אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

בוגרים דרגה ג'

1/16 1/8 1/4 1/2 גמר מנצח
סרגיי רקוב בית''ר ראשון לציון          
0/0 סרגיי רקוב בית''ר ראשון לציון        
         
  11/9 8/11 7/11 10/12 יואל כהן מועדון טניס שולחן רעננה      
יואל כהן מועדון טניס שולחן רעננה          
11/0 11/0 11/0 יואל כהן מועדון טניס שולחן רעננה        
דורון רון לנד&סקיי          
    11/9 11/7 9/11 11/3 יואל כהן מועדון טניס שולחן רעננה    
מאיר פריבס הפועל באר טוביה          
8/11 9/11 8/11 אנטולי זמרין הפועל טירת הכרמל        
אנטולי זמרין הפועל טירת הכרמל          
  11/5 9/11 11/8 11/5 אנטולי זמרין הפועל טירת הכרמל      
רוברט דראט לנד&סקיי          
11/6 11/2 12/10 רוברט דראט לנד&סקיי        
אייל עינבר חיפה          
      16/14 13/11 11/7 יואל כהן מועדון טניס שולחן רעננה  
אנטולי לוינשטיין הפועל טירת הכרמל          
6/11 11/6 11/8 11/7 אנטולי לוינשטיין הפועל טירת הכרמל        
רועי אוחיון עירוני גבעתיים          
  11/6 11/8 11/9 אנטולי לוינשטיין הפועל טירת הכרמל      
גיל אלבר מכבי זכרון יעקב          
11/0 11/0 11/0 גיל אלבר מכבי זכרון יעקב        
טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
    11/5 4/11 11/6 11/3 אנטולי לוינשטיין הפועל טירת הכרמל    
פבל פרנקל בית''ר באר שבע          
11/4 14/12 11/5 פבל פרנקל בית''ר באר שבע        
צבי ענבר טניס שולחן חיפה          
  11/6 11/6 11/6 פבל פרנקל בית''ר באר שבע      
         
0/0 דניאל בהונקר בית''ר ראשון לציון        
דניאל בהונקר בית''ר ראשון לציון          
        11/4 6/11 7/11 7/11 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים
אלון לב הפועל ארנון רמת גן          
11/9 11/6 11/5 אלון לב הפועל ארנון רמת גן        
שלמה רוזנטל הפועל גליל תחתון          
  11/5 9/11 9/11 11/7 11/3 אלון לב הפועל ארנון רמת גן      
איל קרן עירוני גבעתיים          
11/5 11/8 7/11 5/11 9/11 יגור קיסרי בית הלוחם חיפה        
יגור קיסרי בית הלוחם חיפה          
    11/6 11/9 11/8 אלון לב הפועל ארנון רמת גן    
מיכאל פלדמן הפועל טירת הכרמל          
0/11 0/11 0/11 צחי גיגי מכבי כפר המכביה        
צחי גיגי מכבי כפר המכביה          
  11/8 6/11 8/11 11/6 11/9 צחי גיגי מכבי כפר המכביה      
דניאל דרזנר לנד&סקיי          
11/8 12/10 5/11 12/10 דניאל דרזנר לנד&סקיי        
שלומי פרנק הפועל באר טוביה          
      11/7 9/11 5/11 12/14 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים  
יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע          
11/4 9/11 11/6 11/3 יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע        
דניס בטלין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
  11/5 7/11 11/7 11/4 יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע      
רוסטיסלב אוסטרובסקי טניס שולחן חיפה          
9/11 3/11 8/11 איגור קושקרוב טנ''ש באר-שבע        
איגור קושקרוב טנ''ש באר-שבע          
    6/11 2/11 7/11 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים    
משה דראט לנד&סקיי          
8/11 0/11 3/11 יפתח נשרי הפועל קריית אונו        
יפתח נשרי הפועל קריית אונו          
  9/11 8/11 10/12 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים      
         
0/0 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים        
ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים          
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com