אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019

זוגות גברים ב

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

ח בן דוד/א ריטבין בית''ר באר שבע          
0/0 ח בן דוד/א ריטבין בית''ר באר שבע        
         
  11/6 11/4 11/6 ח בן דוד/א ריטבין בית''ר באר שבע      
ו ליטבק/ל אברוסקין הפועל אילת          
0/0 ו ליטבק/ל אברוסקין הפועל אילת        
ג אקסלרוד/ג סלמן הפועל קריית אונו/הפועל מעוף רעננה          
    10/12 11/9 13/15 8/11 ד אלכסנדרוביץ/א שחק הפועל לוד    
ע טל/ד בהונקר מכבי רחובות          
4/11 11/4 11/5 11/9 ע טל/ד בהונקר מכבי רחובות        
ז מרדכי/א מרדכייב בית''ר באר שבע          
  5/11 8/11 8/11 ד אלכסנדרוביץ/א שחק הפועל לוד      
ג צבי/ע לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
9/11 6/11 2/11 ד אלכסנדרוביץ/א שחק הפועל לוד        
ד אלכסנדרוביץ/א שחק הפועל לוד          
      5/11 11/7 12/10 11/7 ד אלכסנדרוביץ/א שחק הפועל לוד  
א אבשלומוב/ר סיגלוב טנ''ש נס ציונה          
9/11 11/6 11/6 11/5 א אבשלומוב/ר סיגלוב טנ''ש נס ציונה        
ע מלמד/א גד בית''ר ראשון לציון/מכבי רחובות          
  12/10 12/10 11/9 א אבשלומוב/ר סיגלוב טנ''ש נס ציונה      
נ אוסניס/ב שלפמן הפועל לוד          
2/11 6/11 3/11 א דנינו/א מרואני מכבי זכרון יעקב        
א דנינו/א מרואני מכבי זכרון יעקב          
    12/10 6/11 3/11 4/11 ס ברזונסקי/ת הרכבי הפועל ארנון רמת גן    
ל גרינשטיין/ט וינר ק.ה. גבעתיים/הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
11/3 11/6 17/15 ל גרינשטיין/ט וינר ק.ה. גבעתיים/הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
ר פינקלשטיין/א שקירסקי הפועל ארנון רמת גן          
  4/11 8/11 7/11 ס ברזונסקי/ת הרכבי הפועל ארנון רמת גן      
         
0/0 ס ברזונסקי/ת הרכבי הפועל ארנון רמת גן        
ס ברזונסקי/ת הרכבי הפועל ארנון רמת גן          
        11/13 4/11 11/5 9/11 א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים
א אביבי/ג אביבי הפועל חיפה          
0/0 ג קליג/פ לוין הפועל ירושלים        
ג קליג/פ לוין הפועל ירושלים          
  11/8 9/11 6/11 12/10 13/11 ג קליג/פ לוין הפועל ירושלים      
י בלכר/ל לנגר הישגי כרמיאל          
7/11 6/11 11/5 11/3 9/11 ס סמיין/א שפירא טניס שולחן חיפה        
ס סמיין/א שפירא טניס שולחן חיפה          
    7/11 3/11 3/11 י שפס/א נובק אליצור קריית אתא    
א יצחק/א רובינשטיין הפועל לוד          
11/4 11/6 11/7 א יצחק/א רובינשטיין הפועל לוד        
ד קריב/י גור-אריה הפועל עירוני נוף הגליל          
  12/14 9/11 11/9 11/9 3/11 י שפס/א נובק אליצור קריית אתא      
ד פורמן/א ג'קסון הפועל אילת          
5/11 3/11 2/11 י שפס/א נובק אליצור קריית אתא        
י שפס/א נובק אליצור קריית אתא          
      6/11 11/6 7/11 11/13 א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים  
י וולפרט/ז סהר הפועל עירוני נוף הגליל          
7/11 5/11 4/11 א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים        
א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים          
  11/3 11/3 11/7 א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים      
פ אייכנבאום/ק אייכנבאום הפועל לוד          
0/0 פ אייכנבאום/ק אייכנבאום הפועל לוד        
ד שיקינסקי/ע ברנזון הפועל עירוני נוף הגליל/הפועל עירוני צפת          
    11/7 11/5 11/8 א גורדון/א בליאחוב טנ''ש נס ציונה/טנש ירושלים    
נ גרמפל/ל בריינר הפועל לוד          
0/0 נ גרמפל/ל בריינר הפועל לוד        
         
  0/0 נ גרמפל/ל בריינר הפועל לוד      
         
0/0 ס אפג'אן/א שול הפועל אילת        
ס אפג'אן/א שול הפועל אילת          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com