אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

זוגות בנים 15

1/16 1/8 1/4 1/2 גמר מנצח
מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב          
11/8 12/10 11/4 14/12 מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב        
ע צוק שגיא/ש זאבי הפועל גליל תחתון          
  11/3 11/1 11/5 מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב      
ר זלמנוביץ/א דיין מכבי שהם          
10/12 11/6 9/11 11/4 11/8 ר זלמנוביץ/א דיין מכבי שהם        
ע בן-טוב/ת חדד עירוני גבעתיים          
    12/10 11/5 11/5 מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב    
א ברוך/נ בלטיאנסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
11/0 11/0 11/0 א ברוך/נ בלטיאנסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
א פיירשטיין/א יהודה עירוני גבעתיים          
  9/11 11/9 4/11 7/11 י שוסטרמן/ר קופיט הפועל טירת הכרמל/אליצור קריית אתא      
ר אלבז/ד צרפתי הפועל אשדוד/בית''ר אשדוד          
2/11 4/11 1/11 י שוסטרמן/ר קופיט הפועל טירת הכרמל/אליצור קריית אתא        
י שוסטרמן/ר קופיט הפועל טירת הכרמל/אליצור קריית אתא          
      11/4 11/6 11/5 מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב  
ו פורמן/ד סולודר הפועל טנ''ש באר שבע/הפועל לוד          
11/8 11/7 11/8 ו פורמן/ד סולודר הפועל טנ''ש באר שבע/הפועל לוד        
ע שחף/נ לוריא טניס שולחן חיפה/אס''א טכניון          
  11/4 11/6 11/2 ו פורמן/ד סולודר הפועל טנ''ש באר שבע/הפועל לוד      
י הרפז/ד צורף מכבי מתנ''ס כפר יונה          
0/11 0/11 0/11 י לרמן/י בר הפועל גליל תחתון        
י לרמן/י בר הפועל גליל תחתון          
    11/8 11/6 11/5 ו פורמן/ד סולודר הפועל טנ''ש באר שבע/הפועל לוד    
ב פומפס/ל משעל עירוני גבעתיים          
2/11 6/11 12/10 11/8 7/11 טעות/נ בויאנובר בית''ר אשדוד/הפועל אשדוד        
טעות/נ בויאנובר בית''ר אשדוד/הפועל אשדוד          
  5/11 11/9 7/11 6/11 ד מוטין/י שגב הפועל טירת הכרמל      
ד מויאל/ג אלהרר הפועל אילת          
1/11 1/11 3/11 ד מוטין/י שגב הפועל טירת הכרמל        
ד מוטין/י שגב הפועל טירת הכרמל          
        11/7 11/7 11/5 מ סימון/א בן ארי הפועל קריית אונו/מכבי זכרון יעקב
ג פרפל/י שויפר הישגי כרמיאל          
11/2 11/5 12/10 ג פרפל/י שויפר הישגי כרמיאל        
ע דורון/א עמידור הפועל ירושלים          
  11/4 11/6 11/4 ג פרפל/י שויפר הישגי כרמיאל      
ש מועלם/א שמואלי הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה          
11/8 7/11 11/9 8/11 4/11 נ שפירו/ע הרשקו הפועל בת ים        
נ שפירו/ע הרשקו הפועל בת ים          
    5/11 12/10 11/8 11/7 ג פרפל/י שויפר הישגי כרמיאל    
ד הללי/ל פשנוב הפועל טירת הכרמל          
9/1 1/11 12/10 7/11 נ אשר/ט בשן בית''ר אשדוד        
נ אשר/ט בשן בית''ר אשדוד          
  9/11 4/11 7/11 ע צוק שגיא/נ ראובני הפועל גליל תחתון      
ש סידלר/א כהן מכבי שהם          
5/11 6/11 8/11 ע צוק שגיא/נ ראובני הפועל גליל תחתון        
ע צוק שגיא/נ ראובני הפועל גליל תחתון          
      11/6 11/8 11/7 ג פרפל/י שויפר הישגי כרמיאל  
א רוטנברג/א עדה הפועל טירת הכרמל          
11/5 12/10 12/10 א רוטנברג/א עדה הפועל טירת הכרמל        
ר לוי/ח עזריה מכבי שהם          
  9/11 13/15 5/11 א דניאל/א שם-טוב הפועל קריית אונו      
א דניאל/א שם-טוב הפועל קריית אונו          
11/5 11/5 14/12 א דניאל/א שם-טוב הפועל קריית אונו        
נ ליצי/ת ברנס הישגי כרמיאל/עירוני גבעתיים          
    10/12 11/9 13/11 4/11 10/12 ב סורוקין/א יצחקי הפועל ירושלים    
ר צוק שגיא/א שמואלי הפועל גליל תחתון          
8/11 11/6 11/7 9/11 11/7 ר צוק שגיא/א שמואלי הפועל גליל תחתון        
א קורבקוב/ט אוקון ללא מועדון/הפועל טירת הכרמל          
  9/11 9/11 12/10 11/13 ב סורוקין/א יצחקי הפועל ירושלים      
א דרוטבויז/ר אלבז בית''ר אשדוד/הפועל אשדוד          
2/11 4/11 5/11 ב סורוקין/א יצחקי הפועל ירושלים        
ב סורוקין/א יצחקי הפועל ירושלים          
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com