ליגת ארצית גברים 2018-2019

ארצית גברים דרום

ארצית גברים דרום

## קבוצות + = - נקודות
1 בית''ר באר שבע M2 18 16 0 2 34
2 הפועל טנ''ש באר שבע M4 18 15 0 3 33
3 מכבי דימונה M2 18 14 0 4 32
4 הפועל אשדוד M3 18 12 0 6 30
5 מכבי רחובות M5 18 9 0 9 27
6 הפועל ירושלים M4 18 8 0 10 26
7 הפועל ערד M1 18 8 0 10 26
8 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 18 3 0 15 21
9 הפועל טנ''ש באר שבע M3 18 4 0 14 20
10 אס''א בן גוריון M1 18 0 0 18 0
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון 28/10/2018 19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:1 הפועל ירושלים M4
רחובות 31/10/2018 19:00 מכבי רחובות M5 2:3 הפועל אשדוד M3
דימונה 19/10/2018 19:00 מכבי דימונה M2 0:3 הפועל ערד M1
אסא בש
31/10/2018
19:00 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל טנ''ש באר שבע M3
19:45 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל טנ''ש באר שבע M4
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל בש
07/11/2018
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 טכני הפועל טנ''ש באר שבע M4
19:45 הפועל טנ''ש באר שבע M3 טכני אס''א בן גוריון M1
20:15 הפועל טנ''ש באר שבע M4 טכני אס''א בן גוריון M1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל בש
21/11/2018
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 מכבי דימונה M2
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:0 הפועל ערד M1
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 הפועל ערד M1
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 1:3 מכבי דימונה M2
רחובות
21/11/2018
19:00 מכבי רחובות M5 2:3 בית''ר באר שבע M2
20:00 הפועל אשדוד M3 3:2 בית''ר באר שבע M2
רחובות
00/00/0000
19:00 הפועל אשדוד M3 טכני אס''א בן גוריון M1
20:00 מכבי רחובות M5 טכני אס''א בן גוריון M1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
דימונה
28/11/2018
19:00 מכבי דימונה M2 2:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 הפועל ערד M1 2:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
דימונה
22/11/2018
20:00 הפועל ערד M1 3:1 הפועל ירושלים M4
21:00 מכבי דימונה M2 1:3 הפועל ירושלים M4
ביתר בש
28/11/2018
19:00 בית''ר באר שבע M2 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M4
20:00 בית''ר באר שבע M2 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
16/12/2018
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 מכבי רחובות M5
19:00 הפועל ירושלים M4 3:0 הפועל אשדוד M3
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 הפועל אשדוד M3
20:00 הפועל ירושלים M4 2:3 מכבי רחובות M5
דימונה
19/12/2018
19:00 מכבי דימונה M2 3:1 בית''ר באר שבע M2
19:00 הפועל ערד M1 טכני אס''א בן גוריון M1
20:00 מכבי דימונה M2 טכני אס''א בן גוריון M1
20:00 הפועל ערד M1 3:0 בית''ר באר שבע M2
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ביתר בש
31/12/2018
18:30 בית''ר באר שבע M2 0:3 הפועל ירושלים M4
19:30 בית''ר באר שבע M2 0:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
02/01/2019 19:00 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל ירושלים M4
20:00 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
הפועל בש
02/01/2019
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 1:3 מכבי רחובות M5
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:1 הפועל אשדוד M3
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 הפועל אשדוד M3
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:0 מכבי רחובות M5
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון
30/01/2019
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M4
19:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 הפועל ירושלים M4 3:0 הפועל טנ''ש באר שבע M4
אשדוד
13/01/2019
19:00 מכבי רחובות M5 3:2 מכבי דימונה M2
19:00 הפועל אשדוד M3 0:3 הפועל ערד M1
20:00 מכבי רחובות M5 3:2 הפועל ערד M1
20:00 הפועל אשדוד M3 3:0 מכבי דימונה M2
ביתר בש 16/01/2019 19:00 בית''ר באר שבע M2 טכני אס''א בן גוריון M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים 28/10/2018 19:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
אשדוד 27/01/2019 19:00 הפועל אשדוד M3 2:3 מכבי רחובות M5
ערד 30/01/2019 19:00 הפועל ערד M1 3:0 מכבי דימונה M2
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
דימונה
13/02/2019
19:00 מכבי דימונה M2 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M4
19:00 הפועל ערד M1 1:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 מכבי דימונה M2 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 הפועל ערד M1 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M4
ביתר בש
13/02/2019
19:00 בית''ר באר שבע M2 1:3 מכבי רחובות M5
19:00 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל אשדוד M3
20:00 בית''ר באר שבע M2 1:3 הפועל אשדוד M3
20:00 אס''א בן גוריון M1 טכני מכבי רחובות M5
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
24/02/2019
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:1 מכבי דימונה M2
19:00 הפועל ירושלים M4 1:3 הפועל ערד M1
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:1 הפועל ערד M1
20:00 הפועל ירושלים M4 3:1 מכבי דימונה M2
תיכון דוד טוביהו
27/02/2019
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 3:1 בית''ר באר שבע M2
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 3:1 בית''ר באר שבע M2
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
אשדוד
10/03/2019
19:00 מכבי רחובות M5 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
19:00 הפועל אשדוד M3 1:3 הפועל ירושלים M4
20:00 מכבי רחובות M5 1:3 הפועל ירושלים M4
20:00 הפועל אשדוד M3 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
ביתר בש
13/03/2019
19:00 בית''ר באר שבע M2 1:3 מכבי דימונה M2
19:00 אס''א בן גוריון M1 טכני הפועל ערד M1
20:00 בית''ר באר שבע M2 0:3 הפועל ערד M1
20:00 אס''א בן גוריון M1 טכני מכבי דימונה M2
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון
10/04/2019
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 בית''ר באר שבע M2
19:00 הפועל ירושלים M4 טכני אס''א בן גוריון M1
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 טכני אס''א בן גוריון M1
20:00 הפועל ירושלים M4 3:1 בית''ר באר שבע M2
רחובות
10/04/2019
19:00 מכבי רחובות M5 3:2 הפועל טנ''ש באר שבע M4
19:00 הפועל אשדוד M3 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 מכבי רחובות M5 0:3 הפועל טנ''ש באר שבע M3
20:00 הפועל אשדוד M3 2:3 הפועל טנ''ש באר שבע M4
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל בש
15/05/2019
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
19:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 1:3 הפועל ירושלים M4
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M4 0:3 הפועל ירושלים M4
20:00 הפועל טנ''ש באר שבע M3 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
ערד
15/05/2019
19:00 מכבי דימונה M2 1:3 מכבי רחובות M5
19:00 הפועל ערד M1 3:1 הפועל אשדוד M3
20:00 מכבי דימונה M2 1:3 הפועל אשדוד M3
20:00 הפועל ערד M1 1:3 מכבי רחובות M5
אסא בש 15/05/2019 19:00 אס''א בן גוריון M1 טכני בית''ר באר שבע M2
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com