אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

זוגות בנים 13

1/32

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה            
0/0 י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה          
           
  11/3 11/7 11/6 י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה        
נ חראזי/א עזריאל עירוני גבעתיים            
0/11 0/11 0/11 א דהאן/ד הרשקו הפועל בת ים          
א דהאן/ד הרשקו הפועל בת ים            
    11/4 11/5 11/3 י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה      
ד ישראלי/נ ארגוב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
3/11 4/11 7/11 ב יצחק/ח מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
ב יצחק/ח מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
  9/11 11/1 12/10 11/9 ב יצחק/ח מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
ר גבאי/א אגמון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
9/11 11/9 12/14 11/5 7/11 ע קומפורטי/ע יחזקאל עירוני גבעתיים          
ע קומפורטי/ע יחזקאל עירוני גבעתיים            
      11/9 12/10 8/11 11/9 י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה    
א מרגלית/ע קרמר עירוני גבעתיים/ללא מועדון            
0/11 0/11 0/11 ר אוישר/ד לב הפועל טנ''ש באר שבע          
ר אוישר/ד לב הפועל טנ''ש באר שבע            
  11/6 11/2 4/11 10/12 11/4 ר אוישר/ד לב הפועל טנ''ש באר שבע        
ע גורן/ס פליפנקו הישגי כרמיאל            
11/5 11/6 11/5 ע גורן/ס פליפנקו הישגי כרמיאל          
ש עמנואלי/י גלזר עירוני גבעתיים            
    11/13 9/11 11/8 11/9 10/12 מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים      
נ באומל/ע תורג'מן מכבי שהם            
6/11 4/11 9/11 מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים          
מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים            
  12/10 11/8 11/7 מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים        
           
0/0 א שלום/ע רייזמן הפועל ירושלים          
א שלום/ע רייזמן הפועל ירושלים            
        12/10 8/11 4/11 11/9 11/5 י פריבס/מ פרנק הפועל באר טוביה  
א חננאל/א רוזנברג הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה            
0/0 א חננאל/א רוזנברג הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה          
           
  11/0 11/0 11/0 א חננאל/א רוזנברג הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה        
א חיים/נ שמיל עירוני גבעתיים            
5/11 8/11 8/11 ג רון/מ פרפליצקי לנד&סקיי          
ג רון/מ פרפליצקי לנד&סקיי            
    11/9 11/7 11/6 א חננאל/א רוזנברג הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה      
ע שחק/ר שהינו מכבי שהם            
9/11 11/9 11/9 11/7 ע שחק/ר שהינו מכבי שהם          
י חלווה/מ רוגל הפועל גליל תחתון            
  11/5 12/10 9/11 11/4 ע שחק/ר שהינו מכבי שהם        
נ אברהם/נ חוטורסקי הישגי כרמיאל            
0/11 0/11 0/11 מ רביב/ע הראל הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
מ רביב/ע הראל הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
      9/11 11/4 11/8 12/10 א חננאל/א רוזנברג הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה    
א סולומון/ר שאבי עירוני גבעתיים            
11/4 11/8 11/7 א סולומון/ר שאבי עירוני גבעתיים          
א הרפז/ל אורצלוב מכבי מתנ''ס כפר יונה            
  10/12 11/8 4/11 3/11 ע לוי/ש אלי צדק הפועל גליל תחתון        
י ציפורה/א הלפרן אליצור קריית אתא            
3/11 11/7 5/11 9/11 ע לוי/ש אלי צדק הפועל גליל תחתון          
ע לוי/ש אלי צדק הפועל גליל תחתון            
    11/9 11/9 10/12 7/11 10/12 ל קוסטינסקי/ט ישראלי הפועל טירת הכרמל      
א תצבי/ע זלסקי עירוני גבעתיים            
11/8 15/17 13/11 11/8 א תצבי/ע זלסקי עירוני גבעתיים          
ש אבני/נ ניר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
  2/11 0/11 6/11 ל קוסטינסקי/ט ישראלי הפועל טירת הכרמל        
           
0/0 ל קוסטינסקי/ט ישראלי הפועל טירת הכרמל          
ל קוסטינסקי/ט ישראלי הפועל טירת הכרמל            
          11/13 9/11 9/11 10/12 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב
ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב            
0/0 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב          
           
  11/1 11/7 11/1 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב        
ת פומפן/ק לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
11/0 11/0 11/0 ת פומפן/ק לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
ע חן/ש עמנואלי עירוני גבעתיים            
    11/8 11/8 11/7 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב      
ע דים/נ ירושלמי עירוני גבעתיים            
2/11 9/11 4/11 ע טרוסמן/י ציפורה אליצור קריית אתא          
ע טרוסמן/י ציפורה אליצור קריית אתא            
  4/11 7/11 8/11 ש שר/ע קורנגרין בית''ר באר שבע        
י בלקין/מ חיון הפועל אילת            
12/14 8/11 11/8 6/11 ש שר/ע קורנגרין בית''ר באר שבע          
ש שר/ע קורנגרין בית''ר באר שבע            
      11/8 11/8 11/4 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב    
ק פלדוס/ר מלדסי הפועל עירוני נוף הגליל            
11/9 11/8 7/11 11/5 ק פלדוס/ר מלדסי הפועל עירוני נוף הגליל          
א איפרגן/ע איפרגן בית''ר באר שבע            
  11/7 11/2 11/4 ק פלדוס/ר מלדסי הפועל עירוני נוף הגליל        
ת ארצי/ע לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
4/11 2/11 5/11 א שחק/ש שירזי מכבי שהם          
א שחק/ש שירזי מכבי שהם            
    9/11 7/11 5/11 ג קוחלי/י קרמזין הפועל טירת הכרמל      
כ בדיחי/י דבח עירוני גבעתיים            
11/0 11/0 11/0 כ בדיחי/י דבח עירוני גבעתיים          
ע ויזר/ר תורגמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
  14/12 0/11 4/11 9/11 ג קוחלי/י קרמזין הפועל טירת הכרמל        
           
0/0 ג קוחלי/י קרמזין הפועל טירת הכרמל          
ג קוחלי/י קרמזין הפועל טירת הכרמל            
        11/8 6/11 11/7 11/5 ז יצחק/ד אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי זכרון יעקב  
י הס/א מרקין מכבי תל אביב/בית''ר ראשון לציון            
0/0 י הס/א מרקין מכבי תל אביב/בית''ר ראשון לציון          
           
  13/15 11/4 11/4 11/3 י הס/א מרקין מכבי תל אביב/בית''ר ראשון לציון        
נ סגל/ד בסקין הישגי כרמיאל/הפועל עירוני נוף הגליל            
8/11 11/9 11/6 11/4 נ סגל/ד בסקין הישגי כרמיאל/הפועל עירוני נוף הגליל          
ר כהן/י גפן עירוני גבעתיים            
    9/11 9/11 11/5 11/5 10/12 א זבולוני/ר סמוטריצקי הפועל קריית אונו/אליצור קריית אתא      
ש ברקטוב/י אזרנקוב בית''ר באר שבע            
12/10 5/11 12/10 6/11 5/11 א זבולוני/ר סמוטריצקי הפועל קריית אונו/אליצור קריית אתא          
א זבולוני/ר סמוטריצקי הפועל קריית אונו/אליצור קריית אתא            
  13/11 11/7 8/11 11/8 א זבולוני/ר סמוטריצקי הפועל קריית אונו/אליצור קריית אתא        
ס סוסק/ת חייק עירוני גבעתיים            
2/11 4/11 5/11 ת סידלר/א פוקס מכבי שהם          
ת סידלר/א פוקס מכבי שהם            
      10/12 3/11 8/11 ר דימנט/ט טילקין הישגי כרמיאל    
י קוחלי/ד רזניק הפועל טירת הכרמל            
11/9 11/9 10/12 11/7 י קוחלי/ד רזניק הפועל טירת הכרמל          
ש סידנר/ר דור עירוני גבעתיים            
  11/7 7/11 7/11 7/11 א פינקלשטיין/ע פנסו מכבי בני הרצליה/הפועל קריית אונו        
א פינקלשטיין/ע פנסו מכבי בני הרצליה/הפועל קריית אונו            
0/0 א פינקלשטיין/ע פנסו מכבי בני הרצליה/הפועל קריית אונו          
           
    8/11 7/11 4/11 ר דימנט/ט טילקין הישגי כרמיאל      
י הופמן/ע חן עירוני גבעתיים            
6/11 6/11 5/11 י מובסוביץ/ש פולק הפועל גליל תחתון          
י מובסוביץ/ש פולק הפועל גליל תחתון            
  9/11 9/11 5/11 ר דימנט/ט טילקין הישגי כרמיאל        
           
0/0 ר דימנט/ט טילקין הישגי כרמיאל          
ר דימנט/ט טילקין הישגי כרמיאל            
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com