ליגות גברים 2017-2018

ארצית גברים - מחוז צפון

ארצית גברים - מחוז צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 18 17 0 1 35
2 עמותת קריית מוצקין M1 18 15 0 3 33
3 אליצור קריית אתא M1 18 13 0 5 31
4 הפועל עירוני נוף הגליל M3 18 11 0 7 29
5 הפועל חיפה M4 18 10 0 8 28
6 הפועל עירוני נוף הגליל M4 18 9 0 9 27
7 הפועל גליל תחתון M2 18 6 0 12 24
8 טניס שולחן חיפה M1 18 5 0 13 23
9 מכבי זכרון יעקב M3 18 4 0 14 22
10 מכבי זכרון יעקב M4 18 0 0 18 18
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב 10/11/2017 19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
נצרת עילית 29/10/2017 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
הפועל חיפה 29/10/2017 19:00 הפועל חיפה M4 0:3 טניס שולחן חיפה M1
ק. מוצקין 29/10/2017 19:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
כדורי 29/10/2017 19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:0 אליצור קריית אתא M1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עילית
12/11/2017
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 הפועל גליל תחתון M2
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:1 אליצור קריית אתא M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:1 אליצור קריית אתא M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 2:3 הפועל גליל תחתון M2
הפועל חיפה
12/11/2017
19:00 הפועל חיפה M4 2:3 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 הפועל חיפה M4 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כדורי
26/11/2017
19:00 הפועל גליל תחתון M2 2:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל גליל תחתון M2 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 אליצור קריית אתא M1 3:1 מכבי זכרון יעקב M3
טנש חיפה
26/11/2017
19:00 הפועל חיפה M4 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל חיפה M4 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
10/12/2017
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
ק. אתא
10/12/2017
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 הפועל חיפה M4
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 טניס שולחן חיפה M1
20:00 הפועל גליל תחתון M2 0:3 טניס שולחן חיפה M1
20:00 אליצור קריית אתא M1 1:3 הפועל חיפה M4
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
24/12/2017
19:00 הפועל חיפה M4 2:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל חיפה M4 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 טניס שולחן חיפה M1 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
נצרית עילית
24/12/2017
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
07/01/2018
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:0 הפועל עירוני נוף הגליל M3
ק. מוצקין
07/01/2018
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 הפועל גליל תחתון M2
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 1:3 אליצור קריית אתא M1
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 אליצור קריית אתא M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 הפועל גליל תחתון M2
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב 20/11/2017 19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 מכבי זכרון יעקב M3
נצרת עילית 05/11/2017 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 2:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
טנש חיפה 11/01/2018 19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:2 הפועל חיפה M4
כרמל חיפה 14/01/2018 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
קריית אתא 17/01/2018 19:00 אליצור קריית אתא M1 1:3 הפועל גליל תחתון M2
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כדורי
21/01/2018
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:2 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
כרמל חיפה
21/01/2018
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 הפועל חיפה M4
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 1:3 טניס שולחן חיפה M1
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 טניס שולחן חיפה M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 הפועל חיפה M4
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
04/02/2018
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:1 הפועל גליל תחתון M2
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:0 אליצור קריית אתא M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 אליצור קריית אתא M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 הפועל גליל תחתון M2
נצרת עילית
04/02/2018
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 1:3 הפועל חיפה M4
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 3:1 טניס שולחן חיפה M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 טניס שולחן חיפה M1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 1:3 הפועל חיפה M4
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. מוצקין
18/02/2018
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 1:3 מכבי זכרון יעקב M3
טנש חיפה
18/02/2018
19:00 הפועל חיפה M4 3:2 הפועל גליל תחתון M2
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 אליצור קריית אתא M1
20:00 הפועל חיפה M4 3:0 אליצור קריית אתא M1
20:00 טניס שולחן חיפה M1 2:3 הפועל גליל תחתון M2
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
04/03/2018
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0 הפועל חיפה M4
19:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:1 טניס שולחן חיפה M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:2 טניס שולחן חיפה M1
20:00 מכבי זכרון יעקב M4 3:0 הפועל חיפה M4
כרמל חיפה
04/03/2018
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M4
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עילית
11/03/2018
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 מכבי זכרון יעקב M4
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל M4 0:3 מכבי זכרון יעקב M3
ק. אתא
18/03/2018
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 אליצור קריית אתא M1 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 הפועל גליל תחתון M2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 אליצור קריית אתא M1 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com