משחקי דירוג סבב 4

גברים - דרג ג'

1/16 1/8 1/4 1/2 גמר מנצח
ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
0/0 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
         
  12/10 12/14 11/6 8/11 2/11 יבגני ריזוב טנש ירושלים      
דויד אסוביץ הפועל ירושלים          
7/11 11/8 1/11 4/11 יבגני ריזוב טנש ירושלים        
יבגני ריזוב טנש ירושלים          
    12/10 8/11 3/11 11/9 12/10 יבגני ריזוב טנש ירושלים    
שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל          
12/10 11/7 12/10 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל        
איתי אוניק מכבי בני הרצליה          
  11/13 11/9 11/5 5/11 14/12 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל      
         
0/0 רם שר בית''ר באר שבע        
רם שר בית''ר באר שבע          
      9/11 8/11 9/11 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים  
אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל          
0/0 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל        
         
  11/8 5/11 11/7 11/5 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל      
דוד גולן הפועל קריית אונו          
11/2 11/9 9/11 8/11 8/11 יוני ירמיהו הפועל לוד        
יוני ירמיהו הפועל לוד          
    7/11 11/8 5/11 11/9 9/11 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים    
חביב בן דוד בית''ר באר שבע          
6/11 11/13 11/6 11/5 6/11 תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין        
תומר בן זריהם עמותת קריית מוצקין          
  8/11 5/11 6/11 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים      
         
0/0 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים        
ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים          
        9/11 11/9 9/11 8/11 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד
נדב דהן הפועל עירוני נוף הגליל          
0/0 נדב דהן הפועל עירוני נוף הגליל        
         
  11/8 11/3 11/5 נדב דהן הפועל עירוני נוף הגליל      
גיא צבי הפועל ירושלים          
11/9 11/6 9/11 11/6 גיא צבי הפועל ירושלים        
גולן סלמן מועדון טניס שולחן רעננה          
    7/11 8/11 7/11 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה    
דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
11/8 8/11 11/7 5/11 11/7 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
אביב גורדון הפועל אשדוד          
  7/11 7/11 4/11 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
         
0/0 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
      9/11 11/9 8/11 11/8 8/11 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד  
ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד          
0/0 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד        
         
  11/9 8/11 11/9 8/11 11/9 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד      
אדר שקד הפועל עירוני נוף הגליל          
11/3 11/5 11/1 אדר שקד הפועל עירוני נוף הגליל        
אלכס רייצס הפועל ירושלים          
    11/9 8/11 11/9 11/9 ארתור ניפומניאשיק הפועל אשדוד    
יואב שר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/9 5/11 8/11 יובל בץ טנש ירושלים        
יובל בץ טנש ירושלים          
  7/11 5/11 12/14 יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד      
         
0/0 יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד        
יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד          
גמר מקום 3
יבגני ריזוב טנש ירושלים  
11/9 8/11 11/9 9/11 9/11 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה
עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה  
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com