אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

זוגות בנים 18

1/16 1/8 1/4 1/2 גמר מנצח
י ורדי/ק מירוזוב בית''ר אשדוד          
0/0 י ורדי/ק מירוזוב בית''ר אשדוד        
         
  11/7 8/11 11/6 11/8 י ורדי/ק מירוזוב בית''ר אשדוד      
י ירמיהו/מ טברסקי הפועל לוד          
12/10 9/11 9/11 8/11 ע אופיר/מ קוקוטוב הפועל טירת הכרמל/אליצור קריית אתא        
ע אופיר/מ קוקוטוב הפועל טירת הכרמל/אליצור קריית אתא          
    5/11 9/11 7/11 ע מרכוס/י פולק מועדון טניס שולחן רעננה    
א כהן/ר חכם הפועל גליל תחתון/עירוני גבעתיים          
11/6 11/8 11/9 א כהן/ר חכם הפועל גליל תחתון/עירוני גבעתיים        
נ קלמן/כ פאול הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
  2/11 3/11 3/11 ע מרכוס/י פולק מועדון טניס שולחן רעננה      
ע מרכוס/י פולק מועדון טניס שולחן רעננה          
11/6 11/8 11/3 ע מרכוס/י פולק מועדון טניס שולחן רעננה        
י בן משה/נ וזאנה הפועל גליל תחתון          
      7/11 1/11 5/11 ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו  
ר דוידוב/ד פצ'רסקי הפועל טירת הכרמל/מועדון טניס שולחן רעננה          
0/0 ר דוידוב/ד פצ'רסקי הפועל טירת הכרמל/מועדון טניס שולחן רעננה        
         
  7/11 11/4 11/5 11/9 ר דוידוב/ד פצ'רסקי הפועל טירת הכרמל/מועדון טניס שולחן רעננה      
א אשכנזי/ע דבח עירוני גבעתיים          
8/11 4/11 6/11 א תבורי/מ כהן מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
א תבורי/מ כהן מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
    11/13 8/11 3/11 ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו    
ה איילון/א מזרחי הפועל ירושלים/הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
6/11 11/4 8/11 9/11 י נוטנקו/ב עובדיה הישגי כרמיאל        
י נוטנקו/ב עובדיה הישגי כרמיאל          
  8/11 11/6 6/11 13/15 ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו      
         
0/0 ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו        
ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו          
        11/2 4/11 11/7 11/9 ר בורובר/א פוני הפועל קריית אונו
א אברמוב/א פסקל מכבי זכרון יעקב          
0/0 א אברמוב/א פסקל מכבי זכרון יעקב        
         
  11/4 11/6 11/5 א אברמוב/א פסקל מכבי זכרון יעקב      
ד סער/ל רצון הפועל ירושלים          
7/11 8/11 6/11 א טיירו/ד פצ'רסקי מועדון טניס שולחן רעננה        
א טיירו/ד פצ'רסקי מועדון טניס שולחן רעננה          
    11/7 11/7 11/9 א אברמוב/א פסקל מכבי זכרון יעקב    
מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע          
11/6 11/5 11/6 מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע        
         
  7/11 11/7 7/11 12/10 11/4 מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע      
ש שמיר/ר ינקלביץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
5/11 7/11 5/11 א חיים/א עמנואלי עירוני גבעתיים        
א חיים/א עמנואלי עירוני גבעתיים          
      11/7 11/7 11/7 א אברמוב/א פסקל מכבי זכרון יעקב  
ס דנילצנקו/ש בילסון הישגי כרמיאל          
11/0 11/0 11/0 ס דנילצנקו/ש בילסון הישגי כרמיאל        
נ שורצולד/א דיין הפועל קריית אונו/מכבי שהם          
  11/8 11/5 9/11 11/7 ס דנילצנקו/ש בילסון הישגי כרמיאל      
מ גרשון/פ לוין הפועל ירושלים          
11/3 11/6 11/5 מ גרשון/פ לוין הפועל ירושלים        
י שי/ג דויטש בית''ר באר שבע          
    6/11 6/11 11/7 11/8 12/10 ס דנילצנקו/ש בילסון הישגי כרמיאל    
א שטיין/י בץ הפועל ירושלים/טנש ירושלים          
11/0 11/0 11/0 א שטיין/י בץ הפועל ירושלים/טנש ירושלים        
ב כהן/י קורן הפועל טירת הכרמל          
  8/11 11/7 11/5 2/11 5/11 מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע      
         
0/0 מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע        
מ לוינסקי/ז גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע          
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com