הפועל גליל תחתון | |
---|---|
ישוב : | גליל והעמקים (580368546) |
אחראי : | שימי טננבוים, יוסי ויידה |
אתר אינטרנט : | |
דוא''ל : | arim@glt.org.il;Hgalil.t@gmail.com;Shimitenenboim@gamil.com |
כתובת : | כפר הנוער כדורי |
לאומית גברים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל חיפה M1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | |
2 | עירוני מעלות תרשיחא M1 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
3 | הפועל חיפה M3 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
4 | הפועל גליל תחתון M1 | 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | |
5 | הפועל גליל תחתון M3 | 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | |
6 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 | 14 | 3 | 0 | 11 | 17 | |
7 | מכבי זאב זכרון יעקב M3 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
8 | אליצור קריית אתא M1 | 14 | 0 | 0 | 14 | 11 |
על נשים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון F1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | הישגי כרמיאל F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | אליצור קריית אתא F1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | |
5 | טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
על נשים פלייאוף
כל התוצאותפלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 7 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי C3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל גליל תחתון C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | טניס שולחן חיפה C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 8 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טניס שולחן חיפה C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מועדון טניס שולחן עפולה C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל גליל תחתון C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | עירוני גבעתיים C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל באר טוביה C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
גביע נשים
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותגביע מיני קדטים
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 5 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון J3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל גדידה-מכר J1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון M4 | 14 | 12 | 0 | 2 | 26 | |
2 | הפועל רמת ישי M2 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
3 | הפועל יוקנעם M2 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
4 | הפועל עירוני נוף הגליל M4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | מועדון טניס שולחן עפולה M2 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
6 | הפועל רמת ישי M3 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 | |
7 | מועדון טניס שולחן עפולה M1 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | |
8 | הפועל מבואות חרמון M3 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
פלייאוף
כל התוצאותבית 5 צפון שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | טניס שולחן חיפה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 6 צפון שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מועדון טניס שולחן עפולה K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אליצור קריית אתא K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 7 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל גליל תחתון K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי שהם K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל באר טוביה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |