רנקליסט 5 - 2017-2018

נשים א': 3
בנים 13 א': 13
בנים 18 א': 16
בנים 13 א' - מקומות 5-8: 4
בנים 13 א' - מקומות 9-16: 5
בנים 18 א' - מקומות 9-16: 8
גברים א': 15
גברים א' - מקומות 9-16: 7
בנות 15 א': 14
בנות 15 א' - מקומות 9-16: 6
בנים 15 א': 16
בנים 15 א' - מקומות 9-16: 8
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 13 א'; בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
2 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
3 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 5-8
4 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18 א'
5 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
6 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 9-16
7 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 5-8; בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
8 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
9 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
10 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15 א'
11 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל גברים א'
12 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנות 15 א'
13 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 15 א'
14 3797 יניב גולדברג ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 9-16
15 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 15 א'
16 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
17 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א'
18 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנות 15 א'
19 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
20 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים א'
21 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנות 15 א'
22 3074 בן וינטרויב ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 9-16
23 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 9-16
24 600 בן זוסמן טנש ירושלים בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
25 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 18 א'; גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
26 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
27 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
28 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו בנות 15 א'
29 2761 יעל יהוד מכבי שהם בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
30 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 18 א'; גברים א'
31 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 5-8
32 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים א'
33 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
34 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 18 א'
35 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
36 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
37 1839 יובל ליאור ללא מועדון בנים 15 א'
38 3168 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 9-16
39 2267 עידן לרמן ללא מועדון בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
40 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
41 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
42 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 13 א'; בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
43 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15 א'
44 2339 לינל סורקין הישגי כרמיאל בנות 15 א'
45 341 מתן סימון עירוני גבעתיים גברים א'
46 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 15 א'
47 888 יורי פורמן הפועל לוד גברים א'
48 741 גל פרפל הישגי כרמיאל גברים א'
49 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
50 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; בנים 15 א'
51 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16; בנים 15 א'
52 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים א'
53 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'
54 3719 אנדריי רגולביץ' ללא מועדון בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
55 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
56 2922 יעל רייפלר מכבי רחובות בנות 15 א'
57 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנות 15 א'
58 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
59 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' - מקומות 9-16
60 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה גברים א'
61 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 א'; בנים 15 א'
62 2633 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל בנים 13 א'; בנים 13 א' - מקומות 5-8; בנים 15 א'; בנים 15 א' - מקומות 9-16
63 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים א'; גברים א' - מקומות 9-16
64 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 18 א'; בנים 18 א' - מקומות 9-16
65 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים א'
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com