אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

תחרות מנצח 2 3 4
בוגרים דרגה א' (35) גיא אלנסקי
הפועל ארנון רמת גן
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
נשים דרגה א' (17) ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
נטלי רובמן
הפועל לוד
נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
נליה ממלין
בית''ר אשדוד
בנים עד גיל 21 (45) אלעד קופרברג ז''ל
ללא מועדון
רון בורובר
ללא מועדון
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
עידן אוגורצב
מכבי תל אביב
נשים דרגה ב' (10) שירן קלנר
ללא מועדון
ויקטוריה מיכיילוב
ללא מועדון
מור גולדבלום
עירוני גבעתיים
שרי ארנליב
הפועל קריית אונו
בנים 18 (69) איתמר אברמוב
טנ''ש 2007 נתניה
אורי פסקל
ללא מועדון
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
רון בורובר
ללא מועדון
בנות 18 (13) ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
סניורים 40+ (18) אבי נזרין
מכבי בני הרצליה
ציגי דיקשטיין
מכבי בני הרצליה
סמיון לוין
ללא מועדון
צחי פרום
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
סניורים 45+ (11) אלכס קורנברג
הפועל טנ''ש באר שבע
רונן סרגוסי
מכבי תל אביב
יעקב שטינברג
מכבי רחובות
גריגורי סלוצקי
ללא מועדון
סניורים 55+ (14) יוסי רוזנבלט
הפועל אשדוד
מנחם שטיין
הפועל ארנון רמת גן
גנאדי גרינברג
מכבי בני הרצליה
בוריס סמיונוב
הפועל ירושלים
סניורים 60+ (26) אלכסנדר רייזמן
ללא מועדון
דוד מוסקוביץ
ללא מועדון
אברי בן זאב
מכבי רחובות
יאיר שרעבי
מכבי רחובות
סניורים 70+ (7) סמויל שמיס
ללא מועדון
נתן פז
מכבי זכרון יעקב
שלמה זלשניק
ללא מועדון
מרדכי פישמן
ללא מועדון
בנים 15 (72) מתן סימון
עירוני גבעתיים
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
דן סולודר
הפועל לוד
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
בנות 15 (20) חני פלדמן
אליצור קריית אתא
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
ליאל וולך
ללא מועדון
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
בנים 13 (72) זיו יצחק
מכבי שהם
רון דימנט
הישגי כרמיאל
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בנות 13 (20) קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
נטע אלון
ללא מועדון
איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
בנים 11 בית גמר (5) יונתן דבח
ללא מועדון
אלון מרקין
ללא מועדון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
בנים 9 (12) שון ברקטוב
מכבי דימונה
בן יצחק
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
נתן סגל
הישגי כרמיאל
דניאל בסקין
ללא מועדון
בנות 11 (8) רקפת זיידן
ללא מועדון
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
אליס שוייפר
ללא מועדון
רויטל פרנקל
ללא מועדון
בוגרים דרגה ב' (53) גיל ברכה
טנש ירושלים
סרדר אפג'אן
הפועל אילת
אושרי זפרן
אליצור קריית אתא
אלעד אברויה
הפועל אשדוד
בוגרים דרגה ג' (28) ליחי גרינשטיין
עירוני גבעתיים
יואל כהן
הפועל קריית אונו
אנטולי לוינשטיין
הפועל חיפה
אלון לב
הפועל ארנון רמת גן
סניורים 50+ (14) שמואל שור
הפועל אשדוד
נחום שמיס
הפועל חיפה
יעקב בוגן
מכבי תל אביב
יפים גורביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
זוגות בנים 13 (58) זיו יצחק
מכבי שהם
דור אורן
מכבי זכרון יעקב
יואב פריבס
ללא מועדון
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
איתי רוזנברג
ללא מועדון
רון דימנט
הישגי כרמיאל
טל טילקין
הישגי כרמיאל
זוגות בנות 13 (8) נטע אלון
ללא מועדון
נעמי אלון
ללא מועדון
קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
שלי רבינוביץ
ללא מועדון
איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
שרן יצחקוב
ללא מועדון
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
רקפת זיידן
ללא מועדון
מעורב 13 (20) רון דימנט
הישגי כרמיאל
קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
יואב פריבס
ללא מועדון
נטע אלון
ללא מועדון
אביב עמידור
ללא מועדון
נעמי אלון
ללא מועדון
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
זוגות בנים 15 (33) מתן סימון
עירוני גבעתיים
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
גל פרפל
הישגי כרמיאל
יאן שויפר
ללא מועדון
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
דן סולודר
הפועל לוד
בן סורוקין
הפועל ירושלים
אורי יצחקי
ללא מועדון
זוגות בנות 15 (7) אמילי קליין
הישגי כרמיאל
ליאל וולך
ללא מועדון
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
ניקול קוגן
הפועל לוד
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
נטע נובקובסקי
ללא מועדון
גילי לבילב
ללא מועדון
אליסה ירובינסקי
ללא מועדון
מעורב 15 (17) גל פרפל
הישגי כרמיאל
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
מתן סימון
עירוני גבעתיים
ליאל וולך
ללא מועדון
רוי קופיט
ללא מועדון
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
יאן שויפר
ללא מועדון
שרון רוזנבלום
ללא מועדון
זוגות בנים 18 (29) רון בורובר
ללא מועדון
אופק פוני
הפועל קריית אונו
איתמר אברמוב
טנ''ש 2007 נתניה
אורי פסקל
ללא מועדון
עמרי מרכוס
הפועל קריית אונו
יואב פולק
ללא מועדון
סרגיי דנילצנקו
ללא מועדון
שרון בילסון
ללא מועדון
מעורב 18 (9) איתמר אברמוב
טנ''ש 2007 נתניה
ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
ליאור מישוטין
ללא מועדון
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
שרון בילסון
ללא מועדון
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
סרגיי דנילצנקו
ללא מועדון
נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
זוגות גברים (45) רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
יניב שרון
מכבי רחובות
כפיר זילברמן
ללא מועדון
יובל תגר
עירוני גבעתיים
אור בשן
מכבי בני הרצליה
זוגות נשים (10) מרינה קרבצנבקו
ללא מועדון
שרית חוזה
מכבי בני הרצליה
נטלי רובמן
הפועל לוד
ניקול טרוסמן
אליצור קריית אתא
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
כרמית דור
הפועל ירושלים
נוי יוסף
ללא מועדון
זוגות מעורבים (15) שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
נטלי רובמן
הפועל לוד
עמית להב
ללא מועדון
שרית חוזה
מכבי בני הרצליה
יניב שרון
מכבי רחובות
יקטרינה חטמוב
מכבי רחובות
אור בשן
מכבי בני הרצליה
נוי יוסף
ללא מועדון
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com