רנקליסט 3 - 2017-2018

גברים א': 16
גברים א' משחקי הישרדות: 8
בנים 13 א': 13
בנים 13 א' משחקי הישרדות: 5
בנות 15 א': 14
בנות 15 א' פליי אוף תחתון: 6
בנים 18 א': 16
בנים 18 א' משחקי הישרדות: 8
נשים א': 9
נשים פליי אוף תחתון: 3
בנים 15 א': 16
בנים 15 א' משחקי הישרדות: 8
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 13 א'; בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
2 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 13 א'; בנים 13 א' משחקי הישרדות
3 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים א'
4 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
5 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18 א'
6 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 18 א'
7 2203 יהונתן איתן עירוני גבעתיים בנים 15 א'
8 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 13 א'; בנים 13 א' משחקי הישרדות; בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
9 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 13 א'
10 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 15 א'
11 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
12 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל גברים א'
13 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים א'
14 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים א'; נשים פליי אוף תחתון
15 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנות 15 א'
16 2764 תמר גולן מכבי שהם בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
17 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות; בנים 18 א'
18 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א'
19 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנות 15 א'
20 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
21 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים א'
22 1096 כרמית דור הפועל ירושלים נשים א'
23 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18 א'
24 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
25 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנות 15 א'
26 2788 ירדן וולפרט ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 13 א' משחקי הישרדות
27 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13 א'
28 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
29 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
30 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנות 15 א'
31 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו בנות 15 א'
32 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13 א'
33 2761 יעל יהוד מכבי שהם בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
34 617 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15 א'
35 682 זיו יצחק מכבי שהם גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות; בנים 18 א'
36 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 א'
37 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים א'
38 651 טל ישראלי הפועל חיפה גברים א'; בנים 18 א'
39 3969 מירב כהן ללא מועדון נשים א'; נשים פליי אוף תחתון
40 847 מישל לוינסקי ללא מועדון גברים א'
41 1839 יובל ליאור ללא מועדון בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
42 2267 עידן לרמן ללא מועדון בנים 15 א'
43 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
44 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 13 א'; בנים 13 א' משחקי הישרדות
45 634 אלון מרקין בית''ר רמלה בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
46 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 13 א'; בנים 13 א' משחקי הישרדות
47 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות; בנים 15 א'
48 2339 לינל סורקין הישגי כרמיאל בנות 15 א'
49 341 מתן סימון עירוני גבעתיים גברים א'
50 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 13 א'; בנים 15 א'
51 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
52 888 יורי פורמן הפועל לוד גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
53 741 גל פרפל הישגי כרמיאל גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
54 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים א'; בנים 18 א'
55 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; בנים 15 א'
56 683 ליאור קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
57 3169 לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
58 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 15 א'
59 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
60 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
61 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים א'; נשים פליי אוף תחתון
62 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים א'
63 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
64 869 שמעון רבינוביץ ללא מועדון גברים א'; גברים א' משחקי הישרדות
65 3719 אנדריי רגולביץ' ללא מועדון בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
66 2886 מעין ריבצין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
67 2922 יעל רייפלר מכבי רחובות בנות 15 א'
68 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 א'; בנים 18 א' משחקי הישרדות
69 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנות 15 א'; בנות 15 א' פליי אוף תחתון
70 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים א'
71 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 א'; בנים 15 א'; בנים 15 א' משחקי הישרדות
72 2734 נטע שער ללא מועדון בנות 15 א'
73 2633 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל בנים 13 א'
74 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים א'
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com