ליגת ארצית גברים 2018-2019

ארצית גברים צפון

ארצית גברים צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 אליצור קריית אתא M1 18 18 0 0 36
2 עמותת קריית מוצקין M1 18 15 0 3 33
3 הפועל חיפה M4 18 11 0 7 29
4 הפועל עירוני נוף הגליל M4 18 10 0 8 28
5 טניס שולחן חיפה M1 18 9 0 9 27
6 הפועל חיפה M5 18 7 0 11 25
7 הפועל עירוני צפת M1 18 6 0 12 24
8 הפועל עירוני נוף הגליל M3 18 5 0 13 23 5/3=1.67
9 בית''ר חדרה M1 18 5 0 13 23 3/5=0.60
10 הפועל גליל תחתון M2 18 4 0 14 22
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה 31/10/2018 19:00 הפועל חיפה M4 2:3 הפועל חיפה M5
נצרת עילית 31/10/2018 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
חדרה 31/10/2018 19:00 בית''ר חדרה M1 1:3 טניס שולחן חיפה M1
ק. מוצקין 31/10/2018 19:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:1 אליצור קריית אתא M1
כדורי 31/10/2018 19:00 הפועל גליל תחתון M2 1:3 הפועל עירוני צפת M1
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה 07/11/2018 19:00 הפועל חיפה M5 3:0 הפועל חיפה M4
נצרת עילית 07/11/2018 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עילית
14/11/2018
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 הפועל עירוני צפת M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 2:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:2 הפועל עירוני צפת M1
ק. מוצקין
14/11/2018
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 בית''ר חדרה M1
20:00 אליצור קריית אתא M1 1:3 בית''ר חדרה M1
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 2:3 טניס שולחן חיפה M1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
צפת
28/11/2018
19:00 הפועל עירוני צפת M1 2:3 הפועל חיפה M4
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:2 הפועל חיפה M5
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:0 הפועל חיפה M5
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:2 הפועל חיפה M4
חדרה
28/11/2018
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 בית''ר חדרה M1 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 בית''ר חדרה M1 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
19/12/2018
19:00 הפועל חיפה M4 3:1 אליצור קריית אתא M1
19:00 הפועל חיפה M5 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל חיפה M4 2:3 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל חיפה M5 3:2 אליצור קריית אתא M1
כדורי
19/12/2018
19:00 הפועל עירוני צפת M1 3:1 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל גליל תחתון M2 1:3 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:2 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 טניס שולחן חיפה M1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
30/12/2018
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל חיפה M4
19:00 בית''ר חדרה M1 3:1 הפועל חיפה M5
20:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל חיפה M5
20:00 בית''ר חדרה M1 2:3 הפועל חיפה M4
נצרת עילית
02/01/2019
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 אליצור קריית אתא M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:0 אליצור קריית אתא M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
16/01/2019
19:00 הפועל חיפה M4 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 הפועל חיפה M5 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל חיפה M4 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל חיפה M5 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
קריית אתא
16/01/2019
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל עירוני צפת M1
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 הפועל עירוני צפת M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה 27/01/2019 19:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 בית''ר חדרה M1
ק. אתא 30/01/2019 19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 עמותת קריית מוצקין M1
צפת 30/01/2019 19:00 הפועל עירוני צפת M1 2:3 הפועל גליל תחתון M2
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
צפת
13/02/2019
19:00 הפועל עירוני צפת M1 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M3
טנש חיפה
10/02/2019
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 אליצור קריית אתא M1
19:00 בית''ר חדרה M1 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 טניס שולחן חיפה M1 3:2 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 בית''ר חדרה M1 3:0 אליצור קריית אתא M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
27/02/2019
19:00 הפועל חיפה M4 1:3 הפועל עירוני צפת M1
19:00 הפועל חיפה M5 3:1 הפועל גליל תחתון M2
20:00 הפועל חיפה M4 1:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 הפועל חיפה M5 3:2 הפועל עירוני צפת M1
נצרת עילית
27/02/2019
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:1 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 1:3 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 2:3 טניס שולחן חיפה M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אתא
13/03/2019
19:00 אליצור קריית אתא M1 1:3 הפועל חיפה M4
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 הפועל חיפה M5
20:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל חיפה M5
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 2:3 הפועל חיפה M4
חדרה
13/03/2019
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 הפועל עירוני צפת M1
19:00 בית''ר חדרה M1 3:1 הפועל גליל תחתון M2
20:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 הפועל גליל תחתון M2
20:00 בית''ר חדרה M1 1:3 הפועל עירוני צפת M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
10/04/2019
19:00 הפועל חיפה M4 1:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל חיפה M5 2:3 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל חיפה M4 2:3 בית''ר חדרה M1
20:00 הפועל חיפה M5 0:3 טניס שולחן חיפה M1
ק. מוצקין
27/03/2019
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עילית
19/05/2019
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:2 הפועל חיפה M4
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 2:3 הפועל חיפה M5
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 1:3 הפועל חיפה M5
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:1 הפועל חיפה M4
כדורי
05/06/2019
19:00 הפועל עירוני צפת M1 3:1 אליצור קריית אתא M1
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל עירוני צפת M1 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 אליצור קריית אתא M1
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com