אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן

גברים ג

1/32

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל            
0/0 זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל          
             
  3/11 11/4 11/6 5/11 11/8 זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל        
דני בן שיטרית הפועל ירושלים            
11/9 11/9 11/7 דני בן שיטרית הפועל ירושלים          
רונן ויינר מועדון טניס שולחן רעננה            
    12/14 3/11 11/5 11/5 6/11 משה באבא הפועל ארנון רמת גן      
עירן ברנזון הפועל עירוני צפת            
11/2 11/8 11/7 עירן ברנזון הפועל עירוני צפת          
בוריס טרטקובסקי הפועל עירוני נוף הגליל            
  13/11 4/11 9/11 11/8 8/11 משה באבא הפועל ארנון רמת גן        
ניר בנאי הפועל קריית אונו            
5/11 5/11 10/12 משה באבא הפועל ארנון רמת גן          
משה באבא הפועל ארנון רמת גן            
      7/11 13/11 11/6 5/11 11/3 משה באבא הפועל ארנון רמת גן    
ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה            
0/0 ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה          
             
  11/6 6/11 14/12 11/6 ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה        
נעם פלייסינג מכבי מתנ''ס כפר יונה            
11/7 10/12 11/13 7/11 ניב שורצולד הפועל קריית אונו          
ניב שורצולד הפועל קריית אונו            
    11/8 9/11 8/11 11/9 12/10 ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה      
יוגב שול מ.ק.מתנ''ס קריית גת            
11/7 7/11 11/6 8/11 6/11 דויד אסוביץ הפועל ירושלים          
דויד אסוביץ הפועל ירושלים            
  8/11 9/11 11/6 16/14 9/11 מיכאל טברסקי מכבי שהם        
             
0/0 מיכאל טברסקי מכבי שהם          
מיכאל טברסקי מכבי שהם            
        8/11 5/11 7/11 אור פרט הפועל ארנון רמת גן  
ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
0/0 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
             
  11/7 7/11 11/9 11/9 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
חביב דרגולי הפועל ארנון רמת גן            
12/10 11/4 11/8 חביב דרגולי הפועל ארנון רמת גן          
גולן סלמן מועדון טניס שולחן רעננה            
    5/11 4/11 9/11 אור פרט הפועל ארנון רמת גן      
יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל            
13/11 11/8 6/11 11/8 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל          
רוני טסלר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
  4/11 6/11 8/11 אור פרט הפועל ארנון רמת גן        
             
0/0 אור פרט הפועל ארנון רמת גן          
אור פרט הפועל ארנון רמת גן            
      11/9 11/5 6/11 11/9 אור פרט הפועל ארנון רמת גן    
יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע            
11/2 11/8 11/4 יחיאל ריזמן הפועל טנ''ש באר שבע          
ניר טל טניס שולחן חיפה            
  11/7 3/11 6/11 7/11 ניר סקיטל מכבי בני הרצליה        
רוסלן פינקלשטיין הפועל ארנון רמת גן            
6/11 4/11 8/11 ניר סקיטל מכבי בני הרצליה          
ניר סקיטל מכבי בני הרצליה            
    9/11 9/11 11/8 7/11 ניצן פרדריך מכבי בני הרצליה      
דן ריביניק מכבי בני הרצליה            
7/11 5/11 13/11 11/9 11/4 דן ריביניק מכבי בני הרצליה          
פליקס חכם הפועל קריית אונו            
  9/11 8/11 9/11 ניצן פרדריך מכבי בני הרצליה        
             
0/0 ניצן פרדריך מכבי בני הרצליה          
ניצן פרדריך מכבי בני הרצליה            
          8/11 6/11 9/11 יואב כהן מכבי בני הרצליה
יואב כהן מכבי בני הרצליה            
0/0 יואב כהן מכבי בני הרצליה          
             
  11/1 11/5 13/11 יואב כהן מכבי בני הרצליה        
ארטיום מרטיסיוק בית''ר רמלה            
9/11 10/12 11/9 11/9 5/11 שלומי טובול מכבי דימונה          
שלומי טובול מכבי דימונה            
    11/3 11/5 11/2 יואב כהן מכבי בני הרצליה      
לאוניד וטמכר טנ''ש נס ציונה            
6/11 11/9 10/12 11/7 3/11 אמיר רובינשטיין הפועל לוד          
אמיר רובינשטיין הפועל לוד            
  4/11 5/11 2/11 תומר הרכבי הפועל ארנון רמת גן        
דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל            
7/11 7/11 11/4 13/15 תומר הרכבי הפועל ארנון רמת גן          
תומר הרכבי הפועל ארנון רמת גן            
      11/5 11/6 11/5 יואב כהן מכבי בני הרצליה    
אריה סמורודינסקי בית''ר ראשון לציון            
0/0 אריה סמורודינסקי בית''ר ראשון לציון          
             
  12/10 9/11 9/11 9/11 ירון ליפקה הפועל ארנון רמת גן        
ירון ליפקה הפועל ארנון רמת גן            
11/6 11/4 11/7 ירון ליפקה הפועל ארנון רמת גן          
שארלי אבגי הפועל עירוני נוף הגליל            
    11/9 11/9 11/13 7/11 11/8 ירון ליפקה הפועל ארנון רמת גן      
גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו            
11/5 11/5 11/4 גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו          
רומאו מיכאלה טניס שולחן חיפה            
  11/7 7/11 9/11 7/11 טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
             
0/0 טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
        11/9 11/5 11/6 יואב כהן מכבי בני הרצליה  
אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע            
0/0 אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע          
             
  11/6 6/11 11/9 13/11 אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע        
שי ברגר הפועל אשדוד            
9/11 9/11 7/11 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
    5/11 8/11 8/11 אלון פרי מכבי בני הרצליה      
אלון פרי מכבי בני הרצליה            
11/6 11/6 11/9 אלון פרי מכבי בני הרצליה          
אלנתן גד בית''ר ראשון לציון            
  11/3 11/6 11/5 אלון פרי מכבי בני הרצליה        
             
0/0 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל          
דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל            
      11/8 11/6 11/8 אלון פרי מכבי בני הרצליה    
אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל            
7/11 11/9 11/8 11/4 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל          
יצחק קונשטוק טניס שולחן חיפה            
  11/6 11/7 8/11 11/9 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל        
מתן ביטון עמותת קריית מוצקין            
3/11 6/11 8/11 ולרי סרייב מכבי רחובות          
ולרי סרייב מכבי רחובות            
    8/11 3/11 11/13 פבל פרנקל מכבי דימונה      
איל סמו הפועל קריית אונו            
7/11 6/11 9/11 גיא קליג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
גיא קליג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה            
  7/11 7/11 11/7 8/11 פבל פרנקל מכבי דימונה        
             
0/0 פבל פרנקל מכבי דימונה          
פבל פרנקל מכבי דימונה            
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com