נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
ID של השחקן : 4683
קטגוריה : B11 נקודות : 272.5
גברים
794
פעיל
מאושר קורונה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
313329 31/07/2022
263.7
03/07/2022 ליגה מיניקדטים 2021-2022
ליגת מיניקדטים 2022
הפועל רמת ישי K4 - מכבי תל אביב K3
יהלי מור
מכבי תל אביב
906.5 11/6 11/7 11/8 3-0 1 -1
313274 31/07/2022
263.7
02/07/2022 גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים
11
בית 2
3 נועם עטיה
הפועל רמת ישי
240.0 8/11 15/13 9/11 7/11 1-3 0.7 +6.3
313273 31/07/2022
263.7
02/07/2022 גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים
11
בית 2
2 דן גורל
הפועל יוקנעם
1.0 2/11 4/11 9/11 0-3 0.7 +2.8
313295 31/07/2022
263.7
02/07/2022 גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים
גיל 11 בית גמר
בית 1
3 עילאי דוידוב
מכבי דימונה
371.1 11/2 11/7 10/12 11/4 3-1 0.7 -2.1
313294 31/07/2022
263.7
02/07/2022 גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים
גיל 11 בית גמר
בית 1
2 דניאל ספקטור
אליצור קריית אתא
1.0 5/11 10/12 11/9 9/11 1-3 0.7 +2.8
312485 30/06/2022
251.4
23/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
הפועל רמת ישי M2 - הפועל גליל תחתון M4
אסף טל
הפועל גליל תחתון
30.5 7/11 4/11 11/4 10/12 1-3 1 +4
312487 30/06/2022
251.4
23/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
הפועל רמת ישי M2 - הפועל גליל תחתון M4
יובל פיין
הפועל גליל תחתון
251.5 5/11 11/0 11/0 11/0 3-1 1 -5
312490 30/06/2022
251.4
23/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
הפועל רמת ישי M2 - הפועל גליל תחתון M4
אלמגור אשכנזי
הפועל גליל תחתון
258.6 11/0 11/0 11/0 3-0 1 -5
311586 30/06/2022
251.4
18/06/2022 תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון
דרג 1
4 איתמר יוסף לב
הפועל מבואות חרמון
353.3 11/9 11/4 11/6 3-0 0.7 -2.1
311579 30/06/2022
251.4
18/06/2022 תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון
דרג 1
בית 4
2 אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
537.7 11/6 11/7 11/3 3-0 0.7 -1.4
311578 30/06/2022
251.4
18/06/2022 תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון
דרג 1
בית 4
1 פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
447.3 11/8 6/11 8/11 9/11 1-3 0.7 +14
311178 30/06/2022
251.4
15/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
מועדון טניס שולחן עפולה M1 - הפועל רמת ישי M2
מרק ברוכין
מועדון טניס שולחן עפולה
0.0 7/11 9/11 7/11 0-3 1 +0
311180 30/06/2022
251.4
15/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
מועדון טניס שולחן עפולה M1 - הפועל רמת ישי M2
רודולף שמאילוב
מועדון טניס שולחן עפולה
0.0 7/11 5/11 4/11 0-3 1 +0
311182 30/06/2022
251.4
15/06/2022 ליגת א גברים 2021-2022
בית 2
מועדון טניס שולחן עפולה M1 - הפועל רמת ישי M2
אנטון מנשין
מועדון טניס שולחן עפולה
54.5 9/11 15/13 11/9 7/11 5/11 2-3 1 +5
310569 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 12- רמה א'
בית 1
3 יהלי זגורי
הישגי כרמיאל
521.2 11/7 13/15 11/8 2-1 0.7 -1.4
310568 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 12- רמה א'
בית 1
2 אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
196.4 7/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +4.9
310566 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 12- רמה א'
בית 1
1 נועם עטיה
הפועל רמת ישי
233.7 9/11 9/11 11/8 11/8 11/7 3-2 0.7 -3.5
311839 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 14 - רמה א'
בית 2
3 זוהר בן ישי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
167.2 11/13 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
311837 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 14 - רמה א'
בית 2
2 איתן בן עטיה
הפועל פתח תקווה
444.2 9/11 11/8 8/11 11/7 11/7 3-2 0.7 -2.1
311834 30/06/2022
251.4
11/06/2022 אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
בנים/ות 14 - רמה א'
בית 2
1 דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
686.8 11/9 11/9 11/8 3-0 0.7 -0.7
308990 30/06/2022
251.4
04/06/2022 אליפות לוד 04.06.22
בנים 11
5 דניאל בר זיו
מכבי רחובות
225.7 11/9 11/8 11/8 3-0 0.7 -4.2
308983 30/06/2022
251.4
04/06/2022 אליפות לוד 04.06.22
בנים 11
בית 3
3 אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
196.4 8/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
308981 30/06/2022
251.4
04/06/2022 אליפות לוד 04.06.22
בנים 11
בית 3
2 אלון סלע
מכבי רחובות
20.5 8/11 7/11 6/11 0-3 0.7 +2.8
308979 30/06/2022
251.4
04/06/2022 אליפות לוד 04.06.22
בנים 11
בית 3
1 ליאור פריידברג
הפועל פתח תקווה
20.3 9/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +2.8
309083 30/06/2022
251.4
04/06/2022 אליפות לוד 04.06.22
15 ב
בית 3
3 יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
234.6 11/8 11/8 11/9 3-0 0.7 -3.5
ליגה מיניקדטים 2021-2022 ליגת מיניקדטים 2022 Φ:1
313329
דירוג
31/07/2022
תאריך
03/07/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
263.725 3-0 -1
יהלי מור
מכבי תל אביב
906.45
גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים 11 Φ:0.7
313274
דירוג
31/07/2022
תאריך
02/07/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
263.725 1-3 +6.3
נועם עטיה
הפועל רמת ישי
240
גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים 11 Φ:0.7
313273
דירוג
31/07/2022
תאריך
02/07/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
263.725 0-3 +2.8
דן גורל
הפועל יוקנעם
1
גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים גיל 11 בית גמר Φ:0.7
313295
דירוג
31/07/2022
תאריך
02/07/2022
עילאי דוידוב
מכבי דימונה
371.1 1-3 -2.1
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
263.725
גמר מאסטרס כרמיאל למוזמנים גיל 11 בית גמר Φ:0.7
313294
דירוג
31/07/2022
תאריך
02/07/2022
דניאל ספקטור
אליצור קריית אתא
1 3-1 +2.8
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
263.725
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
312485
דירוג
30/06/2022
תאריך
23/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 1-3 +4
אסף טל
הפועל גליל תחתון
30.5
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
312487
דירוג
30/06/2022
תאריך
23/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-1 -5
יובל פיין
הפועל גליל תחתון
251.525
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
312490
דירוג
30/06/2022
תאריך
23/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-0 -5
אלמגור אשכנזי
הפועל גליל תחתון
258.6
תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון דרג 1 Φ:0.7
311586
דירוג
30/06/2022
תאריך
18/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-0 -2.1
איתמר יוסף לב
הפועל מבואות חרמון
353.3
תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון דרג 1 Φ:0.7
311579
דירוג
30/06/2022
תאריך
18/06/2022
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
537.675 0-3 -1.4
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
תחרות רמת ישי - נבחרת איזורית צפון דרג 1 Φ:0.7
311578
דירוג
30/06/2022
תאריך
18/06/2022
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
447.317 3-1 +14
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
311178
דירוג
30/06/2022
תאריך
15/06/2022
מרק ברוכין
מועדון טניס שולחן עפולה
0 3-0 +0
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
311180
דירוג
30/06/2022
תאריך
15/06/2022
רודולף שמאילוב
מועדון טניס שולחן עפולה
0 3-0 +0
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
ליגת א גברים 2021-2022 בית 2 Φ:1
311182
דירוג
30/06/2022
תאריך
15/06/2022
אנטון מנשין
מועדון טניס שולחן עפולה
54.4675 3-2 +5
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 12- רמה א' Φ:0.7
310569
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
יהלי זגורי
הישגי כרמיאל
521.2 1-2 -1.4
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 12- רמה א' Φ:0.7
310568
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
196.4 3-0 +4.9
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 12- רמה א' Φ:0.7
310566
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-2 -3.5
נועם עטיה
הפועל רמת ישי
233.7
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 14 - רמה א' Φ:0.7
311839
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
זוהר בן ישי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
167.2 3-0 +4.9
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 14 - רמה א' Φ:0.7
311837
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-2 -2.1
איתן בן עטיה
הפועל פתח תקווה
444.243
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022 בנים/ות 14 - רמה א' Φ:0.7
311834
דירוג
30/06/2022
תאריך
11/06/2022
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
686.768 0-3 -0.7
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות לוד 04.06.22 בנים 11 Φ:0.7
308990
דירוג
30/06/2022
תאריך
04/06/2022
דניאל בר זיו
מכבי רחובות
225.7 0-3 -4.2
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425
אליפות לוד 04.06.22 בנים 11 Φ:0.7
308983
דירוג
30/06/2022
תאריך
04/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 0-3 +4.9
אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
196.4
אליפות לוד 04.06.22 בנים 11 Φ:0.7
308981
דירוג
30/06/2022
תאריך
04/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 0-3 +2.8
אלון סלע
מכבי רחובות
20.5
אליפות לוד 04.06.22 בנים 11 Φ:0.7
308979
דירוג
30/06/2022
תאריך
04/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 0-3 +2.8
ליאור פריידברג
הפועל פתח תקווה
20.3
אליפות לוד 04.06.22 15 ב Φ:0.7
309083
דירוג
30/06/2022
תאריך
04/06/2022
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
251.425 3-0 -3.5
יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
234.6
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com