משחקי דירוג סבב 4

בנים 11 - דרגה א': 12
בנים 11 א' - מקומות 1-4: 4
11 א' - מקומות 5-8: 4
11 א' - מקומות 9-12: 4
בנים 11 - דרגה ב': 9
11 ב - מקומות 5-8: 4
בנים 13 - דרגה א': 12
13 א - מקומות 1-4: 4
13 א - מקומות 5-8: 4
13 א - מקומות 9-12: 4
בנים 13 - דרגה ב': 18
13 ב - מקומות 9-16: 8
13 ב- מקומות 17-18: 2
בנים 15- דרגה א': 12
15 א - מקומות 1-4: 4
15 א - מקומות 5-8: 4
15 א - מקומות 9-12: 4
בנים 15 - דרגה ב': 16
15 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 15- דרגה ג': 10
בנים 15 ג - הצלבה: 6
15 ג' - מקומות 1-3: 3
15 ג' - מקומות 4-6: 3
בנים 18- דרגה א': 12
18 א - מקומות 1-4: 4
18 א - מקומות 5-8: 4
18 א - מקומות - 9-12: 4
בנים 18- דרגה ב': 16
18 ב - מקומות 9-16: 7
בנים 18- דרגה ג': 13
נשים - דרג א': 12
נשים א - מקומות 1-4: 4
נשים א- מקומות 5-8: 4
נשים א- מקומות 9-12: 4
גברים - דרג א': 12
גברים א' - מקומות 1-4: 4
גברים א' - מקומות 5-8: 4
גברים א' - מקומות 9-12: 4
נשים - דרג ב': 4
גברים - דרג ב': 16
גברים ב' - מקומות 9-16: 8
גברים - דרג ג': 38
גברים - דרג ד': 9
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2920 עדי אביאני מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
2 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 11 - דרגה א'; בנים 11 א' - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
3 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'
4 3181 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון בנים 11 - דרגה ב'
5 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
6 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
7 2949 עומר אהרונוביץ ללא מועדון בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
8 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4
9 961 איתי אוניק מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
10 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
11 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 18- דרגה ב'
12 2203 יהונתן איתן ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
13 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 13 - דרגה ב'
14 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 11 - דרגה א'; בנים 11 א' - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'
15 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
16 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
17 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
18 2647 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15- דרגה ג'
19 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
20 926 שימי אסרף ללא מועדון גברים - דרג ג'
21 2941 אלכסנדרה בורדצוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב- מקומות 17-18
22 2249 דניאל ביקרט עירוני גבעתיים גברים - דרג ד'
23 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
24 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 9-12
25 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 1-4
26 1204 חביב בן דוד בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
27 2906 תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין גברים - דרג ג'
28 3001 הראל בן צדוק ללא מועדון בנים 11 - דרגה ב'
29 2830 עמית בן-עמי אופק קריית אונו בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 9-12
30 2919 רוי בן-עמי עירוני גבעתיים בנים 15- דרגה ג'
31 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
32 140 יובל בץ טנש ירושלים גברים - דרג ג'
33 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים - דרג ב'
34 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
35 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15 - דרגה ב'
36 865 אור בשן מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 9-12
37 3187 ערן גבעוני ללא מועדון גברים - דרג ג'
38 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים - דרג ג'
39 922 דוד גולן מכבי רחובות גברים - דרג ג'
40 2764 תמר גולן מכבי שהם נשים - דרג ב'
41 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
42 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 4-6
43 1381 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה גברים - דרג ג'
44 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
45 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ג'
46 2951 איתיאלי דהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
47 2065 יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 4-6
48 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים - דרג ג'
49 2852 עמית דהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
50 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 5-8; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
51 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים - דרג ב'
52 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ב'
53 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
54 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
55 738 אדיר דניאל אופק קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג ב'
56 322 אילן דרמון מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
57 2024 עמית הד אופק קריית אונו בנים 18- דרגה ג'
58 2970 אמיר הופמן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
59 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
60 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנים 11 - דרגה ב'; 11 ב - מקומות 5-8
61 2180 אלעד ווינשטוק ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
62 2057 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
63 2788 ירדן וולפרט ללא מועדון בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
64 837 נתנאל וזאנה עמותת קריית מוצקין גברים - דרג ג'
65 3074 בן וינטרויב ללא מועדון בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 9-12
66 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'
67 2229 דן זוילי הפועל לוד בנים 13 - דרגה ב'
68 600 בן זוסמן טנש ירושלים בנים 18- דרגה ג'
69 522 יורם זילכה מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ד'
70 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'
71 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
72 2478 ארווין זלן ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
73 3200 רועי חליפה עירוני גבעתיים בנים 11 - דרגה ב'
74 687 איתי חננאל אופק קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
75 3082 אסף חננאל אופק קריית אונו בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 5-8
76 2161 עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
77 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
78 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 9-12
79 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 9-12
80 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 5-8
81 1039 עלמה טנא אופק קריית אונו נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
82 1837 אירה טסקייב ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
83 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15 - דרגה ב'
84 2761 יעל יהוד מכבי שהם נשים - דרג ב'
85 617 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 - דרגה ב'
86 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 5-8
87 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ד'
88 2957 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 11 - דרגה א'; בנים 11 א' - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
89 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
90 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים - דרג ג'
91 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
92 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
93 2286 יונתן כהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12; בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 1-3
94 2809 עמנואל כהן הפועל ירושלים בנים 13 - דרגה ב'
95 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
96 2438 רועי כהן אופק קריית אונו בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
97 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 - דרגה ב'
98 2491 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
99 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה בנים 11 - דרגה א'; 11 א' - מקומות 9-12; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
100 1839 יובל ליאור ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
101 3168 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים בנים 11 - דרגה ב'
102 1528 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
103 2267 עידן לרמן ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
104 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
105 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
106 1660 טל מיטרני מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ב'
107 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ב'
108 2698 רומאו מיכאלה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ד'
109 2713 אורי מינץ עירוני גבעתיים גברים - דרג ד'
110 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון בנים 13 - דרגה ב'
111 2289 נדב מרטין ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
112 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
113 923 ארתור ניפומניאשיק ללא מועדון גברים - דרג ג'
114 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12; בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
115 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
116 1206 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
117 2833 סרגיי סורוזינסקי ללא מועדון גברים - דרג ג'
118 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'
119 3071 עומר סיטון ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'
120 341 מתן סימון עירוני גבעתיים גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 5-8
121 2575 גולן סלמן הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
122 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
123 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד גברים - דרג ג'
124 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'
125 2624 מקסים סרנקו ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
126 2291 אלון עטיה ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
127 130 אביב עמידור ללא מועדון גברים - דרג ב'
128 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
129 2662 ניב עמר מכבי דימונה בנים 11 - דרגה ב'
130 2953 דן פאליי ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 1-3
131 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
132 349 אופק פוני אופק קריית אונו גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
133 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ב'
134 888 יורי פורמן הפועל לוד גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 1-4
135 2219 גבריאלה פורשטט ללא מועדון נשים - דרג ב'
136 764 אייל פיירשטיין הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ג'
137 519 מרדכי פישמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
138 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
139 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'
140 673 עידו פנסו אופק קריית אונו בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
141 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
142 2321 דור פרידלנדר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
143 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
144 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 4-6
145 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 5-8
146 2574 רון פרץ ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
147 2276 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ב'
148 188 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים - דרג ג'
149 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
150 3034 מתן קוזנצוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
151 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 9-12
152 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
153 2918 פולינה קוניצנקו ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
154 2694 יצחק קונשטוק טניס שולחן חיפה גברים - דרג ד'
155 683 ליאור קוסטינסקי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
156 2154 ארז קופרווסר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
157 2387 פיליפ קושנר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
158 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15 - דרגה ב'
159 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
160 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב- מקומות 17-18
161 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
162 2796 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
163 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
164 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ב'
165 2961 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
166 517 יבגני רובמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
167 2742 יקטרינה רוזנוייר ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
168 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
169 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
170 1855 דן ריביניק מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
171 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים - דרג ג'
172 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
173 289 אלכס רייצס הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
174 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'
175 2916 אלה שביט הישגי כרמיאל בנים 11 - דרגה ב'; 11 ב - מקומות 5-8
176 2693 סטיבן שוורצמן ללא מועדון בנים 15 - דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
177 2944 ליאל שוט הישגי כרמיאל בנים 11 - דרגה ב'; 11 ב - מקומות 5-8
178 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 1-4
179 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11 - דרגה א'; בנים 11 א' - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
180 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
181 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
182 2592 עמית שטינבך עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
183 841 יעקב שי בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
184 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
185 2734 נטע שער ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
186 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
187 2930 אורי שר בית''ר באר שבע בנים 11 - דרגה ב'; 11 ב - מקומות 5-8
188 690 יואב שר ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
189 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה ג'; בנים 15 ג - הצלבה; 15 ג' - מקומות 1-3
190 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
191 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים - דרג א'; גברים א' - מקומות 1-4
192 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com