אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019

זוגות בנים 13

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
0/0 א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
         
  11/5 11/4 11/5 א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
ש שטרית/א כפרי הפועל גליל תחתון          
0/0 י אזרד/א וקרט הפועל גליל תחתון        
י אזרד/א וקרט הפועל גליל תחתון          
    11/5 11/4 11/6 א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה    
ל ארז/א דנאי הפועל תל אביב          
11/8 4/11 12/10 11/13 11/9 ל ארז/א דנאי הפועל תל אביב        
י בכר/י אלחזוב ק.ה. גבעתיים          
  4/11 6/11 11/9 10/11 ג אבני/א סעדי הפועל ארנון רמת גן      
ג אבני/א סעדי הפועל ארנון רמת גן          
11/9 8/11 11/4 11/7 ג אבני/א סעדי הפועל ארנון רמת גן        
ל לנגר מרשק/י גנדל הישגי כרמיאל          
      11/5 11/8 14/12 א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה  
ג אנגלר/נ עמר טנ''ש נס ציונה/מכבי דימונה          
0/0 ג אנגלר/נ עמר טנ''ש נס ציונה/מכבי דימונה        
         
  11/9 11/4 11/4 ג אנגלר/נ עמר טנ''ש נס ציונה/מכבי דימונה      
ר סלוניקיו/מ לוסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
12/10 11/6 11/8 ר סלוניקיו/מ לוסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
י אדרי/א מצר טניס שולחן חיפה          
    5/11 11/7 9/11 11/7 9/11 ג לוין/ב הורנשטיין טנ''ש נס ציונה/ק.ה. גבעתיים    
א סידלר/א פנחסוב מכבי שהם          
11/8 6/11 11/8 16/18 6/11 א שומר/א זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
א שומר/א זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
  11/9 6/11 8/11 9/11 ג לוין/ב הורנשטיין טנ''ש נס ציונה/ק.ה. גבעתיים      
         
0/0 ג לוין/ב הורנשטיין טנ''ש נס ציונה/ק.ה. גבעתיים        
ג לוין/ב הורנשטיין טנ''ש נס ציונה/ק.ה. גבעתיים          
        13/11 11/8 12/14 9/11 11/8 א אביבי/א שושן הפועל חיפה/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
נ אברמוב/ע ליבוביץ ק.ה. גבעתיים          
0/0 נ אברמוב/ע ליבוביץ ק.ה. גבעתיים        
         
  12/10 11/9 11/7 נ אברמוב/ע ליבוביץ ק.ה. גבעתיים      
י יוסף/ד זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
11/4 3/11 9/11 11/7 11/6 י יוסף/ד זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
י קמק/ע רשף הפועל ארנון רמת גן          
    11/6 11/8 11/8 נ אברמוב/ע ליבוביץ ק.ה. גבעתיים    
א בן-זיו/י עיואן הפועל קריית אונו          
11/3 11/8 11/9 א בן-זיו/י עיואן הפועל קריית אונו        
ע בר שאן/ע מקוב טנ''ש 2007 נתניה/הפועל תל אביב          
  11/9 10/12 9/11 5/11 א ביתן/ר ליבנר מכבי ארזים רמת גן/ק.ה. גבעתיים      
         
0/0 א ביתן/ר ליבנר מכבי ארזים רמת גן/ק.ה. גבעתיים        
א ביתן/ר ליבנר מכבי ארזים רמת גן/ק.ה. גבעתיים          
      11/8 6/11 6/11 4/11 א אלמור/א כוכבי מכבי זכרון יעקב  
ע בן-עמי/א חננאל הפועל קריית אונו          
0/0 ע בן-עמי/א חננאל הפועל קריית אונו        
         
  11/3 11/7 11/4 ע בן-עמי/א חננאל הפועל קריית אונו      
א להב/ע פריץ הפועל אילת          
5/11 3/11 2/11 י אזרי/י ביטון טנ''ש 2007 נתניה        
י אזרי/י ביטון טנ''ש 2007 נתניה          
    4/11 4/11 9/11 א אלמור/א כוכבי מכבי זכרון יעקב    
י נאמן/ל מרוז הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
11/1 11/4 11/6 י נאמן/ל מרוז הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
ע קומל/י נפומניאשצי מכבי רחובות          
  2/11 7/11 8/11 א אלמור/א כוכבי מכבי זכרון יעקב      
         
0/0 א אלמור/א כוכבי מכבי זכרון יעקב        
א אלמור/א כוכבי מכבי זכרון יעקב          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com