ליגות גברים 2017-2018

א גברים - מחוז שומרון

א גברים - מחוז שומרון

## קבוצות + = - נקודות
1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 18 17 0 1 35 4/4=1.00 16/15=1.07
2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 18 17 0 1 35 4/4=1.00 15/16=0.94
3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 18 12 0 6 30
4 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 18 11 0 7 29
5 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 18 9 0 9 27
6 בית''ר חדרה M2 18 8 0 10 26
7 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 18 8 0 10 26
8 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 18 4 0 14 22
9 בית''ר חדרה M3 18 3 0 15 21
10 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 18 1 0 17 19
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה 24/12/2017 19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
בקה אל גרבייה 24/12/2017 19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
חדרה 24/12/2017 19:00 בית''ר חדרה M3 3:1 בית''ר חדרה M2
נתניה 24/12/2017 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 3:2 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
כרמל חיפה 24/12/2017 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בקה אל גרבייה
14/01/2018
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
חדרה
14/01/2018
19:00 בית''ר חדרה M3 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
19:00 בית''ר חדרה M2 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 בית''ר חדרה M3 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 בית''ר חדרה M2 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמל חיפה
21/01/2018
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
חדרה
21/01/2018
19:00 בית''ר חדרה M3 3:1 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
19:00 בית''ר חדרה M2 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 בית''ר חדרה M3 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 בית''ר חדרה M2 2:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
04/02/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 3:2 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:2 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
כרמל חיפה
04/02/2018
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 1:3 בית''ר חדרה M3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 0:3 בית''ר חדרה M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 1:3 בית''ר חדרה M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 0:3 בית''ר חדרה M3
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חדרה
18/02/2018
19:00 בית''ר חדרה M3 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
19:00 בית''ר חדרה M2 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 בית''ר חדרה M3 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 בית''ר חדרה M2 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
בקה אל גרבייה
18/02/2018
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
04/03/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 2:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:2 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:1 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
נתניה
04/03/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרפ יונה 17/01/2018 19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
בקה אל גרבייה 07/01/2018 19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
חדרה 07/01/2018 19:00 בית''ר חדרה M2 2:3 בית''ר חדרה M3
נתניה 07/01/2018 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 2:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
כרמל חיפה 18/01/2018 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמל חיפה
18/03/2018
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 3:2 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 1:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 1:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
נתניה
18/03/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 0:3 בית''ר חדרה M3
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 בית''ר חדרה M2
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 0:3 בית''ר חדרה M2
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 בית''ר חדרה M3
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
08/04/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
בקה אל גרבייה
08/04/2018
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 1:3 בית''ר חדרה M3
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:1 בית''ר חדרה M2
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 3:0 בית''ר חדרה M2
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:0 בית''ר חדרה M3
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נתניה
15/04/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 2:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
חדרה
15/04/2018
19:00 בית''ר חדרה M3 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
19:00 בית''ר חדרה M2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 בית''ר חדרה M3 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5
20:00 בית''ר חדרה M2 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
22/04/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 2:3 בית''ר חדרה M3
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 1:3 בית''ר חדרה M2
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2 3:1 בית''ר חדרה M2
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3 2:3 בית''ר חדרה M3
נתניה
22/04/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6 0:3 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
בקה אל גרבייה
29/04/2018
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
19:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:1 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M3
20:00 הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 3:1 מכבי מתנ''ס כפר יונה M2
כרמל חיפה
29/04/2018
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M6
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com