אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן

בנים עד גיל 21

1/32

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

מיכאל טאובר ק.ה. גבעתיים            
0/0 מיכאל טאובר ק.ה. גבעתיים          
           
  11/7 11/9 11/4 מיכאל טאובר ק.ה. גבעתיים        
ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע            
9/11 11/7 6/11 8/11 יובל ורדי בית''ר אשדוד          
יובל ורדי בית''ר אשדוד            
    11/6 11/6 11/7 מיכאל טאובר ק.ה. גבעתיים      
נתנאל וזאנה הפועל גליל תחתון            
9/11 7/11 7/11 מיכאל טברסקי הפועל לוד          
מיכאל טברסקי הפועל לוד            
  11/7 11/9 4/11 3/11 7/11 דן באייר הפועל עירוני נוף הגליל        
           
0/0 דן באייר הפועל עירוני נוף הגליל          
דן באייר הפועל עירוני נוף הגליל            
      5/11 7/11 11/7 6/11 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה    
מתן סימון הפועל קריית אונו            
0/0 מתן סימון הפועל קריית אונו          
           
  11/4 11/9 11/4 מתן סימון הפועל קריית אונו        
איליה גורבטוב הפועל לוד            
7/11 11/6 13/15 10/12 יואב פולק הפועל מעוף רעננה          
יואב פולק הפועל מעוף רעננה            
    8/11 9/11 8/11 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה      
יונתן שיפמן הישגי כרמיאל            
10/12 4/11 7/11 דקל מוטין הפועל טירת הכרמל          
דקל מוטין הפועל טירת הכרמל            
  4/11 7/11 11/13 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה        
           
0/0 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה          
אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה            
        11/9 11/1 11/6 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה  
אופק פוני הפועל קריית אונו            
0/0 אופק פוני הפועל קריית אונו          
           
  11/4 8/11 11/5 9/11 11/7 אופק פוני הפועל קריית אונו        
           
0/0 רותם צוק שגיא הפועל גליל תחתון          
רותם צוק שגיא הפועל גליל תחתון            
    11/6 12/10 11/9 אופק פוני הפועל קריית אונו      
אופיר חיים ק.ה. גבעתיים            
13/11 11/4 11/4 אופיר חיים ק.ה. גבעתיים          
מקסים קוקוטוב אליצור קריית אתא            
  7/11 11/9 12/10 13/11 אופיר חיים ק.ה. גבעתיים        
           
0/0 קוסטה מירוזוב בית''ר אשדוד          
קוסטה מירוזוב בית''ר אשדוד            
      5/11 8/11 8/11 רונאל דוידוב הפועל טירת הכרמל    
אדר שקד הפועל לוד            
0/0 אדר שקד הפועל לוד          
           
  12/10 11/7 11/8 אדר שקד הפועל לוד        
פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע            
0/11 0/11 0/11 שרון בילסון הישגי כרמיאל          
שרון בילסון הישגי כרמיאל            
    3/11 7/11 8/11 רונאל דוידוב הפועל טירת הכרמל      
אביתר טיירו הפועל מעוף רעננה            
0/11 0/11 0/11 אורי פסקל מכבי זכרון יעקב          
אורי פסקל מכבי זכרון יעקב            
  11/6 6/11 6/11 5/11 רונאל דוידוב הפועל טירת הכרמל        
           
0/0 רונאל דוידוב הפועל טירת הכרמל          
רונאל דוידוב הפועל טירת הכרמל            
          13/11 11/9 12/10 אלעד קופרברג ז''ל טנ''ש 2007 נתניה
טוהר מלול הפועל גליל תחתון            
0/0 טוהר מלול הפועל גליל תחתון          
           
  0/11 0/11 0/11 אור עמנואלי ק.ה. גבעתיים        
אור עמנואלי ק.ה. גבעתיים            
11/9 8/11 11/8 7/11 11/4 אור עמנואלי ק.ה. גבעתיים          
יוני ירמיהו הפועל לוד            
    8/11 11/5 11/9 6/11 13/11 אור עמנואלי ק.ה. גבעתיים      
יואל כהן הפועל קריית אונו            
8/11 9/11 9/11 איתי דוד הפועל טירת הכרמל          
איתי דוד הפועל טירת הכרמל            
  11/8 11/8 2/11 11/8 איתי דוד הפועל טירת הכרמל        
יובל נוטנקו הישגי כרמיאל            
12/10 12/10 6/11 11/4 יובל נוטנקו הישגי כרמיאל          
זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע            
      5/11 5/11 5/11 רון בורובר הפועל קריית אונו    
רון בורובר הפועל קריית אונו            
0/0 רון בורובר הפועל קריית אונו          
           
  11/4 11/4 11/4 רון בורובר הפועל קריית אונו        
מרק פירגר הפועל אשדוד            
0/11 0/11 0/11 לירן בודניוק הפועל עירוני נוף הגליל          
לירן בודניוק הפועל עירוני נוף הגליל            
    11/3 11/7 11/7 רון בורובר הפועל קריית אונו      
דניאל שנדלר הישגי כרמיאל            
0/0 דניאל שנדלר הישגי כרמיאל          
           
  15/13 11/5 11/9 דניאל שנדלר הישגי כרמיאל        
           
0/0 ליאור מישוטין ק.ה. גבעתיים          
ליאור מישוטין ק.ה. גבעתיים            
        5/11 9/11 11/6 11/7 11/8 רון בורובר הפועל קריית אונו  
עידן אוגורצב הפועל טירת הכרמל            
0/0 עידן אוגורצב הפועל טירת הכרמל          
           
  11/7 11/2 12/10 עידן אוגורצב הפועל טירת הכרמל        
רועי אוחיון ק.ה. גבעתיים            
11/8 4/11 11/9 11/5 רועי אוחיון ק.ה. גבעתיים          
אלון ארנליב הפועל לוד            
    11/9 11/8 11/8 עידן אוגורצב הפועל טירת הכרמל      
נאור סלובוצקי ק.ה. גבעתיים            
11/5 11/3 11/8 נאור סלובוצקי ק.ה. גבעתיים          
דור ויטנברג הפועל טנ''ש באר שבע            
  8/11 11/9 11/5 6/11 7/11 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון        
           
0/0 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון          
ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון            
      18/20 11/5 11/3 7/11 11/6 עידן אוגורצב הפועל טירת הכרמל    
עמרי מרכוס הפועל מעוף רעננה            
0/0 עמרי מרכוס הפועל מעוף רעננה          
           
  11/7 11/9 11/9 עמרי מרכוס הפועל מעוף רעננה        
           
0/0 בר-אושר עובדיה הישגי כרמיאל          
בר-אושר עובדיה הישגי כרמיאל            
    12/10 11/7 8/11 10/12 11/9 עמרי מרכוס הפועל מעוף רעננה      
יובל שגב הפועל טירת הכרמל            
5/11 4/11 6/11 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב          
אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב            
  5/11 3/11 7/11 אור בשן הפועל קריית אונו        
           
0/0 אור בשן הפועל קריית אונו          
אור בשן הפועל קריית אונו            
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com