101 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (י. אסינובסקי)
102 999 מיכאל גורביץ אליצור קריית אתא סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (ב. יקובובסקי)
103 1381 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה גברים ב; זוגות גברים ב (א. בליאחוב)
104 3759 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 11; זוגות בנים 11 (י. ספקטור); תנחומים בנים 11
105 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות גברים א (י. קרמזין); זוגות בנים 18 (י. קרמזין)
106 1544 יפים גלייזר הפועל ערד סניורים 50
107 2621 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. לנגר מרשק)
108 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים ב; זוגות גברים א (ג. טוניאן)
109 2364 ולדימיר גנטוש הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70; זוגות סניורים - בית אחד (א. ורנברג)
110 2001 עופירה גנטמן הפועל עירוני נוף הגליל בנות 15; זוגות בנות 15 (א. ברנסקי)
111 515 שני גראואר מכבי רחובות נשים א; זוגות נשים (כ. דור)
112 557 עידן גראי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (י. רומנו)
113 4739 יורדן גרבינב הפועל אילת סניורים 50; תנחומים סניורים 50
114 4798 טל גפן גרוסר מכבי רחובות בנים 13; תנחומים בנים 13
115 4167 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון בנים 11; זוגות בנים 11 (ש. ברנשטין)
116 512 ליחי גרינשטיין ק.ה. גבעתיים גברים ב; זוגות גברים ב (ט. וינר)
117 4204 נתן גרמפל הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (ל. בריינר); תנחומים גברים ג
118 2065 יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב בנים 18; תנחומים בנים 18
119 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים א; זוגות גברים א (ש. אסרף)
120 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנות 13; זוגות בנות 13 (ר. טילקין)
121 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים א; זוגות גברים א (י. שרון)
122 4278 קורן דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל בנים 9; זוגות בנים 11 (נ. הורן)
123 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (מ. טאובר)
124 1096 כרמית דור ללא מועדון נשים א; זוגות נשים (ש. גראואר)
125 4499 טל דיבון ק.ה. גבעתיים בנים 15; תנחומים בנים 15
126 4832 סוזאן דיבסי הפועל לוד בנות 11; זוגות בנות 13 (א. גבריאלוב); תנחומים בנות 11
127 4750 איתן דנאי הפועל תל אביב בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. ארז); תנחומים בנים 13
128 4704 אדיר דנינו מכבי זכרון יעקב גברים ג; זוגות גברים ב (א. מרואני)
129 4494 עידו דפני מכבי שהם בנים 11; זוגות בנים 11 (א. בלמקר)
130 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה בנות 11; זוגות בנות 13 (א. קרבץ)
131 4794 יפים דרניקוב מכבי גבירול באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. אלין)
132 2024 עמית הד הפועל קריית אונו בנים 18; זוגות בנים 18 (ר. כהן)
133 4683 נמרוד הורן הפועל עירוני נוף הגליל בנים 9; זוגות בנים 11 (ק. דוידוביץ)
134 2964 בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. לוין)
135 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ט. טילקין)
136 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (ל. שוט); תנחומים בנות 13
137 2198 תומר הרכבי הפועל ארנון רמת גן גברים ג; זוגות גברים ב (ס. ברזונסקי)
138 4128 יהלי וולטר מכבי שהם בנים 11; תנחומים בנים 11
139 2057 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג; זוגות גברים ב (ז. סהר)
140 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. רחליס)
141 945 טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים ג; זוגות גברים ב (ל. גרינשטיין); תנחומים גברים ג
142 2243 ויליאם וינשטוק הפועל אשדוד סניורים 70
143 1173 דניאל וקנין מכבי רחובות סניורים 60
144 3162 אורן וקרט הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (י. אזרד)
145 1561 אלכסנדר ורנברג הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70; זוגות סניורים - בית אחד (ו. גנטוש)
146 4523 אליה זבולוני הפועל קריית אונו בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. פנסו)
147 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 15; זוגות בנים 15 (ב. יצחק)
148 600 בן זוסמן הפועל ירושלים בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (י. קוחלי)
149 4287 ריטה זורין אליצור קריית אתא נשים ב; זוגות נשים (ד. ירושבסקי)
150 3777 אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. שומר); תנחומים בנים 13
151 522 יורם זילכה מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג
152 3109 דביר זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. יוסף)
153 3765 ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 9; זוגות בנים 11 (א. אלטמן)
154 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. רזניק)
155 3135 שגב זלמה טנ''ש 2007 נתניה בנים 18; זוגות בנים 18 (א. אורליצקי); זוגות בנים 15 (א. אורליצקי); תנחומים בנים 18
156 1172 אושרי זפרן הפועל אילת גברים ב; זוגות גברים א (ת. בן זריהם)
157 4628 לידור חומארי הפועל בת ים בנים 15; תנחומים בנים 15
158 4112 יובל חזון הפועל גליל תחתון בנים 11; זוגות בנים 11 (א. מור יוסף)
159 4187 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן בנות 11; זוגות בנות 13 (נ. שרון)
160 1976 נוי חייט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. פרידמן); תנחומים בנים 18
161 3200 רועי חליפה ק.ה. גבעתיים בנים 11
162 4658 אוהד חן בית''ר ראשון לציון בנים 15; תנחומים בנים 15
163 3920 שילת חן הפועל אילת בנות 11; תנחומים בנות 11
164 3082 אסף חננאל הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. בן-עמי)
165 4405 אלון חסון ללא מועדון בנים 11
166 3002 מיכאל חתמוב בית''ר רמלה בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. שוורץ); תנחומים בנים 18
167 853 מיכאל טאובר ללא מועדון גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (ר. דוידוביץ)
168 4524 יבגני טברובסקי ללא מועדון גברים ג
169 3170 קרינה טברובסקי ק.ה. גבעתיים בנות 13
170 1205 גאורגי טוניאן מכבי גבירול באר שבע גברים ב; זוגות גברים א (ס. גנדלר)
171 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (א. הלפרן)
172 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (א. דוידוב)
173 3035 עידו טל ללא מועדון גברים ג; זוגות גברים ב (ד. בהונקר)
174 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו בנות 18; נשים א
175 1082 ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא נשים א
176 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 15; זוגות בנים 15 (ל. שפיגלמן)
177 4286 פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא בנות 11; זוגות בנות 13 (ע. נובק)
178 2799 סרגיי יגורוב אליצור קריית אתא זוגות גברים ב (י. שפס)
179 2761 יעל יהוד מכבי שהם בנות 15; זוגות בנות 15 (ת. גולן)
180 4123 אלעד יוזבגי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (י. קורסקוב); תנחומים בנים 15
181 4367 עמית יוניוב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (א. אלמוג); תנחומים בנים 15
182 4451 יואב חיים יוסף הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (ד. זינגר)
183 3856 איתי יעקובי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 15 (ל. מור יוסף)
184 3680 ארז יצחק הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (א. רובינשטיין)
185 617 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. זוילי)
186 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 18; גברים א
187 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13; זוגות בנים 18 (ח. מזור)
188 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים א; זוגות נשים (ו. קרלין)
189 2036 בוריס יקובובסקי אליצור קריית אתא סניורים 70; זוגות סניורים - בית אחד (מ. גורביץ)
190 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 15; זוגות בנות 15 (ס. ברקוביץ); תנחומים בנות 15
191 3112 יעקב ירוסלימסקי בית''ר ראשון לציון סניורים 40 ; תנחומים סניורים 40
192 4145 יובל ירוסלמסקי בית''ר ראשון לציון בנים 18; תנחומים בנים 18
193 4486 דינה ירושבסקי הישגי כרמיאל נשים ב; זוגות נשים (ר. זורין)
194 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים ב; זוגות גברים א (א. שקד); זוגות גברים ב (א. שקד)
195 3783 אלון ישראלי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (א. מנצורה); תנחומים בנים 15
196 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 18; גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (י. שוסטרמן)
197 4057 אוריאל כהן הפועל קריית אונו בנים 15; זוגות בנים 15 (ר. סלודובניק)
198 1072 אלמוג כהן טנ''ש נס ציונה נשים ב
199 4841 זאב כהן הפועל לוד גברים ג; תנחומים גברים ג
200 3947 ליאב כהן מכבי זכרון יעקב בנים 15; תנחומים בנים 15
201 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (ת. נעמה)
202 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן גברים ב
203 2438 רועי כהן הפועל קריית אונו בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. הד)
204 3122 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 13; זוגות בנים 13 (א. אלמור)
205 3121 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 15; זוגות בנים 15 (ג. נבנצאל)
206 4484 אפיק כפרי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ש. שטרית)
207 1992 שחר כרמון ללא מועדון גברים א; זוגות גברים א (א. אשכנזי)
208 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18; זוגות בנים 18 (ק. לרון)
209 734 דניס לב בית''ר באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. שר)
210 2016 לאוניד לבדינסקי הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג
211 566 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18; זוגות גברים ב (ג. צבי)
212 2980 רומי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנות 13; זוגות בנות 15 (ש. לרון); תנחומים בנות 13
213 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. רכליס); תנחומים בנים 18
214 4740 אור להב הפועל אילת בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. פריץ); תנחומים בנים 11
215 4668 גיא לוי ק.ה. גבעתיים בנים 13
216 4249 יהונתן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 11
217 2491 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40 ; זוגות גברים א (י. פורמן)
218 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה בנים 13; זוגות בנים 13 (ב. הורנשטיין)
219 125 פיטר לוין הפועל ירושלים גברים ג; זוגות גברים ב (ג. קליג); תנחומים גברים ג
220 3768 מיכאל לוסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (ר. סלוניקיו)
221 3168 עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (נ. אברמוב)
222 3774 רועי ליבנר ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (א. ביתן)
223 2390 ולדימיר ליטבק הפועל אילת סניורים 40 ; זוגות גברים ב (ל. אברוסקין)
224 2484 מיכאל ליטבק מכבי רחובות בנים 13
225 2982 אנה ליטמן מכבי שהם נשים ב; זוגות נשים (פ. גור)
226 2979 נדב למדן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (י. שרם); תנחומים בנים 15
227 4800 ליאוניד לנגר הישגי כרמיאל סניורים 50; זוגות גברים ב (י. בלכר); תנחומים סניורים 50
228 2822 לב לנגר מרשק הישגי כרמיאל בנים 13; זוגות בנים 13 (י. גנדל)
229 574 קורן לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. לאור)
230 2978 שיר לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנות 15; זוגות בנות 15 (ר. לביא); תנחומים בנות 15
231 4110 מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון בנים 11
232 4231 דוד מוזיצנקו בית''ר באר שבע בנים 11; זוגות בנים 11 (א. שר)
233 3020 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; זוגות בנים 11 (ל. סרף)
234 3820 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 11; זוגות בנים 11 (י. חזון)
235 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 15; זוגות בנים 15 (א. יעקובי)
236 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. יצחק)
237 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ע. אטקין)
238 4347 מוניקה מיירספלד הפועל לוד בנות 15; תנחומים בנות 15
239 2611 איתי מילר בית''ר באר שבע בנים 18; תנחומים בנים 18
240 4511 אדוארד מיסיחייב מכבי דימונה גברים ג; תנחומים גברים ג
241 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 15; זוגות בנים 15 (י. אלמוז)
242 4500 לב מלישב הפועל אילת בנים 9; זוגות בנים 11 (ר. בטיטו)
243 4692 מיקה מלמד בית''ר ראשון לציון בנות 11; תנחומים בנות 11
244 4695 עמית מלמד בית''ר ראשון לציון סניורים 40 ; זוגות גברים ב (א. גד); תנחומים סניורים 40
245 3798 אמיר מנצורה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (א. ישראלי); תנחומים בנים 15
246 4561 אור מצר טניס שולחן חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. אדרי)
247 4780 עילאי מקוב הפועל תל אביב בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. בר שאן); תנחומים בנים 13
248 2043 זק מרדכי בית''ר באר שבע סניורים 60; זוגות גברים ב (א. מרדכייב)
249 1327 אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע סניורים 50; זוגות גברים ב (ז. מרדכי)
250 2063 אופק מרואני מכבי זכרון יעקב גברים ב; זוגות גברים ב (א. דנינו)
251 2878 להב מרוז הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. נאמן); תנחומים בנים 13
252 2289 נדב מרטין הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (א. עטיה); תנחומים בנים 18
253 4266 אמיר מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40
254 4419 בנימין משה הפועל אילת בנים 9; תנחומים בנים 9
255 3752 יוסף נאמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. מרוז); תנחומים בנים 13
256 3896 גוני נבנצאל מכבי זכרון יעקב בנים 15; זוגות בנים 15 (י. כוכבי)
257 2606 איגור נובק אליצור קריית אתא גברים ב; זוגות גברים ב (י. קיסרי)
258 2606 איגור נובק אליצור קריית אתא גברים ב; זוגות גברים ב (י. שפס)
259 2917 עדאל נובק אליצור קריית אתא בנות 13; זוגות בנות 13 (פ. טרנוביך)
260 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (א. שביט)
261 2952 תומר נעמה ק.ה. גבעתיים בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. כהן)
262 4801 יונתן נפומניאשצי ללא מועדון בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. קומל)
263 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (מ. פולובץ)
264 1206 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ב
265 2644 זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל סניורים 40 ; זוגות גברים ב (י. וולפרט)
266 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 21; גברים א
267 2339 לינל סורקין הישגי כרמיאל בנות 15; זוגות בנות 15 (נ. רפין)
268 2329 רון סטמבולציק ללא מועדון בנים 15
269 933 רומן סיגלוב טנ''ש נס ציונה גברים ג; זוגות גברים ב (א. אבשלומוב)
270 4372 אדם סידלר מכבי שהם בנים 13; זוגות בנים 13 (א. פנחסוב); תנחומים בנים 13
271 341 מתן סימון ק.ה. גבעתיים בנים 21; גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (א. בן ארי)
272 981 אלכסנדר סיניאבסקי הפועל אילת סניורים 50; תנחומים סניורים 50
273 4244 רביד סלודובניק הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 15 (א. כהן); תנחומים בנים 13
274 4389 רועי סלוניקיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (מ. לוסקי); תנחומים בנים 13
275 2575 גולן סלמן ללא מועדון גברים ג; זוגות גברים ב (ג. אקסלרוד)
276 4192 סיסאי סמיין טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים ב (א. שפירא); תנחומים גברים ג
277 4805 ויאצ'סלב סנדקוב הפועל ארנון רמת גן סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (ו. קוגן)
278 4643 אילון סעדי הפועל ארנון רמת גן בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. אבני); תנחומים בנים 13
279 4670 ירין ספורטא ק.ה. גבעתיים בנים 15; תנחומים בנים 15
280 2958 גיל ספורטה מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15
281 4812 יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 11; זוגות בנים 11 (ד. גורן); תנחומים בנים 11
282 4519 יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה בנים 11
283 3205 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9; זוגות בנים 11 (א. מוסקוביץ)
284 2291 אלון עטיה הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. מרטין); תנחומים בנים 18
285 4243 יואב עיואן הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (א. בן-זיו)
286 2664 איתמר עמר מכבי דימונה בנים 11; זוגות בנים 11 (מ. שר)
287 2662 ניב עמר מכבי דימונה בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. אנגלר)
288 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (נ. סגל)
289 4304 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון בנים 11; זוגות בנים 11 (א. שרון)
290 1343 דוד פורמן הפועל אילת סניורים 50; זוגות גברים ב (א. ג'קסון); תנחומים סניורים 50
291 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 21; גברים א; זוגות גברים א (ר. אוישר)
292 888 יורי פורמן ללא מועדון גברים א; זוגות גברים א (ע. לוי)
293 2219 גבריאלה פורשטט מכבי דימונה בנות 18; זוגות נשים (מ. בריימן)
294 4477 יובל פיין הפועל גליל תחתון בנים 18; תנחומים בנים 18
295 4443 אדגר פיינגור הפועל ערד סניורים 40
296 4497 יואב פיינמסר ק.ה. גבעתיים בנים 15
297 3972 רוסלן פינקלשטיין הפועל ארנון רמת גן גברים ג; זוגות גברים ב (א. שקירסקי)
298 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא נשים א
299 4469 איתי פנחסוב מכבי שהם בנים 13; זוגות בנים 13 (א. סידלר)
300 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (א. זבולוני)
301 4445 איליה פסז' הפועל ערד גברים ג; תנחומים גברים ג
302 965 צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40
303 3050 חי פרומרמן מכבי בני הרצליה גברים ב; זוגות גברים א (נ. רחמים)
304 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. חייט); תנחומים בנים 18
305 3048 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין בנים 11
306 4406 עילאי פריטש מכבי בני הרצליה בנים 11; זוגות בנים 11 (ד. קרבצ'נקו)
307 4777 עידן פריץ הפועל אילת בנים 13; זוגות בנים 13 (א. להב); תנחומים בנים 13
308 946 פבל פרנקל מכבי דימונה גברים ג
309 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 21; גברים א; זוגות גברים א (ד. אורן)
310 190 מיכל פרץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה נשים ב
311 188 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים ג; זוגות גברים ב (ע. לביא)
312 1019 ולרי קוגן ללא מועדון סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (ו. סנדקוב)
313 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים א; זוגות נשים (ק. אדמסקי)
314 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ב. זוסמן)
315 4759 עומרי קומל ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (י. נפומניאשצי); תנחומים בנים 13
316 2694 יצחק קונשטוק טניס שולחן חיפה גברים ג; תנחומים גברים ג
317 4198 טטיאנה קופילוב הפועל בת ים נשים ב
318 4458 אינה קופינקה הפועל בת ים נשים ב
319 3169 לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13; זוגות בנות 15 (ש. קליאוט)
320 974 אלכס קורנברג הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 50; זוגות סניורים - בית אחד (ד. אסקוטסקי)
321 4535 יאיר קורסקוב טנש ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (א. יוזבגי); תנחומים בנים 15
322 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (ש. ברקטוב)
323 394 יגור קיסרי הפועל טירת הכרמל זוגות גברים ב (א. נובק)
324 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15; זוגות בנות 15 (ל. קופרווסר); תנחומים בנות 15
325 2672 גיא קליג הפועל ירושלים גברים ג; זוגות גברים ב (פ. לוין)
326 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים א
327 4146 יואב קמק הפועל ארנון רמת גן בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. רשף); תנחומים בנים 13
328 3690 אביטל קרבץ מכבי דימונה בנות 13; זוגות בנות 13 (א. דרביאן)
329 4404 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה בנים 11; זוגות בנים 11 (ע. פריטש)
330 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה בנות 18
331 2796 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג; זוגות גברים ב (י. גור-אריה)
332 4159 טימור ישראל קריכלי הפועל בת ים סניורים 60
333 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנות 18; נשים א; זוגות נשים (ס. יצחקי)
334 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות גברים א (ע. גורן); זוגות בנים 18 (ע. גורן)
335 2961 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (ג. בנימין)
336 3749 דניאל שי רגב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. בירן); תנחומים בנים 15
337 3675 אמיר רובינשטיין הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (א. יצחק)
338 4453 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל בנים 11; תנחומים בנים 11
339 3764 יאיר רומנו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. גראי); תנחומים בנים 15
340 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (י. זיסקינד)
341 4455 נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; תנחומים בנים 11
342 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. וולפרט)
343 893 נדב רחמים הפועל גליל תחתון גברים ב; זוגות גברים א (ח. פרומרמן)
344 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים ב
345 954 יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג
346 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים ב; זוגות גברים ב (ח. בן דוד)
347 1330 אלכסנדר ריטבין מכבי דימונה סניורים 50
348 2924 איל רייפלר מכבי רחובות בנים 11
349 2922 יעל רייפלר מכבי רחובות בנות 15; זוגות בנות 15 (מ. ברן)
350 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון בנות 18
351 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. לבילב)
352 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנות 15; זוגות בנות 15 (ל. סורקין)
353 3954 עידו רשף הפועל ארנון רמת גן בנים 13; זוגות בנים 13 (י. קמק)
354 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (א. ננחוב)
355 3067 דיאנה שווגר הפועל טנ''ש באר שבע נשים ב
356 1957 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה בנים 18; זוגות בנים 18 (מ. חתמוב)
357 3808 יעל שוורצברג מכבי רחובות בנות 13
358 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (ש. הרון)
359 928 אייל שול הפועל אילת זוגות גברים ב (ס. אפג'אן)
360 3766 אדיר שומר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. זיו); תנחומים בנים 13
361 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 21; גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (ט. ישראלי)
362 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. אביבי)
363 720 איתי שחק הפועל לוד גברים ב; זוגות גברים ב (ד. אלכסנדרוביץ)
364 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים א; זוגות גברים א (י. בץ)
365 992 מנחם שטיין הפועל ארנון רמת גן סניורים 60; זוגות סניורים - בית אחד (י. אזולאי)
366 3851 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. כפרי)
367 841 יעקב שי בית''ר באר שבע גברים ב; זוגות גברים א (ר. שר)
368 4517 אריאל שימונוב מכבי דימונה בנים 9
369 4516 ליאנה שימונוב מכבי דימונה בנות 13; תנחומים בנות 13
370 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג; זוגות גברים ב (ע. ברנזון)
371 3868 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין בנים 15
372 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין סניורים 50
373 2995 בוריס שלפמן הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים ב (נ. אוסניס); תנחומים גברים ג
374 2633 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. טרוסמן)
375 532 אריאל שפירא טניס שולחן חיפה גברים ב; זוגות גברים ב (ס. סמיין)
376 1336 סטניסלב שפירא מכבי דימונה סניורים 50
377 1867 יניב שפס ללא מועדון גברים ב; זוגות גברים ב (א. נובק)
378 1867 יניב שפס ללא מועדון גברים ב; זוגות גברים ב (ס. יגורוב)
379 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ב; זוגות גברים א (י. ירמיהו); זוגות גברים ב (י. ירמיהו)
380 2781 אלכס שקירסקי הפועל ארנון רמת גן גברים ג; זוגות גברים ב (ר. פינקלשטיין); תנחומים גברים ג
381 2932 אגם שר בית''ר באר שבע בנות 13; תנחומים בנות 13
382 2930 אורי שר בית''ר באר שבע בנים 11; זוגות בנים 11 (ד. מוזיצנקו)
383 2377 מקסים שר הישגי כרמיאל בנים 11; זוגות בנים 11 (א. עמר)
384 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 15
385 877 ניקולאי שר אליצור קריית אתא סניורים 40
386 934 רם שר בית''ר באר שבע סניורים 40 ; זוגות גברים א (י. שי)
387 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. לב)
388 4176 איתי שרון בית''ר ראשון לציון בנים 11; זוגות בנים 11 (מ. פוקס)
389 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים ג; גברים ב; גברים א; זוגות גברים א (ר. דוידוב)
390 4175 נועה שרון מכבי ארזים רמת גן בנות 11; זוגות בנות 13 (ה. חזמה)
391 2655 יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15; זוגות בנים 15 (נ. למדן); תנחומים בנים 15
392 1006 יאיר שרעבי מכבי רחובות סניורים 60
393 2825 בועז תירוש הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה סניורים 40 ; תנחומים סניורים 40
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com