אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן

בנים 9: 16
בנות 9: 9
בנים 11: 37
בנות 11: 16
בנים 13: 57
בנות 13: 14
בנים 15: 60
בנות 15: 8
בנים 18: 54
בנות 18: 11
בנים 21: 16
גברים ג: 75
גברים ב: 34
גברים א: 35
נשים א: 15
נשים ב: 12
סניורים 40 : 16
סניורים 50: 20
סניורים 60: 24
סניורים 70: 16
זוגות גברים: 48
זוגות נשים: 9
זוגות בנים 18: 22
זוגות בנות 15-18: 7
זוגות בנים 15: 19
זוגות בנים 13: 33
זוגות בנות 13: 12
זוגות בנים 21: 0
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2188 שארלי אבגי הפועל נצרת עילית גברים ג; זוגות גברים (א. לפיצקי)
2 2920 עדי אביאני מכבי בני הרצליה גברים ג
3 397 אילן אביבי הפועל חיפה סניורים 60; זוגות גברים (ג. אביבי)
4 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. אלמור)
5 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים ב; זוגות גברים (א. אביבי)
6 3767 אילי שאול אביטבול ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (א. ישראלי)
7 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (ל. קליין)
8 3953 בינימין אברהמוף טנ''ש 2007 נתניה גברים ג
9 935 אלעד אברויה הפועל אשדוד גברים א
10 3181 נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים בנים 11; זוגות בנים 13 (ת. נעמה)
11 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים א
12 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל בנות 18; נשים א; זוגות נשים (ש. גלמן); זוגות בנות 15-18 (ו. קרלין)
13 2949 עומר אהרונוביץ ללא מועדון בנים 13
14 509 רועי אוחיון ללא מועדון גברים ג; זוגות גברים (א. גד)
15 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. זוילי)
16 961 איתי אוניק מכבי בני הרצליה סניורים 40
17 3772 דניאל אוסדצי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 50
18 3757 גיא אוסטפלד ללא מועדון בנים 15
19 3790 עומרי אוסטריונג טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (נ. טל)
20 3740 נועם אוסניס הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים (ב. שלפמן)
21 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 50; זוגות גברים (ר. מיכאלה)
22 3999 אורי אורליצקי טנ''ש 2007 נתניה בנים 13
23 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ג. קוחלי)
24 2902 יצחק אורן הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70
25 2846 יוסף אזולאי מכבי תל אביב סניורים 60
26 3163 יואב אזרד הפועל גליל תחתון בנים 11; זוגות בנים 13 (א. מור יוסף)
27 3677 יהונתן אזרי טנ''ש 2007 נתניה בנים 13
28 4178 מנחם אטקין ללא מועדון סניורים 60
29 705 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים בנים 18; זוגות בנים 18 (א. מרקין)
30 2963 אלכסנדר איוונוב ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. קאופמן)
31 2046 ניקול איוונוב הישגי כרמיאל בנות 18; זוגות בנות 15-18 (נ. שער)
32 1768 אורן אילוז ללא מועדון גברים ג
33 3075 לאון איסחק ברקים לבנים גברים ג
34 2203 יהונתן איתן ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. טרוסמן)
35 4047 יאיר אלדד הפועל קריית אונו בנים 15; זוגות בנים 15 (מ. מזרחי)
36 3781 אילאיי אלדורות ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. שטינבך)
37 1049 נטע אלון ללא מועדון בנות 18; זוגות נשים (א. קרונפלד); זוגות בנות 15-18 (א. קרונפלד)
38 2927 נועם אלוש ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ס. סוקולוב)
39 2807 עידו אלטרץ הפועל ירושלים בנים 13; זוגות בנים 15 (ע. כהן)
40 2997 דוד אלכסנדרוביץ הפועל לוד גברים ב; זוגות גברים (א. שחק)
41 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. שפיגלמן)
42 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 11; זוגות בנים 13 (א. אביבי)
43 2281 שליו אלפסי ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (י. אסינובסקי)
44 4056 הראל אמורס הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (מ. נשיא)
45 3993 אוריאל אמזלג ללא מועדון בנים 15
46 1010 פרדי אמינוב הפועל בת ים סניורים 60
47 1781 אדם אמיר ק.ה. גבעתיים בנים 15
48 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים ג; זוגות גברים (ד. בן שיטרית)
49 4183 אמי אסטיס ללא מועדון בנות 9
50 2647 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. אלפסי)
51 991 דמיטרי אסקוטסקי מכבי דימונה סניורים 50; זוגות גברים (פ. פרנקל)
52 4066 אוראל אסרף הפועל ירושלים בנים 11
53 1512 אלעד אסרף הפועל נצרת עילית גברים ב; זוגות גברים (ת. וולוך)
54 926 שימי אסרף הפועל נצרת עילית גברים ב; זוגות גברים (נ. דהן)
55 3088 גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו גברים ג
56 4171 ליאור ארז טנ''ש 2007 נתניה בנים 13
57 2945 יעקובוב ארטור הפועל חולון זוגות גברים (ש. שאדי)
58 890 רועי ארליך מכבי תל אביב סניורים 40
59 3775 און ארמי ק.ה. גבעתיים בנים 15
60 1107 שרי ארנליב הפועל קריית אונו נשים ב
61 820 אושר אשכנזי מכבי שהם בנים 21; גברים א; זוגות גברים (א. שורצולד)
62 986 משה באבא הפועל ארנון רמת גן גברים ג
63 948 דניאל בהונקר מכבי רחובות גברים ב; זוגות גברים (א. חטמוב)
64 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב סניורים 50
65 3943 איתמר בורודטי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ד. לייב)
66 3185 יהודית בורנשטיין הפועל בת ים בנות 11; זוגות בנות 13 (א. לויתן)
67 4035 שלמה ביגר הפועל קריית אונו גברים ג
68 2857 מתן ביטון עמותת קריית מוצקין גברים ג
69 1586 חן בילסון הישגי כרמיאל בנים 18; זוגות בנים 18 (ר. דימנט)
70 2928 אדם ביריוקוב הפועל בת ים בנים 13
71 2591 עידן בירן הפועל מבשרת ציון בנים 15; זוגות בנים 15 (א. סמורי)
72 4191 אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן בנים 11; זוגות בנים 13 (ג. ניסים)
73 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (י. קוחלי)
74 2863 בן בכר ללא מועדון בנים 13
75 4179 אלקסנדר בליאחוב טנש ירושלים סניורים 50
76 4195 בן בליסה הפועל קריית אונו בנים 9
77 3646 יבגני בלמן הפועל בת ים גברים ב
78 895 אדם בלנק בית''ר רמלה גברים ב
79 929 יניב בלנק בית''ר רמלה גברים ב; זוגות גברים (ד. גולן)
80 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע בנות 18
81 524 אביב בן ארי ק.ה. גבעתיים בנים 21; גברים א; זוגות גברים (מ. סימון)
82 894 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים גברים א
83 1204 חביב בן דוד בית''ר באר שבע גברים ב
84 1005 אברי בן זאב מכבי רחובות סניורים 70
85 2906 תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין סניורים 40
86 2287 מאור בן ציון הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. רחליס)
87 303 דני בן שיטרית הפועל ירושלים גברים ג; זוגות גברים (ד. אסוביץ)
88 2830 עמית בן-עמי הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (א. חננאל)
89 2919 רוי בן-עמי ללא מועדון בנים 15
90 2596 אמנון בן-שחר מכבי בני הרצליה סניורים 50
91 2973 ניר בנאי הפועל קריית אונו גברים ג; זוגות גברים (א. קוליקוב)
92 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9; זוגות בנים 13 (ר. בניימין)
93 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9; זוגות בנים 13 (א. בניימין)
94 1874 אורן בסן מכבי שהם בנים 18; זוגות בנים 18 (מ. חרקובר)
95 140 יובל בץ טנש ירושלים בנים 21; גברים ב; זוגות גברים (ג. הזו)
96 2369 הילי ברבי הפועל לוד בנים 15
97 4174 אריאל ברגינסקי בית''ר באר שבע בנים 11
98 2457 שי ברגר הפועל אשדוד גברים ג
99 4107 מירון ברזין הפועל בת ים בנים 9
100 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה בנות 18; זוגות בנות 15-18 (א. קרבצוב)
101 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנות 15; זוגות בנות 15-18 (ע. טנא)
102 1540 עירן ברנזון הפועל עירוני צפת גברים ג
103 3807 פלג ברני סקין מכבי רחובות בנים 13
104 2569 אדל ברנסקי הפועל נצרת עילית בנות 13; זוגות בנות 13 (ע. גנטמן)
105 4147 שחר ברנשטין ללא מועדון בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. רשף)
106 2938 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (ע. מיינצר)
107 1328 רוסלן ברקוטוב מכבי דימונה סניורים 40
108 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. קושקרוב)
109 3187 ערן גבעוני מכבי בני הרצליה גברים ב; זוגות גברים (א. פרי)
110 3803 פלג גבעתי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. חאיה)
111 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים ג; זוגות גברים (ר. אוחיון)
112 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 21; גברים ב; זוגות גברים (ד. פטר)
113 4162 נועם גולדנברג ללא מועדון בנים 11
114 922 דוד גולן מכבי רחובות זוגות גברים (י. בלנק)
115 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 13; זוגות בנות 13 (ג. נחושי)
116 1101 פנינה גור מכבי שהם נשים ב; זוגות נשים (א. ליטמן)
117 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15
118 999 מיכאל גורביץ אליצור קריית אתא סניורים 60
119 1381 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה גברים ב; זוגות גברים (ש. שור)
120 3759 דרור גורן הפועל מבשרת ציון בנים 9
121 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (י. קרמזין)
122 978 ערן גיט מכבי בני הרצליה סניורים 50
123 3045 יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא בנים 11
124 3717 שגיא גלברג-סומך הפועל ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (א. יעקובי)
125 1544 יפים גלייזר הפועל ערד סניורים 50
126 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א; זוגות נשים (ק. אדמסקי)
127 1798 ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה גברים ג; זוגות גברים (ל. וטמכר)
128 4054 אלון גלפרין הפועל ירושלים בנים 11; זוגות בנים 13 (ש. ריבלין נקר)
129 1613 מאיה גלשטיין טנ''ש 2007 נתניה נשים ב
130 2621 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. שולקלפר)
131 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים ב; זוגות גברים (ב. קושניר)
132 2364 ולדימיר גנטוש הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70
133 2001 עופירה גנטמן הפועל נצרת עילית בנות 13; זוגות בנות 13 (א. ברנסקי)
134 1685 יפתח גסר מכבי תל אביב סניורים 50
135 515 שני גראואר מכבי רחובות נשים א; זוגות נשים (י. חטמוב)
136 557 עידן גראי הפועל מבשרת ציון בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. לאור)
137 3059 אור גרבי ללא מועדון בנים 13
138 3816 סהר גרושקא ללא מועדון בנים 11
139 995 גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה סניורים 60
140 4167 טומי גרינפלד ללא מועדון בנים 9
141 512 ליחי גרינשטיין ק.ה. גבעתיים גברים ב; זוגות גברים (צ. דיקשטיין)
142 124 משה גרשון ללא מועדון גברים ג
143 2951 איתיאלי דהן ללא מועדון בנים 15
144 2065 יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב בנים 15
145 4170 ליה דהן ללא מועדון בנות 11
146 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים ב; זוגות גברים (ש. אסרף)
147 3735 שחר דואני ללא מועדון בנים 9
148 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנות 11; זוגות בנות 13 (ר. טילקין)
149 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים בנים 21; גברים א; זוגות גברים (ט. ישראלי)
150 881 רון דוידוביץ הפועל נצרת עילית גברים א; זוגות גברים (מ. טאובר)
151 1846 אלעד דויטש מכבי רחובות בנים 18
152 3904 ארטיום דוליה עמותת קריית מוצקין בנים 18
153 1096 כרמית דור מכבי בני הרצליה נשים א; זוגות נשים (ו. קרלין)
154 675 רון דימנט ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (ח. בילסון)
155 970 ציגי דיקשטיין ק.ה. גבעתיים סניורים 40 ; זוגות גברים (ל. גרינשטיין)
156 1003 מירון דמטרייב ללא מועדון סניורים 60
157 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 21; גברים א; זוגות גברים (א. פוני)
158 1956 אברהם דקל טנ''ש נס ציונה סניורים 60
159 3691 אליאן דרביאן מכבי דימונה בנות 11; זוגות בנות 13 (א. קרבץ)
160 2370 חביב דרגולי הפועל ארנון רמת גן גברים ג
161 3715 סער דרומי הפועל ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (י. שרון)
162 322 אילן דרמון הפועל ירושלים סניורים 50
163 3637 אלמוג הג'בי בית''ר באר שבע בנים 15
164 2024 עמית הד הפועל קריית אונו בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. להב)
165 2970 אמיר הופמן ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ר. ליבנר)
166 2964 בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים בנים 11; זוגות בנים 13 (א. ישראלי)
167 900 גאד הזו הפועל ירושלים גברים ב; זוגות גברים (י. בץ)
168 657 אביב הלפרין הישגי כרמיאל בנים 18
169 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (א. שביט)
170 2198 תומר הרכבי הפועל ארנון רמת גן גברים ג; זוגות גברים (א. פרט)
171 2180 אלעד ווינשטוק מכבי בני הרצליה בנים 18; זוגות בנים 18 (י. ליאור)
172 814 תומר וולוך הפועל נצרת עילית בנים 21; גברים ג; זוגות גברים (א. אסרף)
173 4128 יהלי וולטר מכבי שהם בנים 11; זוגות בנים 13 (נ. חיון)
174 2057 יובל וולפרט הפועל נצרת עילית גברים ג
175 2788 ירדן וולפרט ללא מועדון בנים 11
176 1922 עמית וולפרט הפועל נצרת עילית בנים 18
177 896 לאוניד וטמכר טנ''ש נס ציונה גברים ג; זוגות גברים (ו. גלפמן)
178 1118 רונן ויינר הפועל מעוף רעננה גברים ג; זוגות גברים (ג. סלמן)
179 291 סרגיי וינטראוב ללא מועדון גברים ב; זוגות גברים (א. רייצס)
180 3074 בן וינטרויב ק.ה. גבעתיים בנים 9
181 945 טל וינר הפועל מבשרת ציון גברים ג; זוגות גברים (ק. לרון)
182 2243 ויליאם וינשטוק הפועל אשדוד סניורים 70
183 1173 דניאל וקנין מכבי רחובות סניורים 60
184 3162 אורן וקרט הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. נוי)
185 834 יובל ורדי הפועל אשדוד גברים ב
186 1561 אלכסנדר ורנברג הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 70
187 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. יצחק)
188 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 15; זוגות בנים 15 (ר. אוישר)
189 600 בן זוסמן הפועל ירושלים בנים 18; זוגות בנים 18 (א. רגולביץ')
190 2828 עידן זיג הפועל קריית אונו בנים 18
191 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. רזניק)
192 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים א
193 3135 שגב זלמה טנ''ש 2007 נתניה בנים 15
194 1244 ויטלי זלמן עמותת קריית מוצקין סניורים 40
195 1023 אלי זלצר אליצור קריית אתא סניורים 60
196 1172 אושרי זפרן הפועל אילת גברים ב; זוגות גברים (א. לב)
197 2838 עידן זר מכבי מתנ''ס כפר יונה בנים 13
198 4190 אורי חאיה מכבי ארזים רמת גן בנים 11; זוגות בנים 13 (פ. גבעתי)
199 3932 תומר חגי הפועל עירוני צפת בנים 13
200 4187 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן בנות 9
201 1268 אומר חטמוב מכבי רחובות גברים ג; זוגות גברים (ד. בהונקר)
202 529 יקטרינה חטמוב מכבי רחובות נשים א; זוגות נשים (ש. גראואר)
203 4083 ניתאי חיון מכבי שהם בנים 9; זוגות בנים 13 (י. וולטר)
204 3788 דניאל שלמה חיימוביץ ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (א. יצחקי)
205 4144 יהלי חינקיס ק.ה. גבעתיים בנים 15
206 2627 פליקס חכם הפועל קריית אונו גברים ג
207 3822 עפרי חליוה הפועל גליל תחתון בנים 11; זוגות בנים 13 (ש. שטרית)
208 3200 רועי חליפה ק.ה. גבעתיים בנים 11
209 3082 אסף חננאל הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (ע. בן-עמי)
210 2161 עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18; זוגות בנים 18 (ס. שוורצמן)
211 2193 מרטין חרקובר מכבי שהם בנים 18; זוגות בנים 18 (א. בסן)
212 853 מיכאל טאובר הפועל נצרת עילית גברים א; זוגות גברים (ר. דוידוביץ)
213 3170 קרינה טברובסקי הפועל קריית אונו בנות 11
214 844 מיכאל טברסקי ללא מועדון בנים 21; גברים ג
215 3686 שלומי טובול מכבי דימונה גברים ג; זוגות גברים (ו. מירוניוק)
216 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 18; גברים א; זוגות גברים (י. שרון); זוגות בנים 18 (ז. יצחק)
217 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (א. דוידוב)
218 1000 אלכסנדר טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 60; זוגות גברים (א. סלבנקו)
219 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה נשים א; זוגות נשים (ס. יצחקי)
220 4119 יניב טל טניס שולחן חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (א. יוזבגי)
221 4087 ניר טל טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (ע. אוסטריונג)
222 1198 עמרי טל הפועל קריית אונו גברים א
223 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים א; זוגות גברים (ו. פורמן)
224 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו בנות 15; זוגות בנות 15-18 (מ. ברן)
225 1249 רוני טסלר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (ל. יופה)
226 1094 אמה טקצנקו מכבי דימונה נשים א; זוגות נשים (א. קרבצוב)
227 1082 ניקול טרוסמן מכבי בני הרצליה נשים א
228 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13; זוגות בנים 13 (י. איתן)
229 4046 בוריס טרטקובסקי הפועל נצרת עילית גברים ג
230 2761 יעל יהוד מכבי שהם בנות 15; זוגות בנות 15-18 (י. רייפלר)
231 4123 אלעד יוזבגי טניס שולחן חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. טל)
232 3695 לב יופה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 60; זוגות גברים (ר. טסלר)
233 3780 אגם ילוז ללא מועדון בנות 11
234 3723 אוריה יעקובי ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (ש. גלברג-סומך)
235 1525 אנטולי יפנוב הפועל נצרת עילית גברים ג
236 3680 ארז יצחק הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים (א. רובינשטיין)
237 617 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15; זוגות בנים 15 (ח. מזור)
238 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ט. טילקין)
239 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג; זוגות גברים (ס. יצחק)
240 1661 סמי יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים א; זוגות גברים (מ. יצחק)
241 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13; זוגות בנים 13 (י. זהר)
242 3957 אלקנה יצחקי ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. חיימוביץ)
243 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון בנות 18; נשים א; זוגות נשים (ס. טיפליצקי)
244 2036 בוריס יקובובסקי אליצור קריית אתא סניורים 70
245 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (נ. רפין)
246 4145 יובל ירוסלמסקי בית''ר ראשון לציון בנים 18
247 845 יוני ירמיהו הפועל לוד בנים 21; גברים ב; זוגות גברים (א. שקד)
248 3741 איתי ישראלי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ב. הורנשטיין)
249 3783 אלון ישראלי הפועל מבשרת ציון בנים 15; זוגות בנים 15 (א. אביטבול)
250 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 15; גברים א; זוגות גברים (ר. דוידוב)
251 1072 אלמוג כהן טנ''ש נס ציונה נשים ב
252 875 יואב כהן מכבי בני הרצליה גברים ג
253 3947 ליאב כהן מכבי זכרון יעקב בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. נבנצאל)
254 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. אלטרץ)
255 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18
256 2438 רועי כהן הפועל מעוף רעננה בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. צליח)
257 3166 שחר כהן הפועל גליל תחתון בנות 15; זוגות בנות 15-18 (כ. ריעני)
258 2810 אופיר כודדה הפועל ירושלים בנים 18
259 3122 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 11
260 3121 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. פאליי)
261 1992 שחר כרמון מכבי שהם גברים א
262 445 יאיר כרמלי טנ''ש 2007 נתניה גברים ג
263 571 עידו לאור הפועל מבשרת ציון בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. גראי)
264 949 אלון לב ללא מועדון סניורים 40 ; זוגות גברים (א. זפרן)
265 734 דניס לב בית''ר באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. שר)
266 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. רכליס)
267 2138 עופרי להב הפועל מעוף רעננה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. הד)
268 4185 שלי לוזובסקי ללא מועדון בנות 9
269 2491 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40
270 1199 אבנר לוין מכבי בני הרצליה גברים א
271 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה בנים 11; זוגות בנים 13 (נ. עמר)
272 2085 יואב לוין הפועל מעוף רעננה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. פנסו)
273 2480 אמה לויתן הפועל בת ים בנות 13; זוגות בנות 13 (י. בורנשטיין)
274 3768 מיכאל לוסקי הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (י. נאמן)
275 2434 אביב לחמיש טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ס. סמיין)
276 1839 יובל ליאור מכבי בני הרצליה בנים 15; זוגות בנים 18 (א. ווינשטוק)
277 3168 עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים בנים 11
278 3774 רועי ליבנר ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (א. הופמן)
279 2484 מיכאל ליטבק מכבי רחובות בנים 13
280 2982 אנה ליטמן מכבי שהם נשים ב; זוגות נשים (פ. גור)
281 3184 דניאל לייב הפועל טנ''ש באר שבע בנים 11; זוגות בנים 13 (א. בורודטי)
282 2912 ליאור ליפץ ללא מועדון בנים 11; זוגות בנים 13 (ל. לנגר מרשק)
283 2785 ירון ליפקה ללא מועדון גברים ג
284 2979 נדב למדן הפועל מבשרת ציון בנים 13
285 2822 לב לנגר מרשק הישגי כרמיאל בנים 11; זוגות בנים 13 (ל. ליפץ)
286 1528 אנדרי לפיצקי הפועל נצרת עילית גברים ג; זוגות גברים (ש. אבגי)
287 3410 אלכסנדר לקרב הפועל ירושלים סניורים 70
288 574 קורן לרון הפועל מבשרת ציון בנים 18; זוגות גברים (ט. וינר); זוגות בנים 18 (ק. לרון)
289 2267 עידן לרמן הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (נ. סגל)
290 3811 אביב מאיר ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (נ. פילטובסקי)
291 3676 אייל מוגילבסקי אליצור קריית אתא בנים 9
292 4181 מאי מוסארי ללא מועדון בנות 9
293 4182 שיר מוסארי ללא מועדון בנות 9
294 3020 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; זוגות בנים 13 (ל. סרף)
295 3820 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 9; זוגות בנים 13 (י. אזרד)
296 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (ר. מלינגר)
297 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15; זוגות בנים 15 (ב. יצחק)
298 187 איתמר מזרחי הפועל מבשרת ציון גברים ג; זוגות גברים (ג. צבי)
299 3081 מתן מזרחי הפועל קריית אונו בנים 15; זוגות בנים 15 (י. אלדד)
300 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ל. קוסטינסקי)
301 1038 נויה מיינצר ללא מועדון בנות 15
302 2965 עדי מיינצר ללא מועדון בנות 11; זוגות בנות 13 (ס. ברקוביץ)
303 2698 רומאו מיכאלה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (ג. אוקון)
304 2611 איתי מילר בית''ר באר שבע בנים 15
305 2407 מיקה מינצר ללא מועדון בנות 13; זוגות בנות 13 (ל. קופרווסר)
306 3658 ויקטור מירוניוק מכבי דימונה גברים ג; זוגות גברים (ש. טובול)
307 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. מור יוסף)
308 3791 עמית ליאור מלמד בית''ר ראשון לציון סניורים 40
309 4199 תומר מלרון הפועל קריית אונו בנים 9
310 3669 ניגר ממדוב אליצור קריית אתא בנות 9; זוגות בנות 13 (ע. נובק)
311 1016 יוסף מנדלמן אליצור קריית אתא סניורים 60
312 1937 רן מנשה הפועל מעוף רעננה גברים ב; זוגות גברים (א. שפירא)
313 1327 אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע גברים ג
314 2878 להב מרוז הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. שטרן אורבך)
315 2155 יורי מרחבקה אס''א בן גוריון סניורים 70
316 2289 נדב מרטין הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (א. עטיה)
317 3008 ארטיום מרטיסיוק בית''ר רמלה גברים ג
318 634 אלון מרקין בית''ר רמלה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. אטקין)
319 3752 יוסף נאמן הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (מ. לוסקי)
320 4184 שירה נבון ק.ה. גבעתיים בנות 9
321 3896 גוני נבנצאל מכבי זכרון יעקב בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. כהן)
322 2917 עדאל נובק אליצור קריית אתא בנות 11; זוגות בנות 13 (נ. ממדוב)
323 817 יובל נוטנקו הישגי כרמיאל בנים 21
324 3825 אסף נוי ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. וקרט)
325 2983 גל נחושי מכבי שהם בנות 11; זוגות בנות 13 (ת. גולן)
326 4189 גולן ניסים ללא מועדון בנים 11; זוגות בנים 13 (א. ביתן)
327 4188 לילך ניסים ללא מועדון בנות 9
328 923 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד גברים ב
329 3771 ינאי נמטי ללא מועדון בנים 15
330 3773 עמרי נמטי ללא מועדון בנים 11
331 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (ל. שוט)
332 2952 תומר נעמה ק.ה. גבעתיים בנים 13; זוגות בנים 13 (נ. אברמוב)
333 4196 מושיקו נשיא הפועל קריית אונו בנים 13; זוגות בנים 13 (ה. אמורס)
334 4055 אלין נתנוב ק.ה. גבעתיים בנות 11
335 1292 גליה סגל טנ''ש נס ציונה נשים ב
336 4201 לאוניד סגל הפועל כפר סבא סניורים 60
337 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. לרמן)
338 1206 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים ג
339 2644 זאב סהר הפועל נצרת עילית גברים ג
340 3699 שי סולמון בית''ר רמלה סניורים 40
341 3188 סטניסלב סוקולוב בית''ר ראשון לציון בנים 13; זוגות בנים 13 (נ. אלוש)
342 2329 רון סטמבולציק מכבי רחובות בנים 15
343 4031 אלכסנדר סטרלץ מכבי דימונה בנים 11
344 1711 עופר סיארה מכבי זכרון יעקב סניורים 50; זוגות גברים (ע. רוזנבאום)
345 2862 דוד סיבוני מ.ק.מתנ''ס קריית גת סניורים 60
346 341 מתן סימון ק.ה. גבעתיים בנים 21; גברים א; זוגות גברים (א. בן ארי)
347 2145 עילי סימון הפועל מעוף רעננה בנים 13
348 3179 לב סיניצקי עמותת קריית מוצקין בנים 13
349 993 איגור סלבנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 60; זוגות גברים (א. טיפליצקי)
350 1511 אלכסנדר סליטרניק הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 40
351 2575 גולן סלמן הפועל מעוף רעננה גברים ג; זוגות גברים (ר. ויינר)
352 3831 איל סמו הפועל קריית אונו גברים ג
353 2708 דניאל סמוליאנסקי מכבי רחובות בנים 18
354 840 אריה סמורודינסקי ללא מועדון גברים ג
355 2671 אוריה סמורי ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (ע. בירן)
356 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים סניורים 60
357 4192 סיסאי סמיין טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (א. לחמיש)
358 523 יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד גברים א
359 2958 גיל ספורטה מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15
360 2298 גל ספרן טנ''ש 2007 נתניה נשים ב
361 2442 גילעד סקופ טנ''ש 2007 נתניה בנים 18
362 2326 ניר סקיטל מכבי בני הרצליה גברים ג
363 982 רונן סרגוסי מכבי תל אביב סניורים 50
364 3804 ולרי סרייב מכבי רחובות גברים ג
365 3205 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9; זוגות בנים 13 (א. מוסקוביץ)
366 2291 אלון עטיה הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (נ. מרטין)
367 2572 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן סניורים 40
368 2664 איתמר עמר מכבי דימונה בנים 11
369 2662 ניב עמר מכבי דימונה בנים 13; זוגות בנים 13 (ג. לוין)
370 2953 דן פאליי ק.ה. גבעתיים בנים 15; זוגות בנים 15 (י. כוכבי)
371 1011 יפים פוגורלוב הפועל בת ים סניורים 70
372 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 13; זוגות בנים 13 (א. שושן)
373 349 אופק פוני הפועל קריית אונו בנים 21; גברים א; זוגות גברים (א. דניאל)
374 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 21; גברים א; זוגות גברים (פ. טמנוגורוד)
375 888 יורי פורמן הפועל חיפה גברים א
376 3809 עידן פורר ללא מועדון בנים 11
377 2219 גבריאלה פורשטט מכבי דימונה בנות 18
378 833 דניאל פטר מכבי מתנ''ס כפר יונה גברים ב; זוגות גברים (ז. גוטמן)
379 4116 נתנאל פילטובסקי ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (א. מאיר)
380 3972 רוסלן פינקלשטיין הפועל ארנון רמת גן גברים ג
381 4069 לימור פלדמן טנ''ש 2007 נתניה נשים ב
382 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (ו. שנדרנקו)
383 1448 נעם פלייסינג ללא מועדון גברים ג
384 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ג. פרידמן)
385 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 18; זוגות בנים 18 (י. לוין)
386 2604 ניצן פרדריך מכבי בני הרצליה גברים ג
387 965 צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה סניורים 40
388 3050 חי פרומרמן מכבי בני הרצליה גברים ב; זוגות גברים (נ. רחמים)
389 2216 אור פרט הפועל ארנון רמת גן גברים ג; זוגות גברים (ת. הרכבי)
390 3374 אלון פרי מכבי בני הרצליה גברים ג; זוגות גברים (ע. גבעוני)
391 2278 בנימין פרידמן הפועל עמק הירדן סניורים 70
392 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (ס. פליפנקו)
393 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (א. קרפינובסקי)
394 3048 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין בנים 9
395 3087 צבי פרידמן הפועל קריית אונו סניורים 70
396 946 פבל פרנקל מכבי דימונה גברים ג; זוגות גברים (ד. אסקוטסקי)
397 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 21; גברים א; זוגות גברים (ע. צוק שגיא)
398 2939 ליאור פרץ מכבי דימונה בנים 13
399 2276 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב בנים 18
400 188 גיא צבי הפועל מבשרת ציון גברים ג; זוגות גברים (א. מזרחי)
401 754 ענבר צוק שגיא הפועל נצרת עילית בנים 21; גברים א; זוגות גברים (ג. פרפל)
402 4197 יוסף צוקרמן הפועל מעוף רעננה סניורים 70
403 2831 עמית צליח הפועל קריית אונו בנים 15; זוגות בנים 15 (ר. כהן)
404 2859 ליאור צליק עמותת קריית מוצקין בנים 15
405 4048 גלעד קאופמן ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. איוונוב)
406 533 איגור קוגן הפועל עמק הירדן סניורים 60
407 1019 ולרי קוגן הפועל ארנון רמת גן סניורים 60
408 2740 לילי קוגן ללא מועדון בנות 15
409 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים א
410 3796 נווה קוזיק ללא מועדון בנים 15
411 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ד. אורן)
412 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (ב. בכר)
413 3094 אלכסנדר קוליקוב הפועל קריית אונו גברים ג; זוגות גברים (נ. בנאי)
414 2694 יצחק קונשטוק טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (א. קריבורוק)
415 683 ליאור קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (י. מיינצר)
416 1017 דוד קופיטמן מכבי גבירול באר שבע סניורים 70
417 4198 טטיאנה קופילוב הפועל בת ים נשים ב
418 1462 דוד קופצוב טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (י. שבת)
419 3169 לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13; זוגות בנות 13 (מ. מינצר)
420 972 בוריס קושניר מכבי גבירול באר שבע סניורים 50; זוגות גברים (ס. גנדלר)
421 620 דניאל קושקרוב מכבי דימונה בנים 15; זוגות בנים 15 (ש. ברקטוב)
422 2659 מיכל קושקרוב מכבי דימונה בנות 11
423 394 יגור קיסרי הפועל חיפה גברים ג
424 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים א
425 292 דניאל קלוו טנש ירושלים גברים ב
426 1939 עופר קלטש אליצור קריית אתא סניורים 50
427 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13; זוגות בנות 13 (מ. ריבצין)
428 2672 גיא קליג ללא מועדון גברים ג
429 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים א; זוגות נשים (נ. שוייפר)
430 2271 ליאור קליין ללא מועדון בנים 15; זוגות בנים 15 (נ. אברהם)
431 3690 אביטל קרבץ מכבי דימונה בנות 11; זוגות בנות 13 (א. דרביאן)
432 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה בנות 18; זוגות נשים (א. טקצנקו); זוגות בנות 15-18 (מ. בריימן)
433 1041 איריס קרונפלד ללא מועדון בנות 18; נשים א; זוגות נשים (נ. אלון); זוגות בנות 15-18 (נ. אלון)
434 2796 דן קריב הפועל נצרת עילית גברים ג
435 2697 אלכסנדר קריבורוק טניס שולחן חיפה גברים ג; זוגות גברים (י. קונשטוק)
436 4159 טימור ישראל קריכלי הפועל בת ים סניורים 60
437 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנות 18; נשים א; זוגות נשים (כ. דור); זוגות בנות 15-18 (ק. אדמסקי)
438 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; גברים א; זוגות בנים 18 (ע. גורן)
439 2961 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. פרידמן)
440 897 יהונתן ראם מ.ק.מתנ''ס קריית גת גברים ג
441 869 שמעון רבינוביץ ק.ה. גבעתיים גברים א; זוגות גברים (י. שוסטרמן)
442 3749 דניאל שי רגב הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (א. שומר)
443 3719 אנדריי רגולביץ' ללא מועדון בנים 18; זוגות בנים 18 (ב. זוסמן)
444 3675 אמיר רובינשטיין הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים (א. יצחק)
445 1002 אנדריי רובינשטיין הפועל טנ''ש באר שבע סניורים 60
446 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים א; זוגות גברים (ע. סיארה)
447 903 רועי רוזנבלט בית''ר אשדוד גברים ב
448 3926 נוי רוזנצויג ללא מועדון בנות 13
449 3764 יאיר רומנו הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (י. שרם)
450 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (י. זיסקינד)
451 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 18; זוגות בנים 18 (מ. בן ציון)
452 893 נדב רחמים הפועל גליל תחתון גברים ב; זוגות גברים (ח. פרומרמן)
453 1855 דן ריביניק מכבי בני הרצליה גברים ג
454 4049 שי ראובן ריבלין נקר הפועל ירושלים בנים 11; זוגות בנים 13 (א. גלפרין)
455 4065 יורי ריבלקה ללא מועדון סניורים 60
456 1726 גלינה ריבצין מכבי זכרון יעקב נשים ב; זוגות נשים (ע. שגיא-סיארה)
457 2886 מעין ריבצין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 13; זוגות בנות 13 (ש. קליאוט)
458 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים ב
459 954 יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג
460 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים ב
461 1330 אלכסנדר ריטבין מכבי דימונה סניורים 50
462 2631 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין בנים 9
463 1414 בן ציון ריידיבוים הפועל בת ים סניורים 70
464 2924 איל רייפלר מכבי רחובות בנים 11
465 2922 יעל רייפלר מכבי רחובות בנות 15; זוגות בנות 15-18 (י. יהוד)
466 289 אלכס רייצס הפועל ירושלים גברים ב; זוגות גברים (ס. וינטראוב)
467 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון בנות 18; זוגות בנות 15-18 (ש. כהן)
468 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18; זוגות בנים 18 (ש. לבילב)
469 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (ס. ירובינסקי)
470 3954 עידו רשף ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ש. ברנשטין)
471 2947 שרון שאדי הפועל חולון זוגות גברים (י. ארטור)
472 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנות 13; זוגות בנות 13 (ש. הרון)
473 3938 יוסף שלמה שבת הפועל עירוני צפת בנים 15; זוגות בנים 15 (ד. קופצוב)
474 1713 ענת שגיא-סיארה מכבי זכרון יעקב נשים ב; זוגות נשים (ג. ריבצין)
475 3067 דיאנה שווגר הפועל טנ''ש באר שבע נשים ב
476 1957 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה בנים 15
477 3808 יעל שוורצברג מכבי רחובות בנות 13
478 2693 סטיבן שוורצמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 18; זוגות בנים 18 (ע. חריף)
479 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות 11; זוגות בנות 13 (א. ננחוב)
480 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים א; זוגות נשים (א. קליין)
481 924 יוגב שול מ.ק.מתנ''ס קריית גת גברים ג
482 2619 עידן שולקלפר הישגי כרמיאל בנים 11; זוגות בנים 13 (י. גנדל)
483 3766 אדיר שומר הפועל מבשרת ציון בנים 11; זוגות בנים 13 (ד. רגב)
484 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 21; גברים א; זוגות גברים (ש. רבינוביץ)
485 3665 שמוליק שור בית''ר אשדוד סניורים 50; זוגות גברים (א. גורדון)
486 2814 איל שורצולד הפועל קריית אונו גברים ב; זוגות גברים (א. אשכנזי)
487 805 ניב שורצולד הפועל קריית אונו גברים ג
488 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; זוגות בנים 13 (מ. פולובץ)
489 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18; זוגות גברים (ד. אלכסנדרוביץ)
490 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים א
491 992 מנחם שטיין הפועל ארנון רמת גן סניורים 60
492 2592 עמית שטינבך ק.ה. גבעתיים בנים 15; זוגות בנים 15 (א. אלדורות)
493 3851 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון בנים 11; זוגות בנים 13 (ע. חליוה)
494 3751 אלון שטרן אורבך ללא מועדון בנים 13; זוגות בנים 13 (ל. מרוז)
495 841 יעקב שי בית''ר באר שבע גברים ב
496 2163 רפאל שי מכבי תל אביב בנים 15
497 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל נצרת עילית גברים ג
498 906 דניאל שלום טנ''ש נס ציונה סניורים 40
499 2132 רמי שלומוב מ.ק.מתנ''ס קריית גת סניורים 40
500 1242 אלכסנדר שליפר עמותת קריית מוצקין סניורים 70
501 3868 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין בנים 13
502 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין סניורים 50
503 2995 בוריס שלפמן הפועל לוד גברים ג; זוגות גברים (נ. אוסניס)
504 987 נחום שמיס עמותת קריית מוצקין סניורים 50
505 985 ולדימיר שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה סניורים 50; זוגות גברים (מ. פלדמן)
506 2847 בנימין שניידר מכבי תל אביב סניורים 60
507 2734 נטע שער ללא מועדון בנות 15; זוגות בנות 15-18 (נ. איוונוב)
508 2633 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל בנים 13; זוגות בנים 13 (י. אלמוז)
509 532 אריאל שפירא טניס שולחן חיפה גברים ב; זוגות גברים (ר. מנשה)
510 1336 סטניסלב שפירא מכבי דימונה סניורים 50
511 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים א; זוגות גברים (י. ירמיהו)
512 1554 מיכאל שקולניק מ.ק.מתנ''ס קריית גת סניורים 70
513 2377 מקסים שר הישגי כרמיאל בנים 11
514 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 15
515 934 רם שר בית''ר באר שבע סניורים 40
516 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 18; זוגות בנים 18 (ד. לב)
517 4176 איתי שרון בית''ר ראשון לציון בנים 11
518 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים א; זוגות גברים (ט. טילקין)
519 110 יניב שרון הפועל ירושלים בנים 15; זוגות בנים 15 (ס. דרומי)
520 4175 נועה שרון בית''ר ראשון לציון בנות 9
521 2655 יונתן שרם הפועל מבשרת ציון בנים 13; זוגות בנים 13 (י. רומנו)
522 3171 ניב שרמן מכבי זכרון יעקב בנים 9
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com